INOSTAR s.r.o.


Husova 592, Rosice 665 01

Naše společnost se zaměřuje na prodej a e-shop gastronomického vybavení. Zabýváme se také servisem a dodávkou myček, konvektomatů, fritéz a dalšího zařízení. Provozujeme také gastrobazar.

Sortiment:
-varné kotle
-konvektomaty
-myčky nádobí
-desky na maso
-vály
-tácy
-nerezové ohřívače knedlíků aj.

IČ: 29413770
DIČ: CZ29413770
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Zdeněk Láník

Profesionální gastro vybavení včetně autorizovaného návrhu kuchyně

Profesionální gastro vybavení včetně autorizovaného návrhu kuchyně

Investice do gastro provozů se obvykle nepohybují v řádech desetikorun, a proto je potřeba si předem rozmyslet nejen nákup té správné varné technologie, myčky nádobí a dalšího gastro vybavení, ale také celou koncepci kuchyně. Jedině tak bude váš kuchyňský provoz fungovat skutečně tak, jak má, a vy nevyhodíte vaše investované peníze oknem. S výběrem jednotlivých kusů gastro vybavení, ale i s certifikovaným návrhem vašeho gastro provozu vám pomůžeme v naší autorizované projekční kanceláři.


Eshop, prodej, servis - varné kotle, konvektomaty

Eshop, prodej, servis - varné kotle, konvektomaty

Hledáte varné kotle nebo konvektomaty? U nás seženete veškerou varnou technologii. Navštivte náš eshop, máme velký výběr. U nás najdete kvalitní zboží, za dostupné ceny a profi servis. Můžete zakoupit vše co je potřeba do jídelen, restaurací a kuchyní. Máte možnost objednání varné technologie, kam patří například myčky, konvektomaty, varné kotle a jiné potřeby. Konvektomat je moderní gastro zařízení, používá se na přípravu velké části pokrmů. Připravují se v něm masa, přílohy a další pokrmy. Co se týče varného kotle, můžete si zvolit z několika variant, dle Vaší potřeby. Patří mezi základní vybavení velkokuchyně. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Gastro, gastrozařízení - prodej, servis, eshop

Gastro, gastrozařízení - prodej, servis, eshop

Hledáte firmu zabývající se gastrozařízením? Jste tady správně. Zabýváme se návrhem, projektem a realizací gastrozařízení. Dodáváme a prodáváme profesionální gastronomické zařízení jako jsou například myčky nádobí, konvektomaty, fritézy,kuchyňské stroje, mycí a čistící prostředky, nerezové ohřívače jídel,varná technologie, drobný inventář, dřevěné zboží a jiné. Naše firma provozuje také bazar. Zde prodáváme nové i použité zboží. Neváhejte a navštivte také náš E-shop, zde je možnost si domluvit i dopravu, instalaci zařízení, popřípadě revize a servis. Provádíme také autorizované projekce technologie stravování s plánováním ve 3D. Více informací najdete na webových stránkách.


Profesionální myčky nádobí–eshop,prodej,servis

Profesionální myčky nádobí–eshop,prodej,servis

Firma INOSTAR s.r.o., prodává profesionální gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma nabízí gastro zařízení pro profesionální kuchyně restaurací. Provoz e-shopu, při zakoupení zboží přes E-shop si můžete dohodnout dopravu, nainstalování zařízení, revizi zapojení a servis. Společnost nabízí prodej, servis, profesionální myčky nádobí:myčky bílého nádobí,myčky černého nádobí a myčky skla. Více informací naleznete na webových stránkách.


Varné kotle a konvektomaty – eshop, prodej, servis

Varné kotle a konvektomaty – eshop, prodej, servis

Firma INOSTAR s.r.o. sídlí v Brně, a nabízí prodej, e-shop, servis gastronomického vybavení: Dodáváme také varné technologie, konvektomaty a varné kotle. Nabízíme kvalitní zboží, nízkou cenu, a profesionální servis pro naše zákazníky. Naši dodavatelé jsou kvalitní a také známí. Nabízíme konvektomat - je to velmi moderní gastro zařízení, používá se na připravování jídel. Připravují se v něm masa, a další pokrmy. Varné kotle dodáváme dle potřeb zákazníka. Více informací najdete na webových stránkách.


Gastro dřevěné výrobky – desky na maso Brno, Ostrava, Olomouc

Gastro dřevěné výrobky – desky na maso Brno, Ostrava, Olomouc

Společnost INOSTAR s.r.o., nabízí návrh, projekt a realizaci profesionální gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma dodává gastronomické zařízení pro profesionální kuchyně restaurací. V gastro zařízení se zaměřujeme nejvíce na konvektomaty, varné kotle a myčky nádobí. V každé kuchyni je součástí také drobný inventář, který je nutné obměňovat. Gastro dřevěné výrobky-krájecí desky a vály, desky na maso, vál zabijačkový, kuchyňský, vál řeznický.. Více informací naleznete na webových stránkách.


Gastrozařízení – návrh,projekt, realizace Brno,Ostrava,Olomouc

Gastrozařízení – návrh,projekt, realizace Brno,Ostrava,Olomouc

Společnost INOSTAR s.r.o., se zabývá návrhem, projektem a realizací gastrozařízení v Brně, Ostravě a Olomouci. Firma prodává, dodává profesionální gastronomické zařízení - myčky nádobí, konvektomaty, fritézy,kuchyňské stroje, mycí a čistící prostředky, nerezové ohřívače jídel,varná technologie, drobný inventář, dřevěné zboží a další. Společnost také provozuje bazar-prodej nových i použitých zboží. Další informace naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • gastronomická technologie, horkovzdušné trouby, konvektomaty a sporáky, nerezové vybavení, vybavení stravovacích provozů


Související články
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů
Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky
Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů
Profesionální služby v oblasti výroby a repasování KEG sudů

KEG sudy patří mezi vyhledávaný sortiment, v dnešní době se totiž naprostá většina pivní a další nápojové produkce převáží právě v nich. Jiné typy obalů tvoří jen malé procento ve srovnání se sudy KEG. Naprostým profesionálem, který se této oblasti pohybuje již přes 20 let, je společnost KSO AST GmbH.


Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.