Pěstování rostlin, květin, stromů a keřů je ovlivněno použitím správných chemických přípravků, jako jsou hnojiva, ochranné nástřiky proti škůdcům anebo speciální výživa pro zelené rostliny. Pořiďte si pro svou zahradu semena rostliny ve vysoké kvalitě.

Skladování, prodej, nákladní autodoprava: -agrochemikálie -pesticidy -chemické přípravky na ochranu rostlin -mořidla na obilniny -obilniny, zrniny. Podnikání v oblasti nakládání s odpady. Prodej zemědělských komodit. Terénní poradenství, pořádání seminářů.

Prodej: - semen květin a zeleniny pro profesionální pěstitele - sadby letniček, trvalek - okrasných dřevin - zahrádkářských potřeb. Služby: - šlechtění květin, výroba osiv.

Zahradnictví. Prodej - květiny - Květinová a zeleninová sadba - substráty, hnojiva - květinové vazby, kytice.

Florcentrum Foltýnová s.r.o. nabízí k prodeji květiny: - řezané květiny - gratulační kytice - svatební floristika - smutební vazba - dekorace akcí - pokojové květiny - hrnkové květiny - rozvoz květin.

Ubytování: -penzion Prodej, maloobchod: -rostliny -dřeviny Stavba, výstavba: -zídky -terasy -chodníky -pergoly -přístřešky -levič

Květinářství. Maloobchod, prodej: -květiny. -dárkové předměty.

Jsme zahradnictví specializující se na prodej venkovních rostlin pro Vaše zahrady. Nabízíme stromy, jehličnany, listnaté keře, trvalky, skalničky, dvouletky, letničky, cibuloviny a další doplňkové zboží.

Balící služby Prodej květin a dárků Dekorace interiérů, exteriérů

Návrhy - zahrady Prodej - okrasné a sezónní rostliny - trvalky - stromky - keře dodávka - vzrostlé stromy na zakázku

Prodej - dárkové a dekorační předměty Prodej - květiny řezané, pokojové, venkovní, sušené - kytice dárkové, svatební - vazby

Květiny Cvetanova je síť květinářství, kterou tvoří tři pobočky v Náchodě. Nabízíme vždy čerstvé květiny přímo z Holandské burzy. Mezi naše hlavní služby patří aranžmá květin pro každou příležitost, rozvoz květin po městě Náchodě a prodej sadby a keramiky.

Květinářství MONIKA Květinářství. Maloobchod, prodej: -květiny. Služby: -kadeřnické a kosmetické služby.

Květinářství. Maloobchod, prodej: - květiny.

Maloobchod, prodej: - zahradnické potřeby - květiny - dárkové zboží.

Prodej, pěstění. - kaktusy - sukulenty - masožravé rostliny - výběrové rostliny - semena.

Maloobchod, prodej: -ovoce a zelenina -květiny.

Prodej - dárkové zboží Květinářství - řezané a pokojové květiny - suché vazby - speciální kytice - rozvoz květin

E - shop - květiny Velkoobchod - květiny řezané a hrnkovérozvoz květin po dohodě

Květinářství - svatební servis - dárkové kytice orchideje, bonsaje - smuteční floristika - dovoz květin Prodej - zahradnické potřeby

Prodej: -řezané a hrnkové květiny -semena -cibuloviny -hnojiva a postřiky. Služby: -vazba svatebních i smutečních kytic -aranžování slavnostních tabulí -výzdoba interiérů.