HD GEO, s.r.o.


Osvobození 288, Slavičín 763 21

Firma HD GEO, s.r.o. je váš spolehlivý zeměměřič a geodet. Specializujeme se na zeměměřickou činnost, na veškeru činnost v oblasti zeměměřictví. Zastoupíme Vás před katastrálním úřadem, při pasportizaci budov, při zavádění a realizaci geograficko informačních systémů a jiné činnosti spojené s mapou.

Vše vyřešíme rychle a kvalitní a vy si s ničím nemusíte dělat starosti. Působíme v celém Zlínském kraji - Zlín, Valašské Klobouky, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Luhačovice.

Zeměměřická činnost a virtuální prohlídky:
- geodetické práce pro katastr nemovitostí geometrické plány, vytyčování, opravy v mapě
- ve výstavbě
- mapové podklady staveb
- skutečné provedení staveb
- vytyčování hranic pozemků, staveb a sítí
- skutečná dokumentace staveb
- pasportizace budov
- dokumentace o stavbě
- GIS - geografické informační systémy
- informační systémy pro obce a podniky
- sepisování smluv pro katastr
- tvorba virtuálních prohlídek
- tvorba geometrických plánů
- tvorba a správa Vašich GIS systémů.

IČ: 26941031
DIČ: CZ26941031
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Jan Pěčonka

Zeměměřictví, geodetické práce, vytyčování hranic Slavičín, Zlín

Zeměměřictví, geodetické práce, vytyčování hranic Slavičín, Zlín

Zeměměřická firma HD GEO, s.r.o. nabízí geodetické práce a zeměměřictví. Služby v zeměměřickém právu, při zastupování před katastrálním úřadem, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány a další činnosti v oblasti zeměměřictví. Pokud potřebujete zhotovit geometrické plány nebo sháníte jiné geodetické práce, tak je tu pro vás firma HD GEO, která má bohaté zkušenosti. Služby: - geodetické práce - zeměměřické práce - zeměměřictví - služby v zeměměřickém právu - tvorba geometrických plánů - geodetické práce pro katastr nemovitostí - vytyčování hranic - pasportizace staveb - mapové podklady staveb - skutečná dokumentace staveb - skutečné provedení staveb, dokumentace staveb - informační systémy pro obce a podniky - sepisování smluv pro katastr - tvorba a správa GIS systémů. HD GEO, s.r.o. - váš zeměměřič a geodet. Působí v oblasti Zlínského kraje.


Geodetické, zeměměřické práce, geometrické plány Slavičín, Zlín

Geodetické, zeměměřické práce, geometrické plány Slavičín, Zlín

Zeměměřická společnost HD GEO, s.r.o. poskytuje geodetické a zeměměřické práce a služby v oblasti zeměměřictví. HD GEO je certifikovaná společnost pro GISy. Sháníte geodeta? Potřebujete zhotovit geometrické plány? S důvěrou se můžete obrátit na zkušené geodety ze Slavičína. HD GEO provádí veškeré nabízené služby rychle a precizně. Služby: - geodézie, geodetické práce - zeměměřické práce - služby v zeměměřickém právu - tvorba geometrických plánů, GP pro - geodetické práce pro katastr nemovitostí - geometrické plány - vytyčování hranic pozemků, staveb a sítí - převod pozemků do polohy vašich souřadnic pro Váš GPS přijímač - pasportizace staveb - skutečná dokumentace staveb - mapové podklady staveb - skutečné provedení staveb, dokumentace staveb - informační systémy pro obce a podniky - geografické informační systémy - sepisování smluv pro katastr - tvorba geometrických plánů - tvorba a správa Vašich GIS systémů. Působíme v oblasti Zlínského kraje - Zlín a okolí, Valašsko Kloboucko, Uhersko Brodsko, Uhersko Hradištsko, Luhačovického zálesí.Další produkty a služby
  • geodetické práce, vytyčování stavebních objektů, inženýrská geodézie, projektování geologických prací, provádění geologických prací, hydrogeologické průzkumy, inženýrsko - geologické průzkumy

BYT A SERVIS, družstvo Olomouc

Související články
Geodetické práce Hradec Králové
Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty
Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Geodetické práce Dvůr Králové
Geodetické práce Dvůr Králové

V jaké oblasti můžete potřebovat geodetické práce? Mezi nejčastější služby patří beze sporu vyhotovování geometrických plánů. Mezi další se řadí geodetické práce v investiční výstavbě nebo zhotovování mapových podkladů.


Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.