Emily-móda s.r.o.
butik EMILY MODA


Palackého 1198/14 (vchod z ulice Wellnerova), Olomouc 779 00

Emily-móda s.r.o. je butik s dámskou módou, který nabízí celoročně velký výběr dámských plavek a spodního prádla až do velikosti 52 a módní značky italské, belgické, maďarské a německé výroby.

Butik s dámskou módou:
- italská móda
- značkové a luxusní spodní prádlo a plavky
- italská značka Leidiro
- dámské německé kalhoty Zerres
- prodloužená délka kalhot
- bundičky, bundy, pláště Conceptk
- maďarské plavky Bahama
- luxusní plavky MARYAN MEHLHORN, LIDEA, CHARMLINE
- plážové šaty
- luxusní prádlo, spodní prádlo světoznámé návrhářky Marlies Dekkers
- krásné a elegantní spodní prádlo MarieJo
- spodní prádlo PromaDonna pro větší veliksti a stahovací prádlo
- spodní prádlo Luna s výrazným tvarovacím efektem na malé velikosti
- komfortní a krásné prádlo, podprsenky PrimaDonna až do velikosti košíčku I.
- větší velikosti prádla, větší velikosti plavek
- podprsenky a tvarovací prádlo Marie Jo

- tvarovací a zpevňující prádlo

Poradenství při správném určení a výběru velikosti podprsenky.

IČ: 29384303
DIČ: CZ29384303
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Martina Urbášková

BRA-FITTING - poprvé v Olomouci. Co je to?

BRA-FITTING - poprvé v Olomouci. Co je to?

Odborné poradenství tzv. bra-fitting nabízí v Olomouci butik EMILY-MÓDA. V přátelské atmosféře Vám poradíme, jaká velikost a střih podprsenky je nejvhodnější, dozvíte se, jak vypadá padnoucí podprsenka, jak si podprsenku obléct a jak o ni pečovat. Nabízíme podprsenky od obvodu velikosti 65 a košíčky A až I.


Dámské pohodlné a kvalitní kalhoty Zerres - nová kolekce 2018

Dámské pohodlné a kvalitní kalhoty Zerres - nová kolekce 2018

Objevte kouzlo kalhot značky Zerres, která rozumí aktuálním trendům. Dámské pohodlné a kvalitní kalhoty Zerres si vyberete v Olomouckém butiku Emily-móda s.r.o. - čeká na vás krásná nová kolekce 2018!


Dámské kalhoty Zerres k sehnání i v Olomouci - perfektní kalhoty, které opravdu padnou

Dámské kalhoty Zerres k sehnání i v Olomouci - perfektní kalhoty, které opravdu padnou

Pokud hledáte perfektní kalhoty, ve kterých se budete cítit pohodlně, pak určitě vsaďte na kalhoty značky Zerres, které opravdu padnou. Stačí navštívit dámský butik Emily-móda v Olomouci.


Krásné jarní bundičky Conceptk, kalhoty Zerres, halenky Leidiro Olomouc

Krásné jarní bundičky Conceptk, kalhoty Zerres, halenky Leidiro Olomouc

Dámský butik Emily-móda v Olomouci dělá vše pro to, aby to všem ženám na jaře slušelo, a proto si pro své zákaznice připravla krásné jarní bundičky značky Conceptk, pohodlné kalhoty Zerres a elegantní halenky Leidiro. Pokud chcete ještě více podtrhnout svou ženskost, tak si určitě také vyberete nádherné a komfortní prádlo značek MarieJo, Marlies Dekkers nebo PrimaDonna. Jednotlivé kusy oblečení pro vás vždy vybíráme pečlivě a to vždy v omezeném množství. V našem butiku vám rádi poradíme a vybereme to, co vám bude nejvíce slušet a v čem se budete cítit dokonalá. Emily-móda s.r.o. - Těšíme se na jaro spolu s Vámi!


Butik, módní značky, značkové dámské oblečení Olomouc

Butik, módní značky, značkové dámské oblečení Olomouc

Olomoucký butik Emily-móda s.r.o. značkové dámské oblečení a módní značky italské, belgické, maďarské a německé výroby. V butiku najdete kvalitní a moderní spodní prádlo, plavky, trika, šaty, kalhoty, bundičky, plážové šaty. V butiku si můžete vyzkoušet prádlo mnoha barev, střihů, velikostí a značek. Máte-li rády eleganci a šarm, pak navštivte butik s velkým výběrem dámského oblečení. Jednotlivé kusy oblečení nabízí butik s dámskou módou v omezeném množství, aby vzájemně ladily a podtrhly krásu každé ženy. Přijďte se k nám rozmazlit i vy. Široká nabídka: - značkové a luxusní spodní prádlo a plavky - dokonale padnoucí střihy - spodní prádlo od návrhářky Marlies Dekkers, MarieJo, PrimaDonna - stahovací, tvarovací, zpevňující spodní prádlo pro větší velikosti - podprsenky až do velikosti košíčku I. - italská móda Leidiro - dámské německé kalhoty Zerres, kalhoty s prodlouženou délkou - bundičky, bundy, pláště Concept K - maďarské plavky Bahama - luxusní plavky MARYAN MEHLHORN, LIDEA, CHARMLINE - plážové šaty - kolekce plavek Maria Bartoš. Splníme vaše očekávání z hlediska kvality i pestrosti výrobků.


Spodní prádlo Olomouc - nová nápaditá kolekce Marlies Dekkers

Spodní prádlo Olomouc - nová nápaditá kolekce Marlies Dekkers

Belgická návrhářka Marlies Dekkers připravila novou kolekci krásného a nápaditého spodního prádla a díky butiku Emily-móda s.r.o. můžete tuto světovou značku koupit i v Olomouci. Spodní prádlo Marlies Dekkers se vyznačuje detailním zakončením a naprostým komfortem. Je zdobeno například proužky nebo řetízky a vždy u nás zakoupíte jen několik kusů. Vždy vám poradíme a určíme správnou velikost a tvar spodního prádla. Spodní prádlo u nás naleznete i ve větší velikosti a v krásném provedení. Navštivte nás a vyberte si krásné prádlo pro krásné ženy!


Kvalitní dámské zimní bundy Conceptk Olomouc

Kvalitní dámské zimní bundy Conceptk Olomouc

Pokud jste si ještě nestihli doplnit zimní výbavu stylovou a hřejivou zimní bundou, tak v butiku Emily-móda s.r.o. naleznete velký výběr kvalitních dámských zimních bund značky Conceptk, které jsou vyrobené z kvalitních materiálů. Tyto zimní bundy jsou lehoučké a vyznačují se velkou hřejivostí, jsou nápadité a vždy je u nás prodáváme jen maximálně po třech kusech. Střih předurčuje k velké slušivosti. Zimní bundy Conceptk jsou prostě jedinečné! Neváhejte a přijdte se podívat do našeho butiku v Olomouci ať máte zimu krásnější a teplejší.


Pohodlné spodní prádlo, podprsenky PrimaDonna, Marie Jo Olomouc

Pohodlné spodní prádlo, podprsenky PrimaDonna, Marie Jo Olomouc

Emily-móda s.r.o. nabízí luxusní a pohodlné spodní prádlo, podprsenky PrimaDonna, Marie Jo, plavky a oblečení pro moderní a elegantní ženy. Sázíte-li při nákupu spodního prádla na kvalitu, butik Emily-móda je pro vás ten pravý. Spodní prádlo až do velikosti 52, profesionální poradenství při výběru vhodné podprsenky, známé značky Marlies Dekkers, PrimaDonna, Marie Jo – to vše naleznete v butiku. Chcete nosit pohodlné a nádherné spodní prádlo, které vám padne jako ulité? V butiku Emily-móda naleznete pestrý a široký sortiment spodního prádla, které uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Prodáváme: - značkové a luxusní, tvarovací i zpevňující spodní prádlo - spodní prádlo světoznámé návrhářky Marlies Dekkers - elegantní tvarovací prádlo Marie Jo - komfortní spodní prádlo PrimaDonna pro větší velikosti a stahovací prádlo - podprsenky PrimaDonna až do velikosti košíčku I. - spodní prádlo Luna s výrazným tvarovacím efektem na malé velikosti. Spodní prádlo, které u nás zakoupíte, budete dlouho a rády nosit.


Nové jarní bundy Concept K, kalhoty Zerres z kolekce jaro/léto Olomouc

Nové jarní bundy Concept K, kalhoty Zerres z kolekce jaro/léto Olomouc

Přichází jaro a vy nemáte ještě jarní bundu? Přijďte si vybrat z jarní kolekce do olomouckého butiku Emily-móda s.r.o. Emily-móda s.r.o. má krásné nové jarní bundičky německé značky Concept K, módní bundy z jarní kolekce. Firma Concept K se specializuje právě na dámské bundy a kabáty. V butiku také naleznete velký výběr kalhot Zerres z kolekce jaro/léto i v prodloužené délce ve velikostech od 34 po 52. Těšit se můžeme i na velmi luxusní prádlo, velký výběr luxusních plavek i na italskou módu. Butik Emily-móda s.r.o. Vám také nabízí odborné poradenství při výběru správné velikosti podprsenky.


Zimní bundy, pláště Conceptk se slevou 20% Olomouc

Zimní bundy, pláště Conceptk se slevou 20% Olomouc

Chcete si zpříjemnit dlouhou zimu? Ještě nemáte ten pořádný kabát, který nejen zahřeje, ale také potěší? Pokud hledáte kvalitní zimní bundu, butik Emily-móda s.r.o. je pro vás ten pravý. Nyní nabízí zimní bundy se slevou 20% - krásné zimní bundy a pláště - německé značky Conceptk nyní za velice výhodné ceny! Dále u nás najdete velký výběr kalhot Zerres, které krásně sedí. Máme několik střihů ve velikosti od 34 po 52. Přijďte i Vy a vyberte si z naší široké nabídky nyní za výhodné ceny. Náš ochotný peronál vám vybere to, co vám bude slušet.


Plavky Maryan Mehlhorn, luxusní prádlo, podprsenky Olomouc

Plavky Maryan Mehlhorn, luxusní prádlo, podprsenky Olomouc

Nově nabízíme plavky Maryan Mehlhorn (www.maryanmehlhorn.com.) Luxusní plavky - propracovaný střih a TOP materiál. Dále nabízíme - luxusní prádlo, kvalitní plavky a správné podprsenky. Naše prádlo podtrhne krásu každé ženy.


Kalhoty Zerres, prádlo, podprsenky PrimaDonna Olomouc

Kalhoty Zerres, prádlo, podprsenky PrimaDonna Olomouc

Butik s dámskou módou nabízí italskou značku Leidiro, německou značku dámských kalhot Zerres, bundy Conceptk, tvarovací prádlo MarieJo, spodní prádlo, podprsenky PrimaDonna. Prádlo PrimaDonna: - prádlo je předurčené k vysoce komfortnímu nošení a plnění všech funkcí prádla, podprsenky se vyrábí až do velikosti košíčku I. Uspokojíme i ty nejnáročnější zákaznice naší nabídkou podprsenek i prádla.


Podzimní kolekce Leidiro, zimní bundy Conceptk Olomouc

Podzimní kolekce Leidiro, zimní bundy Conceptk Olomouc

Emily-móda s.r.o. nabízí právě v prodeji novou podzimní kolekci Leidiro více na www.leidiro.it a zimní bundy Conceptk. Bundy jsou velice hezké, lehoučké, vždy po dvou až třech kusech, mají vypracované slušivé střihy, v cenách od 3 999 až po luxusní pláště 8 999,- Kč a také nabízíme velký výběr dámských kalhot zn. Zerres , které doopravdy padnou ...


Plavky Bahama, komfortní tvarovací a zpevňující prádlo Marie Jo Olomouc

Plavky Bahama, komfortní tvarovací a zpevňující prádlo Marie Jo Olomouc

Nový butik s dámskou módou nabízí celoročně velký výběr velikostí plavek maďarské výroby zn. Bahama, luxusní kolekce plavek Maria Bartoš, dále komfortní a krásné prádlo PrimaDonna, spodní prádlo světoznámé návrhářky Marlies Dekkers a tvarovací a zpevňující prádlo Marie Jo. Nabízíme poradenství při správném určení velikosti podprsenky.


Butik s dámskou módou, luxusní kolekce plavek Bahama Olomouc

Butik s dámskou módou, luxusní kolekce plavek Bahama Olomouc

Emily-móda s.r.o. - butik s dámskou módou nabízí velký výběr dámských plavek vysoké kvality až do velikosti 52 - značky italské, belgické, maďarské a německé výroby, luxusní kolekce plavek Bahama. Plavky jsou za přijatelné ceny - exkluzivně v Olomouci!Další produkty a služby
  • oděvy pro sport, helmy a chrániče, cyklistické trikoty, funkční oblečení, trekové hole, taneční šaty a oblečení
  • dámská móda, sukně a halenky, saka a kabáty, kostýmy a tuniky
  • košilky a kalhotky, slipy a boxerky, nátělníky a podprsenky, noční košile a pyžama


Související články
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu
Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.


Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty
Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ani ostatní. A to chce především kvalitu a široký výběr, které vám zajistí Ladislav Pošík a jeho firma KOSKA Bike z Hradce nad Moravicí.


Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo
Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat aktivní, až po profesionální sportovce a závodníky. A proto máme v naší prodejně a cykloservisu jízdní kola pro všechny.