Spojmat PeMa s.r.o.


Uhelná Příbram 127, Uhelná Příbram 582 45
Sdružení Spojmat - PeMa s.r.o. se sídlem v okrese Havlíčkův Brod působí jako velkoobchod a maloobchod spojovacím materiálem v Česku a Slovensku. Spolupracujeme s významnými obchodními partnery v zahraničí a také s českými výrobci, kteří se zabývají produkcí speciálních výrobků. Díky tomu můžeme dodávat spojovací materiál, který se ve světě standardně používá. Všichni naši dodavatelé mají zavedený systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2001. V nabídce máme cca. 40 tis. položek kvalitního spojovacího materiálu v normách DIN, ISO, ČSN ale také i v nestandardním provedení. Spojovací materiál ocel v pevnosti 4, 6; 5, 6; 5, 8; 8, 8; 10, 9; 12, 9; nerez A2;A4; plast, měď, Al slitiny, mosaz. Výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý a žárový. Dále dacromet a další povrchové úpravy. Realizujeme také zakázky dle výkresové dokumentace našich odběratelů. Naše dodávky směřují do všech odvětví průmyslu. Naše sdružení tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi v oblasti nákupu a prodeje spojovacího materiálu, a to nejen po stránce obchodní, ale i technické. Zboží se vždy snažíme dodat v co nejkratším možném termínu. Našim cílem je poskytování služeb s maximální spokojenosti zákazníka.

Produkty
  • nerezové spojovací materiály, závitové spoje, šrouby s vnitřním šestihranem, závrtná matice, šrouby s šestihrannou hlavou, spojovací prvky z oceli

Dřevovýroba Pardubice, stavební řezivo, palivové dřevo, palety, atypické palety, europalety.

Dřevovýroba Pardubice, stavební řezivo, palivové dřevo, palety, atypické palety, europalety

Ordinace praktického lékaře v Mořkově, kvalitní zdravotní péče s citlivým přístupem k pacientům.

Ordinace praktického lékaře v Mořkově, kvalitní zdravotní péče s citlivým přístupem k pacientům

Související články
Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava

KAMAX - METAL s.r.o.

Stavba ocelové konstrukce a opláštění - celá Morava

Na velké ocelové konstrukce je tady firma KAMAX - METAL s.r.o., která se zaměřuje na výstavbu ocelových konstrukcí a jejich opláštění. Společnost má dlouholetou tradici a mnoho cenných zkušeností a proto dokáže svým zákazníkům poskytnout pouze kvalitní a profesionální přístup. Zaměřuje se také na kovoobrábění a prodej hutního materiálu či spojovacích prvků.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.