Efektivní Bydlení, spol. s r.o.


Žižkova 2609/102, Jihlava 586 01
Společnost Efektivní Bydlení, spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě se již více než 15 let zabývá návrhy, projektováním a výstavbou nízkoenergetických, pasivních a nulových domů se specializací na dřevostavby.

Zájemcům nabízíme také výstavbu zděných domů, ale zabýváme se také revitalizací nejen rodinných, ale i bytových a panelových domů.

Pro své zákazníky zajišťujeme veškeré služby týkající se výstavby, a to od studie, projektové dokumentace, stavebního povolení nebo ohlášení stavby, přes zajištění dotační podpory, energetický audit až po samotnou výstavbu.

Disponujeme také truhlářskou dílnou, ve které připravujeme veškerý materiál pro stavbu domů.

Nabízíme také poradenství (i bezplatné) v oblasti nízkoenergetických, pasivních a nulových domů, v oblasti dřevostaveb, úspor energií, revitalizací bytových, panelových a obecních objektů, obnovitelných zdrojů energie i ve výběru dodavatelů.

Každá z našich dřevostaveb má svůj unikátní příběh. Klientům se vždy snažíme nabídnout řešení „na míru“. Naší hlavní náplní tedy nejsou typové projekty, neboť víme, že ty nikdy nereflektují v plném rozsahu požadavky klienta.

Produkty
  • stavební projekty, plány staveb, plány stavebních armatur, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních objektů
  • výstavba dřevostaveb, montované domy, mobilní příbytky na klíč, nízkoenergetické domy na klíč
  • pasivní domy, nízkoenergetické domy, podzemní domy, energeticky soběstačné stavby
  • stavby bytových domů, rodinné domky na klíč, rezidenční bydlení, nové družstevní byty

Projekční činnost pro železniční dopravu - rekonstrukce tratí, stanic a zastávek.

Projekční činnost pro železniční dopravu - rekonstrukce tratí, stanic a zastávek

BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj).

BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

Související články
Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

ATLANTA, a.s.

Atlanta a.s. – stavební společnost se stabilním postavením na trhu

Stabilní postavení na trhu, garance profesionální úrovně a nejvyšší kvalita odvedené práce. To jsou hlavní charakteristické rysy, kterými se pyšní stavební společnost Atlanta a.s. se sídlem v Novém Šaldorfu, jejíž historie sahá až k roku 1991. Zaměřuje se na poskytování služeb v oblasti stavebnictví a stavitelství, svým klientům nabízí výstavbu rodinných domů na klíč, rekonstrukce, betonářství, prodej a řadu dalších služeb, spadajících pod zmíněné oblasti.


Dřevostavby šetří náklady

Homestead, s.r.o.

Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.


Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednictví

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.


Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zednictví

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.


Firemní články
Návrhy, projektování a výstavba nízkoenergetických, pasivních a nulových domů - dřevostaveb

Návrhy, projektování a výstavba nízkoenergetických, pasivních a nulových domů - dřevostaveb

Společnost Efektivní Bydlení, spol. s r.o. se sídlem v Jihlavě se zabývá návrhy, projektováním a výstavbou nízkoenergetických, pasivních a nulových domů se specializací na dřevostavby.