Lodní přeprava nabízí transport zásilek na kratší i delší vzdálenosti, nejčastěji však mezinárodně. Dokáže přepravit jakýkoliv typ standardní i nadrozměrné zásilky. Pevné, kapalné i plynné látky nejsou tedy pro dopravu říční i námořní žádnou překážkou.

Společnost Cargologix s.r.o. poskytuje svým zákazníkům širokou škálu dopravních služeb. Po České republice, do i ze zahraničí, po silnici, letecky i lodí jsme schopni přepravit jak malý balíček, tak i objemnější zásilky. Řekněte nám, co potřebujete přepravit a my vám najdeme řešení. Sídlíme na adrese Na Dlouhém 85, Říčany - Jažlovice. ...

Letecká, námořní a pozemní doprava. Komplexní logistická řešení na klíč.

Společnost O.T.E.C. CR, s.r.o. působí již řadu let v oblasti silniční přepravy a poskytuje spediční, logistické a skladové služby na profesionální úrovni. Provozujeme vnitrostátní i mezinárodní nákladní kamionovou dopravu včetně přepravy nadměrných nákladů. Nabízíme volnou skladovací kapacitu na ploše 10.000 m2 v atraktivní lokalitě logistického ...

Mezinárodní přeprava: expresní, letecká, námořní, silniční a železniční doprava.

Společnost Nagel Česko s.r.o. člen skupiny Nagel-Group je jedním z předních poskytovatelů logistiky v Evropě. Zaměřujeme se na přepravu chlazeného zboží ve všech teplotních rozmezích od nejnižších teplot -25 °C až po +25 °C. Zboží distribuujeme čerstvé, přesně a rychle podle Vašich požadavků. Nabízíme kompletní logistické služby, poskytujeme ...

Společnost Nippon Express Co. Ltd. je logistická a spediční společnost specializující se na námořní a letecké přepravy zboží po celém světě. Pražský Nippon Expres zajišťuje kompletní servis v letecké a námořní přepravě včetně pojištění a proclívání zásilek (celní poradenství). Letecká přeprava: - transport neomezených rozměrů a hmotností - ...

Zprostředkování železniční, námořní, kamionové, říční a kontejnerové dopravy. Služby skladování, manipulace, distribuce v tuzemsku i zahraničí.

Gebrüder Weiss spol. s r. o., transport a logistika.

Přístav: - překlad těžkých kusů a IC - překlad kusového zboží.

Přístav: -překlad sypkých materiálů z plavidel na silniční vozidlo, vagony -pronájem kanceláří a krytých skladů s přístupovou rampou -prodej nejlevnější nafty pro silniční a lodní dopravu.

Naše společnost TOPTRANS je jedničkou na trhu expresní přepravy zásilek a logistických řešení. Nabízíme individuální řešení přepravy i logistiky. Přizpůsobíme se požadavkům klientů, tak abychom vše vyřešili efektivně a spolehlivě s vysokou kvalitou a to za rozumnou cenu. Všechny zásilky přepravované naší společností jsou pojištěny na škody ...

Autodoprava vozidel, přeprava vozidel a autotransport to je Auto-Pari Poděbrady. Zabýváme se dopravou a přepravou vozidel od 1 ks v rámci EU.

Nabízíme vyhlídkové plavby po Vltavě, plavby s obědem, speciální plavby a výlety nebo nezapomenutelné večerní plavby s večeří a živou hudbou. Vychutnejte si kouzelné panorama večerní i denní Prahy!

Stavebniny - prodej stavebního materiálu. Služby - nákladní lodní doprava. Práce - jeřábnické práce - beranění štětových stěn - záporové pažení stavebních jam.

Přepravní a logistické služby: -letecká, námořní, silniční nákladní doprava.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici.

Činnost firmy: - logistická řešení - silniční přeprava - letecká přeprava - železniční přeprava - námořní přeprava - přeprava zavazadel - celní deklarace - skladování - doprovodné služby.

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrované logistiky a globálních spedičních služeb po železnici. Pobočka Mladá Boleslav.

Služby: -letecká přeprava -námořní přeprava -pozemní přeprava -železniční přeprava

Skladování Letecká doprava - sledování leteckých zásilek Námořní a nákladní doprava Export a import balíků

Služby: -logistika. -letecká, námořní doprava. -silniční přeprava.

Služby: -autodoprava. -mezinárodní, vnitrostátní kamionová doprava. -vozový park 34 vozidel. -zasilatelství do Velké Británie. -zprostředkování trajektů mezi Francií a Velkou Británií (Dunkerque – Dover).

Prodej - pneumatiky Pneuservis Přeprava - balíky - kusové zásilky (sběrná služba) Letecká přeprava Provoz - autodoprava - vozy IVECO, MAN a MERCEDES-BENZ

Lodní doprava - přeprava osob a cykloturistů přívoz Oseček - občerstvení na břehu - přeprava maximálně 12osobpůjčovna - obytné lodě Půjčovna - lodě motorové, nemotorové, obytné - obytné lodě dvanáctimetrová - plavba po Labi a Vltavě, bez oprávnění, bez průkazu vůdce plavidla Víkendové akce ...

Nabídka služeb: - logistické služby, kontraktní logistika - skladování - převzetí výrobních procesů - spediční služby, spedice - doprava - pozemní, letecká, namořní - celní odbavení.