Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.

Libuše Jíšová - oblast mezilidských vztahů

V dětství se formuje celý další život

Oblast mezilidských vztahů je záležitost velice křehká. Každá bytost má svou osobnost, která by se neměla potlačovat. Paní Libuše Jíšová, která se právě vztahy mezi lidmi profesně zabývá, zastává názor, že osobnost člověka se formuje už od jeho nejútlejšího dětství. Ne zcela souhlasí s rodiči, jejichž hlavním krédem je vychovat dítě naprosto poslušné a hodné. To sice může být v danou chvíli pozitivní, ale do budoucna by se měly uznávat i jiné hodnoty. Výchova by měla dát dítěti především dobrý základ do budoucího života. Neměla by měnit jeho osobnost, ale utvářet ji. Co by bylo dospělému člověku platné, že byl celé dětství „hodný“ a rodiče s ním byli spokojeni, pokud není schopen postarat se o sebe, uplatnit se ve společnosti a najít svá originální řešení. Cílem výchovy by tedy mělo být, aby se dítě učilo hledat. Musíme je nechat věci zkoušet, aby se naučily dojít až k cíli. Je pravda, že pro některé rodiče je to trochu zkouška nervů.

Libuše Jíšová a náplň její práce


Naučte se naslouchat

Paní Libuše Jíšová, která sbírala roky cenné zkušenosti, má jistě dar dívat se a vidět. Zabývá se vztahy s rodiči, dětmi, učiteli. Jejím hlavním objektem je v tomto směru vztah partnerský. Kvalita tohoto vztahu totiž ovlivňuje celý život. Cílem partnerství přeci není neustálé přetahování se o to, kdo má právě v tuto chvíli pravdu. Je zapotřebí umět se vzájemně slyšet. Ne mezi sebou soupeřit.

Libuše Jíšová - řešení mezilidských vztahů


Pro ty, kteří chtějí umět slyšet

Lidé, kteří si nevědí v některém svém vztahu rady, mohou navštívit poradnu, kterou paní Libuše Jíšová vede. Budete jistě překvapeni, jak mnohdy jednoduše lze zařídit, aby byl člověk uspokojen jak v rodinných tak i profesních vztazích. Můžete navštívit kurzy, semináře nebo vyzkoušet osobní konzultace. Nečekejte zázračnou metodu nebo přesný návod, jak na vztahy jinak. Jestliže se rozhodnete problém skutečně řešit, vezměte celou rodinu a přijďte si popovídat.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-576315-vztahy-jinak-nespeky

Vydáno 27.05.2018
379 Zhlédnutí
Topováno 09.06.2021
PODSTRÁNKY

Vztahy partnerské, profesní, rodinné

Vztahy partnerské, profesní, rodinné
Poradenství pro mezilidské vztahy partnerské, profesní, rodinné

Vztahy jinak

Vztahy jinak
Semináře osobního rozvoje, besedy a workshopy pro rodiče, děti, učitele

Poradenství pro rodiče, děti, učitele

Poradenství pro rodiče, děti, učitele
Vztahy rodičů a dětí, vztahy učitelů, dětí, rodičů, osobní konzultace
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Vztahy jinak - Libuše Jíšová Semináře a osobní konzultace
WEBOVÁ STRÁNKA
Vztahy jinak - Libuše Jíšová
www.vztahy-jinak.cz
Adresa

Adresa

V Sadu 66
Nespeky 257 22

libusejisova@seznam.cz
+420 604 636 960


Najdete nás také zde:

FacebookSkypeARES
captcha