Na Hvězdě 1388,
67401 Třebíč - Horka-Domky
Telefon: +420 737 221 654
Telefon: +420 725 966 810

Třebíč Nuclears z.s. je spolek, který se zabývá rozvojem a propagací baseballu a softballu v Třebíči a okolí. Spolek byl založen v roce 1982 a od roku 1996 používá název Třebíč Nuclears. Tým mužů hraje nejvyšší českou baseballovou soutěž - extraligu. Spolek také podporuje mládežnické kategorie a pořádá různé turnaje a akce.

Spolek provozuje multifunkční sportovní areál Na Hvězdě, který nabízí spoustu možností pro sportovní i relaxační vyžití. Areál se nachází na jihu města Třebíč a je veřejně přístupný po celý rok. Srdcem areálu je velký baseballový stadion s krytou tréninkovou halou, který je jedním z nejmodernějších a nejlépe hodnocených v České republice.

Kromě baseballu areál nabízí i další sportoviště, jako je ledová plocha, skákací trampolíny, inline dráha, skate park, dětské hřiště, lanová pavučina, venkovní posilovací stroje, multifunkční aréna pro míčové hry a hřiště na pétanque. Areál také disponuje restaurací, která poskytuje občerstvení a možnost sledovat sportovní přenosy.

Třebíč Nuclears z.s. je tedy spolek, který se nejen věnuje baseballu a softballu, ale také přispívá k rozvoji sportovní a rekreační infrastruktury v Třebíči. Spolek je otevřený pro všechny, kteří mají zájem o tyto sporty, ať už jako hráči, trenéři, rozhodčí, diváci nebo sponzoři. Spolek se také snaží být aktivním členem komunity a spolupracovat s městem, krajem, školami, médii a dalšími partnery.

IČ: 26596792
DIČ: CZ26596792
Kraj: Vysočina
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč


Kontaktní
formulář

Související články




TEZA Hodonín, příspěvková organizace

Sportovní zázemí v Hodoníně pro trénink, soutěže i volný čas – rozhovor s Mgr. Otakarem Čajkou, ředitelem příspěvkové organizace TEZA Hodonín

Sportoviště nejsou jen místem pro pravidelný trénink oddílů. Využívají je školy, rekreační sportovci, pořadatelé turnajů i lidé, kteří hledají prostor pro pohyb, regeneraci nebo společnou akci. O tom, jak funguje provoz sportovišť v Hodoníně, jsme hovořili s Mgr. Otakarem Čajkou, ředitelem TEZA Hodonín, která spravuje víceúčelovou sportovní halu, zimní stadion, sportovní areál U Červených domků i venkovní hřiště ve městě.