Vrtaspol, s.r.o.


Partrutovice 105, Hranice 753 01
Telefon: +420 581 625 338

Společnost Vrtaspol s.r.o. se sídlem v Partutovicích v okrese Přerov se již téměř 20 let zabývá jádrovým vrtáním a řezáním betonu. Na základě dlouhodobých zkušeností vám vždy navrhneme optimální řešení vašeho problém a vybereme tu nejefektivnější technologii tak, aby byl vámi zadaný projekt dokončen včas a za předem dohodnutých cenových podmínek.
Pokud potřebujete vyvrtat přesné otvory pro odpady nebo třeba vzduchotechniku, vyřezat dveřní či okenní otvory nebo celou stěnu, neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme vám rychle odvedenou práci bez prachu, popraskaných stěn i vytopených sousedů.
Současně se také zabýváme zámečnickými pracemi, kdy vám rádi vyrobíme např. brány, vrata, okrasné ploty, zábradlí a další.

Naše činnost:
- jádrové vrtání
- řezání
- kotvení
- dělení konstrukcí
- zámečnické práce
- výkopové a zemní práce
- práce bagrem do 3, 5 tuny
- autodoprava avie-kontejner do 4, 5 tuny
- pokládka zámkové dlažby.

IČ: 28637747
DIČ: CZ28637747
Okres: Přerov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč
Kontaktní osoba: Miroslav Krnovský

Telefon:
+420 581 625 338

Fax:
+420 581 625 338

Email:
mkrnovsky@seznam.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Miroslav Krnovský
funkce: majitel
tel: +420 606 282 401


GPS: 49°33′9.26″ N, 17°40′57.39″ E

QR kód firmy Vrtaspol, s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Stavoklima Liberec, s.r.o.

Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

DS Sihelský s.r.o.

SIHELSKÝ s .r.o. Kolín – přeprava sypkých materiálů rychle a spolehlivě

Přeprava sypkých materiálů vyžaduje zkušeného a spolehlivého přepravce. Přesně takovým je firma SIHELSKÝ s.r.o. Kolín, která na trhu působí už od roku 1991. Zajistíme přepravu nejrůznějších sypkých materiálů, a to písků i kameniv. S naší výbavou okolo padesáti nákladních aut to není žádný problém. Kromě přepravy sypkých materiálů patří k našim službám také nákladní autodoprava.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Betonárna Středočeský kraj

Betonárka Kolín

Betonárna Středočeský kraj

Potřebujete zajistit beton na stavbu? Stavíte dům a sháníte ve Středočeském kraji spolehlivou firmu, která by beton dodala? Nebo naopak potřebujete beton pro podnikání nebo svou firmu? V tom případě se můžete obrátit na společnost, která se nazývá Betonárka Kolín.