Spojmat PeMa s.r.o.
velkoobchod spojovací materiál

CZKNaše společnost působí jako velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem v Česku a na Slovensku.

Spolupracujeme s významnými obchodními partnery v zahraničí a také s českými výrobci, kteří se zabývají produkcí speciálních výrobků.

Díky tomu můžeme dodávat spojovací materiál, který se ve světě standardně používá. Všichni naši dodavatelé mají zavedený systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2001.

V nabídce máme cca. 40 tis. položek kvalitního spojovacího materiálu v normách DIN, ISO, ČSN ale také i v nestandardním provedení. Spojovací materiál ocel v pevnosti 4, 6; 5, 6; 5, 8; 8, 8; 10, 9; 12, 9; nerez A2;A4; plast, měď, Al slitiny, mosaz.

Naleznete u nás šrouby, matice, podložky, tesařské a truhlářské prvky, vruty, hřebíky, kolíky, čepy, hadicové spony, hřeby, nýtovací matice a mnoho dalších produktů.

Výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý a žárový. Výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý, žárový. Dacromet a další povrchové úpravy.

Realizujeme také zakázky dle výkresové dokumentace našich odběratelů. Naše dodávky směřují do všech odvětví průmyslu.

Naše sdružení tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi v oblasti nákupu a prodeje spojovacího materiálu, a to nejen po stránce obchodní, ale i technické. Zboží se vždy snažíme dodat v co nejkratším možném termínu. Našim cílem je poskytování služeb s maximální spokojenosti zákazníka.


Katalog firem:    

Spojovací materiál

,
Štítky:

šrouby, matice, podložky, tesařské a truhlářské prvky