ASTORIA Audit s.r.o.


Podvinný mlýn 1418/2, Praha 9 - Libeň 190 00
Naše společnost ASTORIA Audit s.r.o. vznikla v roce 2006 spojením individuálně pracujících daňových poradců a účetních.

Jsme zavedená firma rodinného typu s důrazem na individuální přístup ke svým zákazníkům, stabilním týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi.

Našim cílem je poskytnout našim zákazníkům kompletní profesionální servis v oblasti účetnictví, mezd, daní a ekonomického poradenství na bázi dlouhodobé spolupráce k Vaší plné spokojenosti.

Služby:
- vedení účetnictví
- vedení mzdové agendy
- účetní poradenství
- daňové poradenství
- zpracování daňových přiznání.

Sídlo společnosti se nachází na adrese Podvinný mlýn 1418/2, Praha 9 - Libeň

Pobočky:
- U Tescomy 238
760 01, Zlín.

- Kostelní 1149/2
326 00, Plzeň.

Produkty
  • zpracování kompletního účetnictví, zpracování daní, realizace auditů, daně a výkazy, manažerské účetnictví, účetní doklady, daňové poradenství

Dezinsekce a hubení švábů – odstranění a důsledná likvidace lezoucího a létajícího hmyzu.
Rychlá deratizace a dezinsekce - likvidace, hubení hlodavců a štěnic.

Na naší špičkové zubní klinice Dental Office H33 Praha 4, šetrně a bezbolestně ošetříme váš chrup. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti i dospělé v moderním prostředí.


Související články
Spolehlivý partner pro vedení účetnictví a daňové přiznání

D&D International, s.r.o.

Spolehlivý partner pro vedení účetnictví a daňové přiznání

D&D International, s.r.o. je rodinná firma se sídlem v Praze 9 - Běchovicích, která se zabývá vedením a zpracováním účetnictví pro malé a střední podniky především v Praze a Středočeském kraji, popřípadě i v dalších regionech České republiky. Má dlouholeté zkušenosti a odbornost v oboru a disponuje kvalifikovanými a přátelskými účetními. Vůči svým klientům se řídí zásadami spolehlivosti, profesionality a transparentnosti.


Profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví od zkušených daňových poradců

Daňové poradenství Topinka Brno

Profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví od zkušených daňových poradců

Hledáte profesionální a kvalitní služby v oblasti daní a účetnictví? Chcete mít jistotu, že vaše daňové povinnosti jsou splněny v souladu se zákonem a bez zbytečných rizik? Potřebujete poradit s optimalizací vašich daňových záležitostí a využitím všech možných úspor? Pokud ano, pak je Daňová kancelář Topinka s.r.o. tou pravou volbou pro vás. Jedná se o tým zkušených a certifikovaných daňových poradců a účetních, kteří se věnují poskytování komplexních a individuálních řešení pro své klienty.


Vedení účetnictví, daňová evidence a zpracování mezd

Ing. Ladislava Šromová

Vedení účetnictví, daňová evidence a zpracování mezd

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální společnost, která se postará o vaše účetnictví, daňovou evidenci a zpracování mezd, pak je pro vás ideální volbou společnost Ing. Ladislava Šromová. Mají dlouholeté zkušenosti v oboru a poskytnou vám komplexní služby v oblasti účetnictví, mezd, daňových přiznání a účetního poradenství.


Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

BELL consulting s.r.o.

Daňové poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda Brno

Všude samá čísla, tabulky, mzdy, vedení účetnictví zkrátka pro některé z nás horor. Pro jiné je to zábava a proto velice rádi zpracujeme Vaše účetnictví se všemi podklady. Zajistíme veškeré náležitosti, odborně poradíme a vše zařídíme i s institucemi.


Firemní články
Vedení účetnictví a zpracování daňové evidence, ekonomické poradenství od ASTORIA Audit s.r.o.

Vedení účetnictví a zpracování daňové evidence, ekonomické poradenství od ASTORIA Audit s.r.o.

ASTORIA Audit s.r.o. z Prahy zpracovává a zajišťuje kompletní služby v oblasti ekonomické, od vedení účetnictví, daňové evidence po ekonomické poradenství.