AZS Černoch


Vysoká 32, Lešná 756 41
Telefon: +420 731 927 833

Firma AZS Černoch se sídlem v Lešné v okrese Vsetín se zabývá realizací závlahových systémů, plastovou výrobou a servisem bazénů.

Realizujeme závlahové systémy pro fotbalová a golfová hřiště, zahrady rodinných domů, parky a reprezentační prostory. Zakázky závlahových systémů realizujeme kompletně, od návrhu přes projekt, dodávku, údržbu či servis.

V rámci výroby plastových výrobků nabízíme jímky, vodoměrné šachty, retenční nádrže pro závlahový systém, zemní výměníky tepla pro rekuperaci a další plastové výrobky dle výkresové dokumentace. Plastové výrobky jsou vyráběny z polypropylenových desek, různých tlouštěk spojované horkovzdušnou metodou a přídavným materiálem, který má stejné vlastnosti jako spojovaný materiál.

Dále se zabýváme celoročním servisem bazénů. Zajišťujeme například montáže filtračních technologií, montáže zařízení na úpravu bazénové vody, jarní zprovoznění bazénů a také podzimní zazimování bazénů.

V případě požadavku na kteroukoli námi nabízenou činnost se neváhejte na nás obrátit. Pracujeme kvalitně, spolehlivě a vždy se snažíme především dodržet předem dohodnuté podmínky.

IČ: 74218786
Okres: Vsetín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: 200 tis. až 500 tis. Kč
Kontaktní osoba: p. Černoch Radim

Telefon:
+420 731 927 833

Email:
info@zavlaha-cernoch.eu

Web:


Kontaktní osoby:
p. Černoch Radim
funkce: majitel


GPS: 49°30′57.49″ N, 17°56′57.05″ E

QR kód firmy AZS Černoch

Montáž, demontáž a pronájem lešení, Jakub Marek.

Montáž, demontáž a pronájem lešení, Jakub Marek

Komplexní služby v oblasti zdvihacích zařízení, techniky a manipulačních prostředků.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Zastřešení bazénů Desjoyaux bez kolejnic-vyšší komfort a bezpečnost

Bazén s kvalitním zastřešením je investice, která má mít dlouholetou životnost a zajistit veškeré praktické využití, bezpečnost a komfort pro celou rodinu. K tomu patří i dokonalý design. Pokud hledáte firmu, která bazény nejen vyrábí a prodává, ale také myslí na rodiny, firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. je vám k dispozici.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Rodinné bazény, které si zamilujete - to jsou bazény Desjoyaux

Nový bazén od společnosti Bazény Desjoyaux bude nabitý rodinnou atmosférou. Může pro Vás být obývacím pokojem, knihovnou, hernou, masážní místností, tělocvičnou, jídelnou i místem pro večerní posezení s přáteli - zkrátka prostorem, který si zamilujete! Tuto lásku již zakusilo více než 202.000 rodin z 5 kontinentů!


Dovoz vody do bazénu po celý rok

Agentura Hřivna Barrandov

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.