Zdeněk Krajpl


č. 272, Hrušky 683 52

Pila Krajpl.
Zabýváme se výrobou a prodejem stavebního řeziva a dalšími činostmi v oblasti dřevozpracovatelství.

Vyrábíme a prodáváme:
-stavební řezivo
-dřevozpracovatelství
-řezivo na pergoly
-drobný dřevěný materiál
-paletové přířezy - topolové, lípové a břízové přířezy.

Dále nabízíme montáž suchých staveb, impregnaci a hoblování dřeva.

Stavební řezivo:
-hranoly, fošny
-desky
-latě, střešní latě.

Palivové dříví -délka 1m, skládané, měkká polena, měkké štípy, tvrdá polena, tvrdé štípy - habr, akát, buk, dub, bříza.
Délku upravíme dle požadavků zákazníka.

IČ: 67603637
DIČ: CZ7307164689
Okres: Vyškov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Krajpl

Impregnace dřeva, hoblování dřeva, pila Vyškov

Impregnace dřeva, hoblování dřeva, pila Vyškov

Pila Krajpl ležící v Hruškách, okr. Vyškov, se kromě výroby a prodeje dřeva a řeziva zabývá také impregnací a hoblováním řeziva. Impregnace dřeva provádíme namáčecí technologií v přípravku BOCHEMIT - hnědá barva V případě zájmu Vám dřevo také ohoblujeme. Ceny impregnace a hoblování dřeva: -impregnace trámů, fošen 400,- / m3 -impregnace desek, latí 500,- / m3 -hoblování dřeva 600,- / hod. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kompletní sortiment dříví a řeziva naleznete na webových stránkách.


Výroba a prodej stavebního řeziva, desky, latě Brno, Vyškov

Výroba a prodej stavebního řeziva, desky, latě Brno, Vyškov

Hrušecká firma Pila Krajpl ležící v okrese Vyškov, cca 30 km od Brna, vyrábí a prodává různé druhy stavebního řeziva. Ze sortimentu stavebního řeziva u nás můžete zakoupit: -hranoly, fošny -desky, latě a střešní latě. V nabídce máme také řezivo vhodné na výrobu pergol, toto řezivo je bez oblin, bez brouka i bez zabarvení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kompletní nabídku dřeva a řeziva k prodeji naleznete na našich webových stránkách.


Výroba a prodej dřeva, palivové dříví, pila Vyškov

Výroba a prodej dřeva, palivové dříví, pila Vyškov

Pila Krajpl s provozovnou v Hruškách, okr. Vyškov, je dřevo zpracovatelská firma zabývající se výrobou a prodejem dřeva. Vyrábíme a prodáváme palivové dříví, řezivo na pergoly, drobný dřevěný materiál, paletové přířezy a mnoho dalšího. Palivové dříví prodáváme v délce jednoho metru a je skládané. Nabízíme měkká polena, měkké štípky - habr, akát, buk, dub, bříza. Délku dřeva lze upravit dle Vašich požadavků. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Kompletní sortiment prodávaného dříví a řeziva naleznete na webových stránkách.


Stavební řezivo Brno

Stavební řezivo Brno

Stavební řezivo Brno. Firma Pila Krajpl sídlící v Hruškách, okr. Vyškov, cca 30 km od Brna, se zabývá výrobou a prodejem stavebního řeziva. Stavební řezivo -hranoly -fošny -desky -latě -střešní latě. Dále také nabízíme řezivo vhodné na výrobu pergol: -bez oblin, bez brouka, bez zabarvení. Více informací a kompletní nabídku Pily Krajpl naleznete na webových stránkách.


Stavební řezivo Vyškov

Stavební řezivo Vyškov

Stavební řezivo Vyškov. Pila Krajpl se sídlem v Hruškách, okres Vyškov, se mimo jiné zabývá výrobou a prodejem stavebního řeziva. V nabídce stavebního řeziva najdete -hranoly, fošny -desky, latě, střešní latě -řezivo na pergoly. Řezivo je bez oblin, brouka, i bez zabarvení. Více informací a kompletní nabídku stavebního řeziva naleznete na webových stránkách.


Pila Vyškov

Pila Vyškov

Pila Vyškov. Firma Pila Krajpl se sídlem v Hruškách, okr. Vyškov nabízí služby v oblasti dřevozpracovatelství. Produkty z pily k prodeji: -stavební řezivo -hranoly -fošny -desky -latě -střešní latě -řezivo na pergoly -palivové dříví -paletové přířezy -drobný dřevěný materiál - a další. Pro více informací o pile a službách nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš web.Další produkty a služby
  • hranoly a fošny, desky a střešní latě, stavební prkna
  • dřevovýroba a zpracování dřeva, výroba řeziva, dodávky dřevěných polotovarů, pilování a broušení dřeva


Související články
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia
Prvotřídně zpracované dřevo na vás čeká u Fabri-Moravia

Potřebujete stavební nebo obalové řezivo? Jste truhlář a sháníte prvotřídní materiál? Překližky, OSB desky, palubky, spárovky a mnoho dalšího najdete u společnosti Fabri-Moravia. Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků, kteří vědí, že pro kvalitu stačí zajít do Fabri-Moravia.


Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.


Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu
Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.


Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo
Dřevoprodej Jiří Hrůza: Stavebně truhlářská výroba a dřevo

Dřevoprodej Ostrava je dlouholetým dodavatelem dřeva určeného na stavební využití, ale také dodavatelem stavebních truhlářských výrobků. Kromě samotného prodeje můžete využít i odborné poradenství, díky kterému se naučíte dřevu rozumět, a stane se součástí vašeho prostředí. Největší výhodou je, že nemusíte nakupovat pouze přímo na prodejně v Ostravě, ale také přes eshop, který umožňuje nákup pro zákazníky z celé ČR.