Mezi komponenty potřebné k instalaci a zavedení elektrické sítě řadíme zásuvky, vypínače, pojistky, chrániče, jističe, výbojky, svorky a další komponenty. Vše musí být vysoce kvalitní a dodáno od spolehlivých výrobců.

Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Společnost ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o. vyrábí a prodává elektrokomponenty převážně pro automobilový průmysl a regulační techniku. Osazuje plošné spoje, vyrábí regulátory pro alternátory, výkonové vypínače - odpojovače, měniče napětí i LED svítidla. Zajišťuje komplexní řešení při vývoji a výrobě elektronických zařízení.
Elektrokomponenty pro automobilový průmysl a regulační techniku
Opravy, pozáruční servis: - spotřební elektronika - televizory, monitory, videa, kamery, DVD, audio systémy, satelity. Montáž: - antény - kamerové systémy - satelity - poskytování připojení k internetu.

Prodej prodej aktivních a pasivních elektrosoučástek všech značek a druhů, ať už pro dopravní, telekomunikační, leteckou, vojenskou, radarovou, automobilovou nebo průmyslovou techniku.

Výroba a vývoj tenkých vrstev pro optiku a elektroniku

Výroba, prodej: - velkoformátový deskový UV tisk - tisk přímo na desky - plast, kov, MDF desky, laminované desky, sklo, magnetické fólie, rovinné předměty až do rozměru 2, 5x1, 25metru - maximální tloušťka předmětu 5cm informační a reklamní tabule, cedule, panely - dotisk nástěnných a stolních kalendářů - potisk klubových, telefonních a ...

Společnost AMS-intes, s.r.o. působí v oboru kovoobrábění a zámečnictví. Zaměřujeme se na výrobu ozubených kol, dále provádíme servis, údržbu a opravy pracovních strojů. Naše nabídka služeb je široká, zahrnuje také opravy a revize elektrozařízení nebo revize elektrických spotřebičů. Zabýváme se také vývojem a výrobou strojního zařízení. Pro naše ...

Servis, oprava: - revize elektroinstalace NN / VN bez omezení - hromosvody, jímací soustavy bez omezení - nebezpečí výbuchu - elektrické spotřebiče, všechny druhy - ruční nářadí - kancelářská a výpočetní technika - lékařské přístroje - automatická evidence periody revizí - automatizace.

Vývoj, výroba: - elektronické systémy - lokalizační systémy - přístupové systémy - monitoring strojů - měřící zařízení

Výroba - elektronické termostaty pro ohřev teplé užitkové vody.

Společnost Fronius s vlastním výrobním závodem, obchodní centrálou a sítí poboček po celém území České republiky zastupuje špičku v oboru svařovací techniky, solárních zařízení a nabíjecích systémů. Cílem naší činnosti je nabízet zákazníkům moderní výrobky s vysokou efektivitou, které jsou vždy o krok napřed před očekáváním, čehož se snažíme ...

Výroba, prodej, servis: - váhy (pásové, dopravníkové, průtočné, šnekové, průjezdné váhy, dynamické vážení, vážící systémy) Vývoj, výroba: - elektronika - software - řídící systémy - průmyslové detektory kovů - indikátory kovů.

Výroba: - feritová jádra a keramické pozistory - elektrotechnické součástky.

Činnost: - vývoj a výroba elektronických zařízení

Montáž, služby - elektronická ochrana zboží - ochranné prvky k detekci označeného zboží.

Výroba, výrobce: - nosníky křemíkových desek z chemicky odolných materiálů (PTFE, PP) - mycí zařízení pro elektro průmysl. Distribuce: - PFA/FEP chemicky odolné hadice - měřící technika VZOR INSTRUMENTS.

Výroba - referenční audio komponenty - audio kabely - digitální transporty hudebních a video formátů.

Prodej, servis, výroba: - rozvaděče pro přístupové sítě - elektronické komunikační systémy Velkoobchod: - kancelářská technika - telekomunikační technika - kancelářské potřeby Obchodní zastoupení: - Praha, K Červenému dvoru 25, Tel./fax: 272706192 - Brno-Modřice, Masarykova 118, Tel: 532192550, Fax: 532192509 - Prostějov, Žižkovo ...

Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení -Výroba měřicích, zkušebních, navigačních, optických a fotografických přístrojů a zařízení -Opravy a údržba potřeb pro domácnost, předmětů kulturní povahy, výrobků jemné mechaniky, optických přístrojů a měřidel

Výroba elektrických rozvaděčů do 2500 A. Výroba elektronických součástek, elektrických zařízení a výroba a opravy elektrických strojů, přístrojů a elektronických zařízení pracujících na malém napětí.

Výroba na zakázku: - elektronická zařízení - ovládání schodišťových plošin - systémy pro řízení čerpadel tlakové kanalizace - osazování kusových sérií DPS (včetně součástek SMD).

Power Metallurgy Elektronic Components Výroba, prodej : - elektrotechnické součástky : - toroidní feritové odrušovací tlumivky - SMD odrušovací tlumivky - výkonové proudově kompenzované feritové odrušovací tlumivky - nanokrystalické odrušovací tlumivky.

Výroba: - záložní napájecí systémy. Vývoj a výroba: - elektronické součástí a komponentů pro dálkové dohledy a řízení napájecích systémů. Elektronika pro řízení systému klimatizace.

E-shop, internetový obchod: - obalové materiály - sáčky, tašky, pytle - balící papír, dárkové tašky a stuhy - plastové nádobí a kelímky - drogerie, úklidové prostředky - svíčky - elektro, osvětlení - zahradní potřeby - autopříslušenství a další.