RDAutomobil s.r.o. Rychlý dovoz aut

Dovoz aut z Německa se zárukou - na objednávku, na splátky

RDAutomobil s.r.o.
Rychlý dovoz aut
Rychlý dovoz aut z Německa i celé Evropské Unie, kvalitní vozy na zakázku

Specializujeme se na dovoz aut ze zahraničí. Bezplatně vám poradíme s výběrem jakéhokoli ojetého automobilu. Dovezená ojetá auta z Německa nebo jiných zemí EU mají ověřený původ a servisní historii. Prostřednictvím zkušených zaměstnanců firmy RDAutomobil s.r.o. koupíte kvalitní a spolehlivý vůz přesně podle vašich požadavků.

Rychlý a spolehlivý dovoz aut ze zahraničí na zakázku

Výběr ojetého auta z dovozu na základě bezplatného poradenství

Výběr ojetého vozidla z německých autobazarů naším prostřednictvím je pro vás správnou volbou. Ve společnosti RDAutomobil - Rychlý dovoz aut neopomeneme žádný detail týkající se bezproblémového nákupu spolehlivého zánovního vozu ze zahraničí. Ojetý vůz si buď vyberete sami, nebo vám s výběrem odborně poradíme. Společně vybereme auto z dovozu podle vašich představ a finančních možností.

Rychlý dovoz aut ze zahraničí do 24 hodin


Kontrola technického stavu auta z dovozu a vizuální prohlídka

Vybraná ojetá auta z autobazarů v Německu prověřujeme pomocí elektronických systémů a komunikací s pojišťovnami. Zaměřujeme se na technický stav ojetého vozu, počty najetých kilometrů, zda nebyl automobil z dovozu bouraný. Ojetý dovezený vůz vám musí vyhovovat i po stránce vizuální. Pokud se pro koupi ojetého auta ze zahraničí rozhodnete, zajistíme veškeré formality.


Rychlý dovoz aut z Německa, kvalitní ojeté vozy, zajištění STK a přihlášení v ČR

Vybrané ojeté auto vám dovezme v expresním čase i bez vaší účasti. Poskytneme vám nabídky ojetých aut přímo od německých prodejců a autobazarů, vy si vyberete a kvalitní auto z dovozu máte k dispozici do 48 hodin. Ověříme prodejce ojetého vozu a vyřídíme potřebnou dokumentaci během 24 hodin a v průběhu dalších 24 hodin dovezeme vybraný automobil přímo k Vám.

Rychlý a spolehlivý dovoz aut ze zahraničí na zakázkuDovoz aut ze zahraničí

Dovoz aut ze zahraničí

Rychlý dovoz aut z Německa i celé Evropské Unie, kvalitní vozy na zakázku

Auta z dovozu na splátky

Auta z dovozu na splátky

Rychlý a spolehlivý dovoz automobilů z Německa i EU na splátky

Záruky na dovezená vozidla

Záruky na dovezená vozidla

Záruky na dovezená vozidla ze zahraničí, komplexní služby v dovozu aut na zakázku