Silikonové náramky
IdentCORE s.r.o.

CZKSilikonové náramky s debossem, embossem

Silikonové náramky s debossem, embossem

Moderní silikonové náramky s debossem, embossem pro reklamní účely

Silikonové náramky s potiskem

Silikonové náramky s potiskem

Silikonové náramky s potiskem, atypického tvaru, fluoreskující

Svinovací reflexní náramky

Svinovací reflexní náramky

Svinovací reflexní náramky z PVC či silikonu, rolovací silikonové náramky


silikonové náramky

IdentCORE s.r.o. se také zabývá výrobou RFID silikonových náramků v různých provedeních, rozměrech, druzích a barvách. Naše náramky mohou nosit muži, ženy i děti. Dodáváme silikonové náramky s potiskem, embossem, debossem, svinovací, reflexní, atypické, 1palcové a TYVEK.

První z uvedených typů - silikovoné náramky s debossem - jsou klasickým typem výroby náramků. Logo či jiný text je do náramku vytlačen a má vysokou odolnost vůči vnějším vlivům. Barvy si můžete zvolit dle vaší značky, logotypu.
Barvený deboss lze udělat na různé velikosti náramků a kombinovat i s dalšími povrchovými úpravami jako je emboss, potisk nebo barevně míchané náramky.

Další z naší produktů jsou siilikonové náramky s embossem.
Text je na náramku vystouplý a tvoří 3D efekt na povrchu. Vystouplé písmo může být stejnobarevné jak náramek nebo si jeho barvu můžete sami určit. Náramky dodáváme v různých šířkách a délkách. Emboss je také možné kombinovat s dalšími povrchovými úpravami.

Náramky je možné upravit i klasickým jednobarevným nebo vícebarevným potiskem. Díky moderním a kvalitním tiskovým technologiím zhotovujeme velmi detailní potisky za nejnižšími cenami na trhu. Potisk je možné kombinovat s dalšími variantami úprav silikonových náramků (deboss, emboss).

Co se týče náramků Tyvek®, jeho základ tvoří papírová vrstva, textil a foliové krytí. Náramek je tedy velmi obtížné roztrhnout nebo jinak poškodit. Je navíc odolný vůči vodě a vyšším teplotám. Lze ho využít při nejrůznějších akcích, jako jsou koncerty, festivaly a další společenské akce. Vysoce viditelné díky kvalitním a sytým barvám

Poslední z našich produktů - Svinovací reflexní náramky - jsou pokryté vrstvou silikonu nebo PVC vrstvou, která ve tmě odráží světlo, jsou tedy skvělým ochranným prvkem
Po lehkém nárazu se náramek obmotá kolem zápěstí nebo jiného předmětu a to díky výplni tenkým kovovým plátem.
Tento náramek si také můžete nechat potisknout. Standardně jsou rolovací náramky vyráběny o délce 23cm.


Katalog firem:    

Dárkové a upomínkové předměty

,  

Reklamní předměty

,  
Štítky:

silikonové, RFID náramky s potiskem, deboss, emboss, tyvek, svinovací reflexní náramky