Jadrníček, s.r.o.


Holešovská 399, Fryšták 763 16
Hlavní činností firmy Jadrníček, s.r.o. je kompletní servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliva.
Poskytujeme uvádění hořáků a kotlů do provozu jejich montáže, servis, měření a regulaci.
Také naší specializací jsou montáže technologií kotelen a souvisejících technologií. Práci provádíme zodpovědně, spolehlivě a kvalitně, v dohodnutém termínu. Věříme, že budete spokojeni.

Naše společnost je certifikována dle ISO 9001
Výroba autoklávů.

Provádíme komplexní poradenství, optimalizaci a návrhy řešení i projektových, v oboru spalovací techniky i s využitím sluneční energie a jejich kombinací.

Kompletní servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliv:
- pravidelné poskytování servisních a revizních činností hořáků a kotlů
- autorizované měření spalovací techniky za asistence revizního technika
- revize a servis kotlů a horáků všech značek, druhu paliva, nebo stavu zařízení v rámci pozáručního servisu
- vybrané druhy hořáků a kotlů uvedeme do provozu, zajistíme 24hodinový servis.

Mimo kotlů provádíme také servis speciálních technologií jako jsou:
- pece, sušky, dopalovací zařízení, stabilizační hořáky na fluidních kotlích, zapalovací hořáky na roštových kotlích, práškových kotlích
- vulkanizační kotle, nitridační pece, technologie obaloven, pekáren, velkokuchyní.

Dodáváme a opravujeme vyzdívky:
- lehké, těžké a kombinace lehkých a těžkých vyzdívek
- máme vlastní know-how na tyto vyzdívky, které dosahují dlouhodobé životnosti a skvělých užitných vlastností jako je např. uvedení tepelného zařízení do provozu bez obvyklého zdlouhavého vysoušení.

Proveditelné studie, dokumentace, odborné posudky v oblasti tepepné a spalovací techniky.

Revizní zprávy, elektrické plynové tlakové.

Provádíme servis a revizi spalovacích zařízení těchto značek:
- SAACKE, Weishaupt, HT Třebíč, PBS Třebíč, Bentone, Riello, Elco, GB Ganz, Dunphy, Dreizler, Viessman, Buderus, LOOS, Duro Dakovič, IMT, POLYCOMP, SEA CZ, a.s., Strojírny Kolín, ČKD Dukla, Roučka, Brno Slatina, Ratíškovice, BABCOK, Vaillant, Viadrus, Junkers, BAXI, Orosháza, ACV, Protherm, Thermona, MORA, Karma, Destila, Garioni Naval, Immergas, Robur, Wolf, IZOMAT, Aermax, JINOVA, YGNIS, Ferrolli, Ariston, Dakon, De Dietrich, Apparatbau Wiesloh, Ideal Line, GEA LVZ, ICI CALDACIE, Lumex.

Další produkty a služby
  • topenářský materiál, kotlová armatura, nerezové potrubí, stavební technika, dodávka vody, vyvážení průtoku, ohřívací soustava
  • průmyslové pece pro slévárny, průmyslové pece pro gumárny, průmyslové pece pro plastikářství, profesionální keramické pece, sklářské pece, laboratorní pece

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění.

Nabídka služeb od družstva zdravotně postižených s možností využití náhradního plnění

Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně.
Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis.


Související články
MANIBS BRNO, spol. s r.o.: prodejce armatur a zařízení pro plyn a vodu  s dlouholetými zkušenostmi

MANIBS BRNO, spol. s r.o.

MANIBS BRNO, spol. s r.o.: prodejce armatur a zařízení pro plyn a vodu s dlouholetými zkušenostmi

Spojením dvou nejvýznamnějších výrobců speciálních armatur pro plynovody a vodovody v SRN – firem Brüder Mannesmann a IBS Nagel – vznikla společnost MANIBS, která zaměstnává tým techniků s praxí více než 40 let v plynárenském a vodárenském odvětví. Vsaďte na zkušenosti a dlouholetou tradici firmy!


Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Thermoquell CZ s.r.o.

Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Armatury, čerpadla, konvektory, měřicí a regulační technika, potrubní prvky. To vše a mnohé další seženete u firmy Thermoquell CZ s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem nejrůznějšího instalatérského a topenářského materiálu té nejvyšší kvality. Spolu s ním dodáváme také služby jako technické informace a konzultace.


Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

DILES Company s.r.o.

Vše potřebné pro potrubní systémy na jednom místě

Materiálů, které se používají na stavby nových vodovodů, kanalizací nebo plynovodů, je velké množství. Nejen v počtu, ale také oblasti rozmanitosti. Proto stavební firmy vítají možnost objednat a nechat si dovézt tyto potřeby přímo na místo stavby.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Další produkty a služby
Servis  tepelné, spalovací techniky, revize kotlů Zlín, Fryšták

Servis tepelné, spalovací techniky, revize kotlů Zlín, Fryšták

Firma Jadrníček, s.r.o. Fryšták-Dolní Ves poskytuje servis tepelné, spalovací techniky a provádí revize kotlů. Zakázky realizujeme především v regionu okres Zlín a celý Zlínský kraj. Vážení obchodní partneři, rádi bychom Vás seznámili s nabídkou našich současných služeb. Rozsah nabízených služeb: - provádění kompletního servisu tepelné a spalovací techniky – hořáky, kotle, ostatní - kontroly plynových zařízení (i dle vyhlášky 85/78 Sb.) - revize tlakových nádob a kotlů a elektrických zařízení a hromosvodů - kontrola, revize a oprava uzávěrů plynů BAP - poradenské služby a odborná konzultační činnost - proveditelné studie, projektové dokumentace, odborné posudky. Kompletní dodávky a montáže: - hořáky – pro plynná, kapalná i tuhá paliva - kotle a kotelny – dle Vašich potřeba a požadavků - žáruvzdorné vyzdívky – s mimořádnou životností i kvalitou - svařovací práce metodami el. oblouk, plamen, TIG - realizace systémů měření a regulace - zabezpečovací zařízení pro spalovací techniku – BOSB - rozvody plynu, vody a páry - montáže, servis, detekce výskytu plynu - poradenství ohledně energetických úspor. Tyto zde nabízené služby provádí naši zaměstnanci proškolení u výrobců a přezkoušení u orgánů státního dozoru. Všechny ostatní související činnosti potřebné pro provoz kotelny zajišťujeme u smluvních organizací za Vaše ceny. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím info@jadrnicek.com případně na tel.. 777629696 Ivo Jadrníček Jednatel společnosti


Odborný servis hořáků a kotlů, spalovací technika Zlínský kraj

Odborný servis hořáků a kotlů, spalovací technika Zlínský kraj

Odborný servis hořáků a kotlů na všechny druhy paliva poskytuje v regionu Zlínský kraj firma Jadrníček, s.r.o. . Při jakémkoliv problému s kotlem nebo hořákem u kotle nás kontaktujte na tel.:777629696. Zajistíme pravidelné revize, opravy, záruční i pozáruční servis, uvedení do provozu, kompletní montáže, měření a regulace pro hořáky a kotle všech značek. Spalovací technika je naším oborem. Nabízíme autorizované měření spalovací techniky za asistence revizního technika. Poskytujeme 24-hodinový servis na základě smlouvy. Spalovací technika, se kterou máme zkušenosti: SAACKE, Weishaupt, HT Třebíč, PBS Třebíč, Bentone, Riello, Elco, GB Ganz, Dunphy, Dreizler, Viessman, Buderus, LOOS, Duro Dakovič, IMT, POLYCOMP, SEA CZ, a.s., Strojírny Kolín, ČKD Dukla, Roučka, Brno Slatina, Ratíškovice, BABCOK,Vaillant, Viadrus, Junkers, BAXI, Orosháza, ACV, Protherm, Thermona, MORA, Karma, Destila, Garioni Naval, Immergas, Robur, Wolf, IZOMAT, Aermax, JINOVA, YGNIS, Ferrolli, Ariston, Dakon, De Dietrich, Apparatbau Wiesloh, Ideal Line, GEA LVZ, ICI CALDACIE, Lumex. Naše práce je vždy odvedena spolehlivě a kvalitně v dohodnutém termínu. Firemní provozovna je na adrese: Fryšták-Dolní Ves, Stolařská 40.


Služby společnosti JADRNÍČEK spol. s r. o.

Služby společnosti JADRNÍČEK spol. s r. o.

Vážení obchodní partneři, Dovolujeme si Vás seznámit s nabídkou našich současných služeb. Rozsah nabízených služeb: • Provádění kompletního servisu tepelné a spalovací techniky – hořáky, kotle, ostatní • Kontroly plynových zařízení (i dle vyhlášky 85/78 Sb.) • Kontroly a revize tlakových nádob a kotlů • Kontroly a revize elektrických zařízení a hromosvodů • Kontroly, revize a opravy uzávěrů plynů BAP • Poradenské služby a odbornou konzultační činnost • Proveditelné studie, projektové dokumentace, odborné posudky Kompletní dodávky a montáže: • Hořáky – pro plynná, kapalná i tuhá paliva • Kotle a kotelny – dle Vašich potřeba a požadavků • Žáruvzdorné vyzdívky – s mimořádnou životností i kvalitou • Svařovací práce metodami el. oblouk, plamen, TIG • Realizace systémů měření a regulace • Zabezpečovací zařízení pro spalovací techniku – BOSB • Rozvody plynu, vody a páry • Montáž, servis, detekce výskytu plynu • Poradenství ohledně energetických úspor Tyto zde nabízené služby provádí naši zaměstnanci proškolení u výrobců a přezkoušení u orgánů státního dozoru. Všechny ostatní související činnosti potřebné pro provoz kotelny zajišťujeme u smluvních organizací za Vaše ceny. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte prosím info@jadrnicek.com Ivo Jadrníček Jednatel společnosti