Spojmat PeMa s.r.o.
velkoobchod spojovací materiál


čp. 54, Sobíňov 582 62
Telefon: +420 702 111 936

Naše společnost působí jako velkoobchod a maloobchod se spojovacím materiálem v Česku a na Slovensku.

Spolupracujeme s významnými obchodními partnery v zahraničí a také s českými výrobci, kteří se zabývají produkcí speciálních výrobků.

Díky tomu můžeme dodávat spojovací materiál, který se ve světě standardně používá. Všichni naši dodavatelé mají zavedený systém jakosti ČSN EN ISO 9001:2001.

V nabídce máme cca. 40 tis. položek kvalitního spojovacího materiálu v normách DIN, ISO, ČSN ale také i v nestandardním provedení. Spojovací materiál ocel v pevnosti 4, 6; 5, 6; 5, 8; 8, 8; 10, 9; 12, 9; nerez A2;A4; plast, měď, Al slitiny, mosaz.

Naleznete u nás šrouby, matice, podložky, tesařské a truhlářské prvky, vruty, hřebíky, kolíky, čepy, hadicové spony, hřeby, nýtovací matice a mnoho dalších produktů.

Výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý a žárový. Výrobky dodáváme v povrchové úpravě zinek galvanický bílý, žlutý, černý, žárový. Dacromet a další povrchové úpravy.

Realizujeme také zakázky dle výkresové dokumentace našich odběratelů. Naše dodávky směřují do všech odvětví průmyslu.

Naše sdružení tvoří lidé s mnohaletými zkušenostmi v oblasti nákupu a prodeje spojovacího materiálu, a to nejen po stránce obchodní, ale i technické. Zboží se vždy snažíme dodat v co nejkratším možném termínu. Našim cílem je poskytování služeb s maximální spokojenosti zákazníka.

IČ: 28858310
DIČ: CZ28858310
Okres: Havlíčkův Brod
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 5 mil. až 10 mil. Kč

Telefon:
+420 702 111 936
+420 602 125 696

Email:
spojmat-pema@seznam.cz

Web:


GPS: 49°42′4″ N, 15°45′54.36″ E

QR kód firmy Spojmat PeMa s.r.o. velkoobchod spojovací materiál

Montáž, demontáž a pronájem lešení, Jakub Marek.

Montáž, demontáž a pronájem lešení, Jakub Marek

Volkswagen Taigo – kvalita, originalita, komfort v SUV kupé.
Poznejte jedinečnost nového sportovního SUV vozu VW Tiguan, k dispozici i jako hybrid.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Jakub Kokeš CZ, s.r.o.

Spojovací materiál – šrouby do plechu, dřeva, betonu

Kvalitní spojovací materiály a kotevní technika patří k žádaným produktům všech řemeslníků, pokrývačů i stavebních firem. Aby vaše střecha držela pevně na svém místě, zajisté uvítáte široký sortiment těchto produktů a služeb, které vám zajistí firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o.


Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

LAGUS s.r.o.

Výroba speciálních spojovacích materiálů a dalších kovových dílů

Firma Lagus s.r.o. se zabývá výrobou speciálních spojovacích materiálů a různých kovových dílů a to nejenom pro automobilový průmysl, ale díly se dají běžně použít v jakémkoliv dalším odvětví průmyslu nebo v jiných oblastech. Šrouby, matice, nýty, závitové tyče, závlačky, podložky, vruty, závitořezné šrouby, péra, kolíky či šrouby do plechu se zkrátka potřebují v jistých oblastech výroby každý den.


Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Ivana Košátková - Šrouby Klocová

Dodavatel spojovacích materiálů - Kutná Hora, Kolín

Prodejnu spojovacích materiálů můžete najít u Kolína, konkrétně se jedná o pobočku v Kutné Hoře, firma Ivana Košátková. Hledáte partnera v oblasti spojovacích materiálů? Šrouby, matice, podložky, tesařské kování, nýty, nýtovací kleště, hřebíky to vše a ještě mnohem více najdete právě zde.


Šrouby i další spojovací materiál ve městech Kutná Hora a Kolín

Ivana Košátková - Šrouby Klocová

Šrouby i další spojovací materiál ve městech Kutná Hora a Kolín

Spojovací materiál vám v dnešní době nabízí nespočet obchodů. Sehnat ale skutečně kvalitní šrouby a spojovací materiál není snadný úkol. Sháníte i vy marně spolehlivého dodavatele spojovacích materiálů? Společnost Šrouby Klocová pod vedení Ivany Košátkové je pro vás správnou volbou. Nabízíme více než deset let zkušeností v oboru, bohatý sortiment a poradenství na míru. Sídlíme ve městech Kutná Hora a Kolín, rádi tak vyhovíme zákazníkům z těchto měst i širokého okolí.