Finanční poradenství v oblasti osobních, ale i podnikových financí zahrnuje rady, jak snížit výdaje a zvýšit příjmy. Součástí služeb je stanovení finančních cílů, rady, jak na efektivní financování, analýza příjmů a výdajů a vypracování finančního plánu.

ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
Kvalitní a hlavně spolehlivé auditorské, účetní a daňové služby poskytuje svým klientům společnost ADU.CZ s.r.o. Provádíme audity forenzní či statutární, testy kontrolního systému a rovněž přezkoumání hospodaření pro obce, města a dobrovolné svazky. Dále se zaměřujeme na vedení účetnictví, daňové evidence a daňové poradenství.
ADU.CZ s.r.o. - auditorské, účetní a daňové služby
Ing. Aleš Svoboda nabízí finanční a účetní poradenství včetně komplexního řešení rodinných financí. Zabýváme se také vedením a zpracováním účetnictví a daňovým poradenstvím, zpracováním daní a jejich přiznání. V rámci finančního a ekonomického poradenství Vám pomůžeme se orientovat při sjednávání hypoték, úvěrů, životního pojištění či povinného ...

Služby: - kompletní poradenství pro bytové domy - dotace - technické posouzení nemovitostí, financování

Komplexní poradenské služby v oblasti zadávání veřejných zakázek - finanční a ekonomické poradenství - zpracování projektů pro čerpání dotací z evropských fondů v rámci jednotlivých operačních programů Organizační poradenství

Podnikové poradenství SAP - vedení projektů, poradenství, programování. Outsourcing - hardware a software, IT servis, vývoj a správa eBusiness - vedení internetového obchodu, napojení na systém SAP internet.

Pojišťovací a finanční služby. Produkty: - pojištění - penzijní připojištění - stavební spoření - hypoteční úvěry - hotovostní a spotřebitelské úvěry - reality. Sídlo firmy: - Rembrandtova 439/10, Ústí nad Labem.

Služby: - vedení, zpracování účetnictví - vedení daňové evidence, zpracování daňového přiznání - účetní a daňové poradenství.

Podnikatelské, organizační poradenství. Ekonomické, finanční poradenství. Technické poradenství v oblasti strojírenství.

Finanční management, plánování a poradenství pro malé a středně velké společnosti (finanční kontroly, manažerské účetnictví, finanční analýzy, cashflow). Také obousměrné překlady angličtiny. Vzdělání v USA, certifikace ACCA, 14 let praxe a špičkové reference.

Internetový prodej automatických obchodních systémů pro obchodování na měnovém trhu FOREX. Automatické obchodní systémy - výdělek řízený algoritmem bez stresu a bez práce.

Daňové poradenství Finanční poradenství Odhady nemovitostí Poskytování - právní servis Prodej a pronájem - byty - rodinné domy - pozemky Prodej a pronájem - komerční objekty

Ekonomické poradenství - specializace na poradenství a žádosti na dotace z Evropské Unie z programu rozvoj venkova Organizační poradenství

Finanční poradenství Organizační poradenství

Leasingové poradenství Leasingové poradenství

Ekonomické poradenství Marketingová činnost