Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
CENTES, spol. s r. o.
Společnost CENTES, spol. s r. o. zajišťuje komplexní subdodávku komponentů pro automotive a aero. Zajišťujeme kompletní výrobu dílů od technické přípravy, třískového obrábění, beztřískových technologií po lakování. Najdete tu také elektrovýrobu, výrobu střižných nástrojů a montážních připravků. Pro vyrobené komponenty zajistíme i vnitrostátní nebo ...
Společnost vyvíjí a vyrábí komponenty, sestavy a komplexní strojní prvky pro technicky náročné oblasti použití. Jako partner ve vývoji a v systémech nabízí společnost svým zákazníkům komplexní škálu služeb, technologický pokrok a inovační sílu k zajištění dlouhodobé konkurenční výhody.

Zabýváme se vývojem a návrhem elektroniky, elektronických přístrojů a zařízení dle požadavků zákazníka. Provedeme vás tímto procesem od společné specifikace požadavků na zařízení, přes vlastní návrh, prototypovou výrobu, testování až po zajištění sériové výroby. Nabízíme také certifikaci Vašeho výrobku, vypracování CE prohlášení o shodě a ...

Nabízím kompletní služby od projektu technologické elektroinstalace a řídícího systému, návrh, výrobu a instalaci rozvaděčů: - projektová činnost elektro, MaR - návrh, výroba, instalace rozvaděčů elektro, MaR - revize elektro do 1000VAC, bez nebezpečí výbuchu Mám zkušenosti s návrhem stavební a technologické elektroinstalace pro vodohospodářská ...

Prodej - radiostanice Prodej - kancelářská technika - kopírovací stroje - zastoupení značky SHARP Servis - kancelářská a kopírovací technika SHARP Prodej - telekomunikační technika SHARP - mobilní telefony Servis - telekomunikační technika - mobilní telefony Prodej - notebooky - modemy ...

Vývoj, výroba, montáž: - optoelektronická čidla a závory - elektronika automatického ovládání vrat a dveří - elektronika automatického splachování umyvadel a pisoárů.

Prodej - elektro - svítidla - žárovky Montáž, opravy a revize - elektrická zařízení

Výroba, prodej: -elektronické součástky a zařízení - rezistory, tlumivky, optoelektronické prvky - elektronické moduly -díly pro motorová vozidla -zapalovací kabely, zapalovací cívky, automobilové pojistky a žárovky .

Firma poskytuje běžné služby v elektrotechnice od roku 1993. Zaměřuje se zejména na opravy elektroniky a na automatizační techniku.

E-shop: Elektrické ohradníky Hospodářská zvířata Koně a jezdectví Pytle, plachty, sítě, folie Přístroje a měřidla Stroje, náhradní díly Zahrada a les Domácí mazlíčci Zemědělské hračky Technologie i pomůcky na výrobu sýrů, tvarohu, jateční pomůcky a pomůcky na zpracování masa, drtiče a lisy a na ovoce, ošatky na kynutí chleba, přepravky ...

Strojírna Vimperk spol. s r.o. se zaměřuje na kovovýrobu a CNC obrábění. Výrobní program společnosti je převážně zaměřen na produkci obráběných dílů pro výrobce nákladních automobilů a přívěsů, traktorů, stavebních strojů, vysokozdvižných vozíků a další mobilní techniky. Naše společnost byla založena v roce 1993 a roku 1999 jsme činnost rozšířili ...

Společnost Fronius s vlastním výrobním závodem, obchodní centrálou a sítí poboček po celém území České republiky zastupuje špičku v oboru svařovací techniky, solárních zařízení a nabíjecích systémů. Cílem naší činnosti je nabízet zákazníkům moderní výrobky s vysokou efektivitou, které jsou vždy o krok napřed před očekáváním, čehož se snažíme ...

Vývoj, dodávka, montáž, servis - ventilátory - měřící technika - elektronické a mechatronické komponenty - elektronika pro letectví.

Výroba: - elektrotechnické komponenty - pasivní součástky.

Dodávka elektroniky pro ekologii - řídící systémy pro čistírny odpadních vod - meteorologické stanice - sledování povrchových vod - monitorování životního prostředí.

TSE spol. s r.o. je výrobní společností, která působí na tuzemském i zahraničním trhu v oboru elektroniky a elektrotechniky.

Velkoobchod, montáž, servis: -autobaterie-akumulátory -automobilové, motocyklové HAGEN, BANNER TUDOR, EXIDE, AWS*, AKUMA -trakční (pohon) všech druhů -staniční (zálohové zdroje) -nabíječe, usměrňovače -UPS* systémy, střídače.

Výroba: - elektronické sestavy, podsestavy, systémy na zakázku

Výroba: -kabelová výroba -výroba mechanických a elektrických komponentů -osazování desek plošných spojů -výroba i zpracování plechů.

Prodej - elektroinstalační materiál, spínače, časové relé, kabelové žlaby, měřící transformátory - zastoupení RICO, KATKO, VAN GEEL, WESTEC, CDC, THERMOSYSTEMS, LANZINI, ELETTROMECCANICA - komponenty pro průmyslovou elektrotechniku

Výroba: -obilních zásobníků -elektrických rozvaděčů. Prodej: -zemědělské techniky -svařovací techniky MIGATRONIK. Montáž: -technického zařízení pro zemědělskou výrobu -hromosvodů. Servis: -chladící a dojící techniky. Zámečnické práce. Elektroinstalační práce. Nákladní doprava-LIAZ, jeřáb. Zemní práce.