Prodejní automaty se hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, všechny nabízejí atraktivní design a možnost platby hotově i kartou.

VERY GOODIES a.s. se zaměřuje na prodej, pronájem a provoz nápojových a prodejních automatů.

Prodej, pronájem - nápojové, potravinové a prodejní automaty, stojany na vodu, sodabary, kancelářské automaty

Výroba, distribuce: - pitná voda - balená voda - výdejníky - příslušenství

Půjčovna, pronájem, servis: - zábavní automaty - šipky, fotbálek, jukebox - cigaretové automaty

Pronájem, provoz, servis, údržba - nápojové automaty - prodejní automaty.

Prodej, distribuce, servis: - automaty na vodu - výdejníky vody - výdejníky vody na vodovodní řad POU - aquabary - kávomaty Chráněná dílna.

Výroba, prodej: - mlékomaty Milkbot - technologie pro zpracování mléka.

Servis a pronájmem mechanických prodejních automatů

Firma CZ- Comindustrial s.r.o. působí v oblasti balených vod od roku 2001.

Služby: - nápojový servis pro všechny typy kancelářských klientů - suroviny do automatů

Výroba a distribuce: - přírodní pramenitá voda do organizací i domácností, velkých společností - velkoobjemově balené vody - nápojové automaty - nabídka instantních nápojů.

Dodávka, prodej, pronájem: - výdejníky vody - sodobary, výrobníky sody.

Velkooobchod, maloobchod - nápojové, prodejní a potravinářské automaty. Provoz servis prodejních a nápojových automatů. NESTLÉ PROFESSIONAL nápojová řešení. Pronájem - zápůjčka automatů pro hotely, restaurace, kavárny, kanceláře ..... Prodej kávy a ostatních surovin pro automaty.

Distribuce: - prodejní automaty na hračky - Gacha automaty - hračky.

Prodej, pronájem, servis: - nápojové automaty - prodejní automaty - svačinové automaty.

Provoz, pronájem: -nápojové automaty. -svačinové automaty. -samoobslužné automaty na ochranné pracovní pomůcky.

Společnost PHOTO-ME ČR spol. s.r.o. provozuje v sítích obchodních domů, na nádražích a v metru fotoautomaty a minilaby na okamžité fotografie, na okamžité vyvolávání digitálních fotografií a fotografií z mobilů. Dále provozuje dětské houpací automaty.

-provozování originální show „Ražba pamětních medailí“; -dodávání pamětních medailí ruční výroby libovolného designu; -umístění automatů na prodej pamětních medailí ruční výroby -umístění automatů produkujících pamětní sběratelské žetony

Naše firma se specializuje na výdejníky vody, aquabary a sodobary.

Dodávka a prodej barelové vody, zapůjčení výdejníků na barely, pronájem výdejníků k připojení na vodovodní řád, e-shop s mnoha výrobky v oblasti nápojových automatů, rozvoz po celé ČR do 24hod -balená voda pro firmy i domácnosti -voda v barelech do nápojových automatů -výdejníky vody -automaty vody -kávovary -nápojové a prodejní ...

W - SERVIS Praha s.r.o. Velkoobchod, prodej, import. Nové, použité a repasované automaty Wittenborg Nápojové automaty Zanussi - Necta Prodejní automaty Stolní automaty na kávu: - instantní a espresso verze. Automaty na teplé a chlazené nápoje. Automaty na cukrovinky. Automaty na bagety. .

Společnosti ABC Vending s.r.o. poskytuje následující služby: - provozování nápojových a prodejních automatů - prodej nápojových a prodejních automatů - pomoc při zajištění leasingové společnosti na nákup automatů - prodej mincovních zařízení JOFEMAR - prodej instantních nápojů zn. CONTE pro nápojové automaty přímo od výrobce - instatntí ...

Dodávka - balená voda do firem i domácností Dodávka - automaty na vodu do firem i domácností