Jiří Kadlec - Autolakovna


Česká 666, Liberec 463 12
Autolakovna Jiří Kadlec nabízí kvalitní autolakýrnické práce. Provádíme lakování všech druhů vozidel, motocyklů ale například věcí ze dřeva kovů a další. Poskytujeme i další služby jako je renovace autolaků nebo renovace světlometů. Právě renovace světlometů ušetří Vaše náklady za drahou výměnu světel, profesionální obnova navrací Vašim světlům původní vzhled, zvyšuje svítivost a viditelnost Vašeho vozidla pro ostatní řidiče. Renovace svítidel provádíme rychle a efektivně. Součástí našich služeb je také měření tlouštky laku na Vašem vozidle. Tímto měřením zjišťujeme, jestli bylo vaše vozidlo opravováno nebo lakováno. Při měření používáme infra zařízení.

Autolakovna, autolakýrnické práce:
- lakování všech druhů vozidel
- lakování motocyklů
- renovace, opravy autolaků
- renovace světlometů, svítidel
- oživení laku automobilů
- měření tloušťky laku.

Naší předností je dlouholetá zkušenost na trhu. Dbáme na dobře odvedenou práci a spokojenost našich zákazníků. Na lakování používáme nejkvalitnější barvy od renomovaných výrobců.
Pokud hledáte seriózní autolakovnu, obraťte se na nás. Najdete nás na adrese Česká 666, Liberec. Těšíme se na Vás.

Další produkty a služby
  • lakování osobních vozidel, oprava autolaku, drobné karosářské práce, míchání autobarev, metalické autobarvy

Strojní stanice Radkov, spol. s r.o.

Související články
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Hlouch Motors v Třebíči - autorizovaný prodejce vozů Ford

HLOUCH MOTORS

Hlouch Motors v Třebíči - autorizovaný prodejce vozů Ford

Autorizovaný partner Ford, to je Hlouch Motor v Třebíči. Poskytuje profesionální služby v oblasti prodeje nových osobních a užitkových vozů Ford. Zajistí kompletní servis, karosárnu, lakovnu a prodej originálního příslušenství či náhradních dílů Ford.


Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Autolakovna Zlín - Pavel Bilík

Autolakovna Pavel Bilík se postará i o opravy a lakování veteránů

Lakování veteránů, ať už jde o automobily nebo motocykly, vyžaduje speciální přístup zkušeného autolakýrníka a použití kvalitních autolaků. V autolakovně Pavel Bilík se vašemu veteránovi dostane veškeré péče, kterou si zaslouží, a kvalitní ochrany proti špatnému počasí i mechanickému poškození.


Autoservis a pneuservis Ostrava

Hampl a spol. servis s.r.o.

Autoservis a pneuservis Ostrava

Každý vůz potřebuje jednou za čas překontrolovat veškeré spoje a zařízení, abychom si byli jistí, že jsme při jízdě v bezpečí. Kde Vám zajistí kvalitní a spolehlivý autoservis ještě navíc se službami pneuservisu? Přece ve firmě Hampl a spol. servis s.r.o.


Další produkty a služby
Autolakovna, autolakýrnické práce Liberec, renovace autolaků, lakování motocyklů

Autolakovna, autolakýrnické práce Liberec, renovace autolaků, lakování motocyklů

Autolakýrnické práce, renovace a opravy autolaků, oživení laku na automobilech, lakování motocyklů a jiných kovových věcí zajišťuje autolakovna Jiřího Kadlece z Liberce.