Chcete prodávat nebo nakupovat nemovitosti? Realitní kanceláře vám umožní prodej bytů, prodej domů, pronájmy, prodej komerčních objektů – kancelářských prostor, obchodních objektů, skladů a garáží a prodej pozemků, tedy stavebních parcel, zahrad a polí.

Reality na míru. Prodáváte dům, byt, pozemek? Umíme dobře prodat i Vaše nemovitosti, ochotní makléři zajistí rychlý prodej, hypotéku i pojištění. Realitní kancelář - reality - nemovitosti - byty. Prodej, pronájem, oceňování: - rodinné domy, vily, obytné domy - chalupy, chaty, rekreační domky - byty - pozemky - výrobní závody - ...

Služby: -veřejné dražby -zajištění hypotečních ůvěrů -ostraha majektu,osob -obchodní činnost -realitní činnost -zprostředkování prodeje nemovitostí.

Realitní činnost - prodej: -byty v apartmánovém domě, součástí vlastnictví apartmánu bude i adekvátní díl bazénu, sauny a parní lázně.

Realitní činnost - bytové prostory

Realitní kancelář: -zprostředkování prodeje, pronájmu a nákupu rodinných domů, chalup a chat

Společnost Reality KF, s.r.o. zprostředkovává nákup, prodej a pronájem nemovitostí.

Činnost: - realitní služby - bankovní i nebankovní půjčky, vymáhání pohledávek - znalecká kancelář - autopůjčovna

Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí

Realitní kancelář, realitní činnost, reality. Nákup, prodej, pronájem, zprostředkování: -rodinný dům, domy -byt, byty -nebytové prostory, nebytový prostor -komerční objekty (sklady, kanceláře) -pozemky, pozemek -ostatní (garáže). Poradenská činnost.

Realitní a obchodní kancelář. Prodej, koupě, pronájem, zprostředkování nemovistostí. Nemovitost: -rodinný dům, domy, byty, komerční prostory, jiné objekty, kanceláře, stavební pozemky, lesní pozemky, zemědělskou půdu, chaty, chalupy, zahrady, garáže a další. Služby, služba: -zajištění a zařízení veškerých náležitostí spojených s ...

Obchodní kancelář: - distribuce elektrické energie, elektřiny.

Poskytujeme realitní a finanční full servis. Řešíme financování bydlení, úvěry a refinancování, stavební spoření, penzijní připojištění, investice, pojištění osob, vozidel, podnikatelů, zaměstnanců, právní ochrany, odpovědnosti za škodu a cestovní pojištění. Konzultace jsou zdarma.

Realitní kancelář, realitní činnost, reality: -poskytuje komplexní služby -prodej, pronájem nemovitostí -inzerce -právní služby -stavební a projektová činnost -architektonické návrhy -developerské projekty a výkup nemovitostí -odborné posouzení tržní ceny nemovitostí -stavební a projektová činnost -správa a úklid nemovitostí ...

Stavební firma. Výstavba: - rodinné domy - bytové stavby. Realizace, rekonstrukce: - koupelny. Montáže: - obklady a dlažby Drobné stavební práce. Rekonstrukce: - bytová jádra Realitní služby. Zprostředkování - prodej a pronájem: - nemovitosti.

Činnost: Jsme symbolem profesionálního majetkového poradenství a nadstandardního partnerství. Majetkové poradenství, Investice, sjednání i refinancování Hypoték a úvěrů . Optimalizace pojištění . Zprostředkování prodeje i nákupu nemovitostí, pronájmu či podnájmu .

Prodej nových bytů a pronájmy bytových a nebytových prostor Pelhřimov.

Služby: -realitní činnost v plném rozsahu, finanční poradenství, zprostředkování hypotéčních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření.

Realitní kancelář: -sráva domů -oceňování nemovitostí.

Nabízíme prodej a pronájem nemovitostí, interiérový design, homestaging, rekonstrukce ad.

Pokud hledáte prostor, kde můžete rozvíjet své biotechnologické projekty, pak je InnoCrystal s.r.o. tou pravou volbou pro vás. InnoCrystal je pražské inovační centrum, které nabízí k pronájmu jak laboratorní prostory, tak kancelářské zázemí včetně coworkingu a konferenčních prostor. InnoCrystal je domovem pro řadu inovativních firem, které se ...

Faktoring a forfaiting Prieskum verejnej mienky Výroba reklamných predmetov Činnosť reklamnej agentúry Vydávanie neperiodickej tlače Leasing spojený s financovaním Organizovanie odborných seminárov Sadzba a zhotovovanie tlačiarskych predlôh Sprostredkovanie obchodu s papierenským tovarom Vydávanie časopisov a iných periodických ...