Ing. Lumír Mach


Za Hrnčírnou 2998, Havlíčkův Brod 580 01
- Projektování zařízení měření a regulace (MaR)
- Výroba didgeridoo

Produkty
  • vypracování geologických podkladů, technické mapy měst, zaměření stavby, zaměření přípojky, oddělení pozemku, geodetické práce
  • designerská studia, návrhy interiérů, návrhy exteriérů, vizualizace, architektonické návrhy, služby designéra, design nábytku, průmyslový design


Související články
Vytvořte si jedinečný a funkční obchodní prostor nábytkem na míru

TPR s.r.o.

Vytvořte si jedinečný a funkční obchodní prostor nábytkem na míru

V dnešní době, kdy konkurence mezi podniky roste, je klíčové vytvořit prostředí, které zaujme a přiláká zákazníky. Právě to vám pomůže společnost TPR s.r.o., která přináší kvalitní a vkusné řešení pro vybavení obchodů a podniků všech typů. Od obchodů s oděvy, obuví a elektrotechnikou po pet centra, autosalony, hotely, penziony, restaurace, bary, pizzerie, hospody, kosmetické salony a parfumerie – jejich individuální přístupy a kvalitní provedení zajišťují optimální řešení pro každý obchodní prostor po celé ČR a EU.


Územní plánování – Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí

DISprojekt, s.r.o.

Územní plánování – Třebíč, Vysočina, Velké Meziříčí

Podklady pro územní plánování jsou důležité pro realizaci obsahu územního rozvoje a týkají se jak samotné územně plánovací dokumentace, tak i změn, opatření a vztahů a dalšího rozhodování na vybraném území. Tyto podklady vyžadují odborné a kvalifikované zpracování i dle stavebního zákona a vy se můžete v regionech Třebíč, Vysočina a Velké Meziříčí s jistotou obrátit na společnost DIS projekt s.r.o.


Geodetické práce - od zaměření a vytyčení pozemku po perfektní projekt

Gepas group s.r.o

Geodetické práce - od zaměření a vytyčení pozemku po perfektní projekt

GEPAS Group, s.r.o., není pouze geodetickou firmou, ale i komunitou lidí sdílejících vášeň pro přesnost, inovace a spolupráci. S přístupem zaměřeným na kvalitu práce a péči o zaměstnance se stala lídrem ve svém odvětví. Poskytuje širokou škálu geodetických služeb, od inženýrské geodézie, přes katastr nemovitostí, až po mapování. Ať už potřebujete vytyčit pozemek v Ostravě nebo Frýdku-Místku, jejich odborníci jsou připraveni vám poskytnout nejlepší možnou službu.


Architektonické návrhy a kompletní projekty od Atelier Novotná s.r.o.

Atelier Novotná s.r.o.

Architektonické návrhy a kompletní projekty od Atelier Novotná s.r.o.

Atelier Novotná s.r.o. je zavedená architektonická a projekční kancelář v Pardubicích s bohatými zkušenostmi v oblasti návrhu a realizace různorodých stavebních projektů. Od roku 2010 navrhujeme rodinné a bytové domy, provozovny, administrativní centra, výrobní a skladovací haly, stejně jako lokality připravené k výstavbě. Naše služby jsou dostupné v Pardubicích, Hradci Králové, Chrudimi, Přelouči a dalších městech. Jsme finalisté krajského kola soutěže Firma roku 2016 a znovu i nominovaní do krajského kola 2017. Naším cílem je spokojený zákazník a kvalitní a funkční řešení.