INOSTAR s.r.o.


Husova 592, Rosice 665 01
Naše společnost se zaměřuje na prodej a e-shop gastronomického vybavení. Zabýváme se také servisem a dodávkou myček, konvektomatů, fritéz a dalšího zařízení. Provozujeme také gastrobazar.

Sortiment:
-varné kotle
-konvektomaty
-myčky nádobí
-desky na maso
-vály
-tácy
-nerezové ohřívače knedlíků aj.

Produkty
  • gastronomická technologie, horkovzdušné trouby, konvektomaty a sporáky, nerezové vybavení, vybavení stravovacích provozů

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.

Stěhování strojů a technologií v rámci celé ČR.


Související články
Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Hledáte-li pro svou restauraci nové gastro vybavení, obraťte se na firmu CHLAZENÍ servis. Sháníte do hospody nové fritézy, grily či pánve? Hodil by se do vaší kantýny nový palačinkovač na voňavé palačinky nebo třeba přístroj na přípravu hot dogů? Využít našich služeb můžete také v případě, že máte na starost zařízení školní jídelny, kam je třeba pořídit nové gastro vybavení - od myčky až po regály, police a lednice.


CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Nejeden kuchař si přeje mít pořádně vybavenou kuchyni, obzvláště v případě, když se pohybuje na profesionální úrovni. Můžete mít toho nejlepšího kuchaře, když ale nebude mít k výkonu práce k dispozici kvalitní nástroje, výsledek bude vždy jen poloviční. A hlavně, nepůjde to bez starostí a hladce. Chcete-li mít spokojené zaměstnance i zákazníky, měli byste provoz nejen slušně vybavit, ale poté ho také pravidelně servisovat. Vyhnete se tak neočekávaným výpadkům, které by mohly ohrozit fungování vašeho podniku. Nápomocná může být společnost CHLAZENÍ servis s.r.o., která vám spotřebiče dodá, namontuje a také pravidelně zkontroluje.


Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Chovancová Ilona

Gastrosklad ušetří starosti pořadatelům oslav

Žádná větší společenská akce se neobejde bez dostatečného gastronomického vybavení. Jestliže se po skončení nechcete zaobírat starostmi, kam všechny talíře a termoporty uskladnit, tak si to jednoduše půjčte. K dispozici je prakticky vše, co takový podnik žádá.


Firemní články
Profesionální gastro vybavení včetně autorizovaného návrhu kuchyně

Profesionální gastro vybavení včetně autorizovaného návrhu kuchyně

Investice do gastro provozů se obvykle nepohybují v řádech desetikorun, a proto je potřeba si předem rozmyslet nejen nákup té správné varné technologie, myčky nádobí a dalšího gastro vybavení, ale také celou koncepci kuchyně. Jedině tak bude váš kuchyňský provoz fungovat skutečně tak, jak má, a vy nevyhodíte vaše investované peníze oknem. S výběrem jednotlivých kusů gastro vybavení, ale i s certifikovaným návrhem vašeho gastro provozu vám pomůžeme v naší autorizované projekční kanceláři.


Eshop, prodej, servis - varné kotle, konvektomaty

Eshop, prodej, servis - varné kotle, konvektomaty

Hledáte varné kotle nebo konvektomaty? U nás seženete veškerou varnou technologii. Navštivte náš eshop, máme velký výběr. U nás najdete kvalitní zboží, za dostupné ceny a profi servis. Můžete zakoupit vše co je potřeba do jídelen, restaurací a kuchyní. Máte možnost objednání varné technologie, kam patří například myčky, konvektomaty, varné kotle a jiné potřeby. Konvektomat je moderní gastro zařízení, používá se na přípravu velké části pokrmů. Připravují se v něm masa, přílohy a další pokrmy. Co se týče varného kotle, můžete si zvolit z několika variant, dle Vaší potřeby. Patří mezi základní vybavení velkokuchyně. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Gastro, gastrozařízení - prodej, servis, eshop

Gastro, gastrozařízení - prodej, servis, eshop

Hledáte firmu zabývající se gastrozařízením? Jste tady správně. Zabýváme se návrhem, projektem a realizací gastrozařízení. Dodáváme a prodáváme profesionální gastronomické zařízení jako jsou například myčky nádobí, konvektomaty, fritézy,kuchyňské stroje, mycí a čistící prostředky, nerezové ohřívače jídel,varná technologie, drobný inventář, dřevěné zboží a jiné. Naše firma provozuje také bazar. Zde prodáváme nové i použité zboží. Neváhejte a navštivte také náš E-shop, zde je možnost si domluvit i dopravu, instalaci zařízení, popřípadě revize a servis. Provádíme také autorizované projekce technologie stravování s plánováním ve 3D. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální myčky nádobí–eshop,prodej,servis

Profesionální myčky nádobí–eshop,prodej,servis

Firma INOSTAR s.r.o., prodává profesionální gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma nabízí gastro zařízení pro profesionální kuchyně restaurací. Provoz e-shopu, při zakoupení zboží přes E-shop si můžete dohodnout dopravu, nainstalování zařízení, revizi zapojení a servis. Společnost nabízí prodej, servis, profesionální myčky nádobí:myčky bílého nádobí,myčky černého nádobí a myčky skla. Více informací naleznete na webových stránkách.


Varné kotle a konvektomaty – eshop, prodej, servis

Varné kotle a konvektomaty – eshop, prodej, servis

Firma INOSTAR s.r.o. sídlí v Brně, a nabízí prodej, e-shop, servis gastronomického vybavení: Dodáváme také varné technologie, konvektomaty a varné kotle. Nabízíme kvalitní zboží, nízkou cenu, a profesionální servis pro naše zákazníky. Naši dodavatelé jsou kvalitní a také známí. Nabízíme konvektomat - je to velmi moderní gastro zařízení, používá se na připravování jídel. Připravují se v něm masa, a další pokrmy. Varné kotle dodáváme dle potřeb zákazníka. Více informací najdete na webových stránkách.


Gastro dřevěné výrobky – desky na maso Brno, Ostrava, Olomouc

Gastro dřevěné výrobky – desky na maso Brno, Ostrava, Olomouc

Společnost INOSTAR s.r.o., nabízí návrh, projekt a realizaci profesionální gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma dodává gastronomické zařízení pro profesionální kuchyně restaurací. V gastro zařízení se zaměřujeme nejvíce na konvektomaty, varné kotle a myčky nádobí. V každé kuchyni je součástí také drobný inventář, který je nutné obměňovat. Gastro dřevěné výrobky-krájecí desky a vály, desky na maso, vál zabijačkový, kuchyňský, vál řeznický.. Více informací naleznete na webových stránkách.


Gastrozařízení – návrh,projekt, realizace Brno,Ostrava,Olomouc

Gastrozařízení – návrh,projekt, realizace Brno,Ostrava,Olomouc

Společnost INOSTAR s.r.o., se zabývá návrhem, projektem a realizací gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma prodává, dodává profesionální gastronomické zařízení - myčky nádobí, konvektomaty, fritézy,kuchyňské stroje, mycí a čistící prostředky, nerezové ohřívače jídel,varná technologie, drobný inventář, dřevěné zboží a další. Společnost také provozuje bazar-prodej nových i použitých zboží. Další informace naleznete na webových stránkách.