Prodejní automaty se hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, všechny nabízejí atraktivní design a možnost platby hotově i kartou.

V našem centru kávovarů Otrokovice naleznete ten nejkvalitnější servis pro záruční i pozáruční opravy. Lze si u nás také zakoupit či pronajmout kávovary a prodejní automaty značky Jura, De Longhi. Vyberte si u nás také kávu - zn. Lavazza, Tupinamba, Coffe Beans, Nestlé, Dock, Hausbrandt a ICS. Máme výdejní box mimo provozní ...

Máte-li v oblibě kvalitní kávu, pak se obraťte na naši společnost FOODEX s.r.o. se sídlem v Brně. Prodává a pronajímá výdejní potravinové a profesionální nápojové automaty a pákové kávovary pro restaurace, hotely, firmy a kanceláře v České republice. Pro klienty poskytuje poradenství a servisní služby zdarma do 24 hodin.

Společnost ELMIS CZ, s.r.o. nabízí kompletní elektroinstalační práce a dodávky silnoproudu i slaboproudu. Zaměřujeme se na realizace elektroinstalací převážně pro obchodní centra, výrobní haly, bytové a rodinné domy. Poskytujeme také servisní práce v oboru elektro, záruční i pozáruční servis a zajišťujeme i revize. Dále se zabýváme výrobou a ...

Prodej, pronájem: -nápojové automaty -potravinové automaty -jogurtové automaty. Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský.

Prodej, servis - nápojové, potravinové, cukrovinkové automaty.

Specializovaná prodejna značkových kávovarů: - automatické kávovary - pákové kávovary - kávovary na kapsle - profesionální kávovary - náhradní díly pro kávovary - vakuové kávovary - prodejní a výdejní automaty - a další. Servis a pronájem kávovarů.

Internetový obchod, e-shop, eshop, prodej: -aquamaty - výdejníky vody, přístroje na vodu -barely vody -sirupy -káva, čaje. Pobočky: -Brno -Jihlava -Znojmo -Olomouc -Uherské Hradiště -Ostrava -Ústí nad Labem -Hradec Králové -Praha.

Naše firma provádí elektroinstalace veskerých plynových a elektrických zařízení. Provádíme elekromontáže, jejich revize a revize plynu. Montujeme podlahové vytápění, provádíme prohlídky, servis a prodej plynových kotlů. Vyřizujeme především objednávky pro Zlín a Zlínský kraj. Montáž, instalace, revize, rekonstrukce, servis: - elektroinstalace ...

Prodej, servis: -automaty firmy WITTENBORG: -nápojové, cukrovinkové, potravinové. Prodej: -výdejníky vody -repasované automaty -mincovníky -ingredience -kelímky Služby: -leasing, splátkový prodej.

Zábavné atrakce pro děti i dospělé, dětské párty: -nafukovací skluzavky -nafukovací skákací hrady -obří skládací trampolíny Služby: -provozujeme, prodáváme a zajišťujeme servis nápojových i potravinových automatů -provozujeme školní kantýny a bufety.

Prodej čepovaného piva z autostánku na rautech, koncertech i podnikových akcích. Provoz skladu nápojů či pronájem automatů na cigarety

Distribuční středisko Rosana Dodávka, sanitace: -nápojové automaty ROSANA -teplé nápoje (káva, čaj, čokoláda, cappuccino)

Zastoupení firmy ROSANA. Prodej, oprava, servis: -nápojové automaty, aquabary: -přírodní pramenitá voda -přístroje pro chlazení a ohřívání vody. Služby: -doprava, dodávka ZDARMA -servis 5 let ZDARMA.

Sukrárna,kavárna. Prodej: -zákusky,cukroví,dorty -zmrzlinové poháry -káva.