Specialistou na výrobu tiskovin, vizitek a vazeb knih na moderních offsetových tiskárnách je společnost Tomos Praha a.s.
Specialistou na výrobu tiskovin, vizitek a vazeb knih na moderních offsetových tiskárnách je společnost Tomos Praha a.s.
Olomouc - Chválkovice
Táboř
Praha 4 - Michle
Hrušovany nad Jevišovkou
Blansko
Informační zdroje
Architekti a designéři,
Obklady a dlažby,
Koupelnový nábytek,
Kuchyňský nábytek,
Architektonické a designérské služby,
Obklady a dlažby
V Kamenictví BETON. A KAMEN. AUG-FRED v Kobeřicích najdete široký sortiment kamenů. Přijďte k nám a prohlédněte si naši rozmanitou kolekci přírodních i umělých kamenů.
Studio míchání barev - na fasády i do interiéru, fasádní nátěry, široký výběr z odstínů barev od firmy STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v Bořeticích.
Spolehlivá firma působící v celém Moravskoslezském kraji Zahradnické služby Závodný Martin se specializuje na návrhy, založení a údržbu zahrad i trávníku a na výsadbu rostlin, stromů a okrasných keřů.
Zahradnické služby Hastík Vám poskytnou kompletní zahradnické služby v Rožnově a okolí, od realizace přes údržbu až po návrhy zahrádek a skalek. Nabízíme také výsadbu živých plotů nebo trávníků.
Gabionové obklady od firmy VIVAHOME s.r.o. z Ústeckého kraje jsou elegantním řešením pro fasády, zahrady i opěrné prvky. Spojují odolnost, dlouhou životnost a přirozený vzhled, který skvěle zapadne do okolí.
Architektonický ateliér Maur-Dases, s.r.o. je jedinečnou adresou pro každého, kdo chce spojit estetiku, funkčnost a spolehlivou realizaci stavebního projektu pod jednou střechou. Již více než čtvrt století působí v Praze a jejím okolí, kde proměňuje sny o bydlení a komerčních prostorech v precizně navržené a kvalitně postavené stavby — od první skici až po finální předání.
V dnešní době, kdy se úspěšná výstavba domu nebo rekonstrukce bytu stává stále náročnější výzvou, je klíčové mít partnera, který zajistí hladký průběh projektu od první myšlenky až po předání hotové stavby. Architektonický ateliér Maur-Dases, s.r.o. je právě takovým partnerem pro klienty v Praze a okolí – s dlouholetou historií, komplexní nabídkou služeb a jasným cílem: dodávat perfektně realizované stavby na klíč bez kompromisů.
V centru každého dobrého projektu stojí vize proměnit stávající prostor v místo, které funguje lépe, žije se v něm pohodlněji a současně zvyšuje hodnotu nemovitosti. Architektonický ateliér Maur-Dases, s.r.o., sídlící v Praze-Čakovicích, spojuje více než tři desetiletí expertní zkušenosti v oblasti architektury, projektování a realizace staveb – a to včetně komplexních rekonstrukcí, půdních a bytových nástaveb a vestaveb.
Zahrada nemusí znamenat nekonečný seznam úkolů. Může to být místo, kam se rádi vracíte, které žije a dýchá svým vlastním životem – a přitom vám dává tolik potřebné zázemí a klid. Přečtěte si o tom, že to jde – a že to může být jednodušší, než si myslíte. Firma ArboGard s.r.o. vytváří zahrady, které se nevnucují, ale ladí s okolím i s vámi. Zrcadlí přírodu, ctí prostor a přinášejí úlevu od všech nekonečných starostí s tím, jak svou zahradu permanentně udržet v co nejlepším stavu.
Kanceláře už dávno nejsou jen místem, kde se tráví pracovní doba. Stávají se klíčovou součástí firemní kultury, podporují spolupráci týmů a ovlivňují výkon i spokojenost zaměstnanců. Společnost FP FRISPO pomáhá firmám vytvářet moderní, funkční a dlouhodobě udržitelná pracovní prostředí, která dávají smysl dnes i v budoucnu.
Rychlý přehled Natuzzi Italia patří mezi nejvýznamnější světové výrobce luxusních kožených sedacích souprav a designového nábytku. Značka nabízí italské pohovky, křesla a interiérový nábytek s důrazem na nadčasový design, maximální pohodlí a dlouhou životnost. Produkty vznikají ve spolupráci s renomovanými designéry a architekty a jsou určeny klientům, kteří hledají prémiovou kvalitu a elegantní řešení interiéru. Součástí skupiny Natuzzi jsou také produktové řady Natuzzi Edition a Natuzzi Softaly, které představují ekonomičtější segment trhu. Natuzzi Italia však představuje samostatnou prémiovou a luxusní kategorii italského nábytku s odlišným zpracováním, designem i použitými materiály.