Hotel Roubenka
Ubytování v Beskydech

CZKHotel Roubenka - komfortní ubytování v Beskydech

Hotel Roubenka Vám poskytne krásné a stylové ubytování na okraji Valašska, i dlouhodobé, v roubenkách s nádherným výhledem na Beskydy, Štramberskou trúbu a okolí. Celý hotel je nekuřácký, vhodný i pro dovolenou s dětmi. Nekuřácká je i restaurace, kterou je možné si pronajmout na pořádání svateb. Zajištění cateringu na oslavy.

Hotel se nachází u letiště Mošnov a v blízkosti města Kopřivnice.

Stylové ubytování v rodinném hotelu Roubenka ve Štramberku
- možnost ubytování ve třech oddělených dřevěných roubených chatách (roubenkách), které jsou spojeny romantickým dvorkem
- kapacita ubytování je 30 osob ve 14 pokojích (jednolůžkové pokoje nebo dvoulůžkové apartmá, možnost přistýlky)
- pokoje jsou komfortně vybaveny samostatným sociálním zařízením, minibarem a přístupem k vysokorychlostnímu internetu prostřednictvím Wi-Fi (zdarma)
- v ceně ubytování je samozřejmě snídaně, která je podávaná formou švédských stolů
- některé pokoje jsou vybaveny vířivou vanou
- hotel a parkoviště jsou střeženy kamerovým systémem
- i dlouhodobé ubytování pro dělníky, řemeslníky a jiné zaměstnance

Hotel je skvěle situován v blízkosti u letiště Ostrava Mošnov, a proto je ideálním stanoviskem i pro cestující, kteří přilétají v pozdních hodinách.

Lze pronajmout i nekuřáckou restauraci, která je součásti hotelu Roubenka. Kapacita restaurace je 30 osob a je vhodná pro pořádání oslav či svateb. Catering i výzdobu si můžete zajistit své, dle vlastních představ.

Klidný a útulný salónek
- využít jej můžete pro pořádání různých oslav či pro uzavřenou společnost (životní jubilea, promoce, křtiny, menší svatby, narozeniny, rodinné posezení)
- oddělený salónek s kapacita pro 15 osob

Pokud chcete prožít nezapomenutelný a romantický svatební den, tak je pro vás hotel Roubenka tím pravým:
- zajistíme pro vás kompletní svatební servis (romantický svatební altánek, catering v restauraci nebo na terase, ubytování pro manželé i svatební hosty)
- výjimečné svatby a obřady v zahradě s výhledem na Štramberskou trúbu

Mimo svateb také zajistíme rodinné oslavy včetně slavnostního menu, firemní akce a školení s občerstvením nebo víkendové pobyty.

Pobyt v hotelu Roubenka vám také jistě zpříjemní půjčovna koloběžek, na kterých si vychutnáte krásy Štramberka nebo můžete vyzkoušet čtyřkolky, které jsou vhodné pro děti i dospělé.


Katalog firem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Restaurace

,  
Štítky:

Dlouhodobé ubytování, Beskydy, Valašsko, s dětmi, svatby, roubenky, pronájem restaurace, catering