Součástky pro elektroniku a elektrotechniku prodej Praha

Mechatronic, spol. s r.o.

Součástky pro elektroniku a elektrotechniku prodej Praha

Mechatronic, spol. s r.o.
Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Multipólové, unipólové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68 světoznámého výrobce LEMO nabízí velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor elektronických a pneumatických součástek společnost MECHATRONIC spol. s r.o. se sídlem v Praze. Velmi kvalitní LEMO konektory nachází široké využití v mnoha odvětvích průmyslu, ve zdravotnictví, komunikačních systémech, elektronice či informačních technologiích.

Plastové kruhové konektory Redel od výrobce LEMO dodává Mechatronic spol. s r.o. Praha

LEMO konektory do vojenských, měřicích, telekomunikačních, lékařských a audio video aplikací

Jsme výhradním obchodním zástupcem švýcarské firmy LEMO - výrobce konektorů nejvyšší kvality. Pro svoji dlouhou životnost díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování našly konektory LEMO svoje stálé odběratele nejen v těžkém průmyslu, ale na jejich spolehlivost sází i výrobci komunikačních systémů pro policejní, hasičské sbory a záchranářské týmy.

LEMO konektory


Propojení elektronických systémů a zařízení s konektory značky LEMO

Spolehlivé propojení elektronických systémů a zařízení zajistí odolné konektory značky LEMO, které nachází svoje upotřebení při výrobě audio video zařízení, konektory z ušlechtilé oceli se využívají u zdravotnických přístrojů a pomůcek, jako například kardiostimulátorů, naslouchadel, elektrochirurgických přístrojů. V naší nabídce LEMO konektorů nechybí ani plastové kruhové konektory Redel, určené pro zdravotnický sektor či kovové kruhové konektory pro průmysl a automatizaci.

Propojení elektronických systémů konektory LEMO


Vysokonapěťové konektory LEMO, multipólové, unipólové, koaxiální a triaxiální konektory

Vysokonapěťové konektory LEMO poslouží v energetickém průmyslu k připojení vysokého napětí nebo vysokého proudu. Kromě vysokonapěťových konektorů zahrnuje náš nabídkový sortiment i konektory LEMO unipólové, multipólové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68. Elektronické a optické konektory značky LEMO si svojí kvalitou a spolehlivostí získaly zákazníky po celém světě. Přidejte se k nim i Vy!

Vysokonapěťové konektory LEMOElektronické součástky

Elektronické součástky

Elektronické součástky KUHNKE, LEMO, INOTEC ELECTRONICS, SAMTEC, CORCOM, EBM PAPST

Konektory LEMO

Konektory LEMO

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Konektorové systémy Inotec Electronics

Konektorové systémy Inotec Electronics

Odolné a stabilní konektory a konektorové systémy Inotec Electronics