Mít strach o svůj majetek je přirozené. Sjednejte si proto pojištění majetku, kam řadíme havarijní pojištění, živelné pojištění a pojištění proti odcizení. Pojistit si můžete svůj dům, byt, chatu nebo chalupu, celou domácnost, jízdní kolo nebo automobil.

Majetkové a odpovědnostní pojištění Prostějov Jakub Šlajs a Martin Šlajs
Jsme společnost, kde efektivně propojujeme finanční, realitní a bankovní služby a staráme se o zabezpečení Vaší rodiny. Sjednáme Vám životní pojištění šité na míru, ale také úrazové, odpovědnostní, havarijní, domácnosti i povinné ručení. Působíme v oblasti Prostějov, Přerov, Olomouc, Vyškov, Kroměříž, Brno, Blansko. Zkontrolujeme Vaše smlouvy a ...
Pojišťovna VZP, a.s.
Pojišťovna VZP, a.s., je ryze česká komerční pojišťovna, která se specializuje na širokou škálu pojištění. Nabízí cestovní pojištění s nejširším krytím nákladů spojených s léčbou, hospitalizací, karanténou nebo návratem domů. Klienti si mohou pojištění sjednat online, což je rychlé a pohodlné. Pojišťovna VZP, a.s., poskytuje také zdravotní ...
Nejlepší nabídka pojišťovacích a finančních služeb na Valašsku. Nezávislé poradenské a konzultační služby.

Služby: -pojišťovák -pojištění -cestovní, úrazové pojištění -pojištění vozidla, pojištění auta -pojištění majetku, domu, bytu -životní pojištění.

Nezávislá pojišťovací makléřská organizace, nabídka služeb, poradenství: -výběr programů od silných a úspěšných finančních institucí se širokou klientelou -výběr programu dle individuálních potřeb klienta -zhodnocování peněz -finanční zázemí -využití státních příspěvků -daňové úlevy -finanční zabezpečení rodiny (životní ...

Finanční plánování. Exkluzivní finanční služby: - životní pojištění, úvěry, hypotéky, spoření, pojištění, investice. Finanční plán k dlouhodobé finanční nezávislosti.

MaFin Invest, s.r.o. se zaměřuje na zprostředkování, poradenské služby, servisní poradenství, hypotéky, úvěry, pojištění a investice.

Úklidová služba: - úklid kanceláří a domácností - čištění koberců suchou cestou. Veškeré pojištění: - osoby - nemovitosti. Finanční poradenství: - úvěry - půjčky.

Nezávislé finanční poradenství. Investice | Pojištění | Hypotéky | Úvěry | Spoření | Finanční plánování. 13 let zkušeností. Licence u České Národní Banky na všechny produktové oblasti.

Allianz pojišťovna. Pojištění: - podnikatelských rizik - motorových vozidel - ušlého výdělku - životní, úrazové - mladé rodiny - léčebných výloh v zahraničí - majetku občanů - penzijní připojištění - stavební spoření.

Nabídka komplexních služeb v oblasti pojištění občanů, podnikatelů a organizací. Nabídka produktů: -životní pojištění -důchodové pojištění -úrazové pojištění -pojištění budov -pojištění majetku v domácnosti -pojištění odpovědnosti za škody -pojištění motorových vozidel -pojištění podnikatelů -zemědělské ...

Pojišťovna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR poskytuje právní ochranu pro soukromé osoby i podnikatele. Už od roku 1995 bráníme slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým přístupem.slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým ...

Oldřiška Richterová zprostředkovává různé druhy pojištění.

Komplexní služby v oblasti pojištění a řízení rizik. Nabídka pojištění: - havarijní - odpovědnosti z provozu vozidla - podnikatelů, firem - domácnosti - pojištění obytných budov - životní - úrazové.

Pobočka. Pojištění: - vozidel - osob - úrazové, životní - majetku - odpovědnosti - podnikatelů.

Pobočka. Pojištění: - vozidel - osob - úrazové, životní - majetku - odpovědnosti - podnikatelů.

Pobočka. Pojištění: - vozidel - osob - úrazové, životní - majetku - odpovědnosti - podnikatelů.

Pojištění občanů a osob. Kapitálové a úrazové pojištění osob: - kapitálové Životní pojištění - úrazové pojištění, sociálně zdravotní připojištění a připojištění invalidního důchodu - důchodové pojištění - úrazové pojištění dětí, dospělých, rodin a skupin - životní úvěrové pojištění. - pojištění majetku občanů - ...

Hledáte spolehlivého a profesionálního partnera pro vaše pojištění? Chcete mít jistotu, že v případě potřeby budete mít k dispozici kvalitní a rychlou pomoc? Pak je pro vás správnou volbou Insia KV s.r.o.! Insia KV s.r.o. je pojišťovací makléřská společnost, která působí na trhu již od roku 1998. Nabízí širokou škálu pojištění pro fyzické i ...

Společnost Asprovský s.r.o. provozuje pobočku České podnikatelské pojišťovny v Hranicích.

ALLIANZ Pojišťovna, a.s. - obchodní zastoupení. Služby: -pojištění: -životní -úrazové -léčebných výloh v zahraničí -domácností a rodinných domů -havarijní -podnikatelů a průmyslu -penzijní připojištění -stavební spoření.

Makléřská společnost-pojišťování rizik při podnikání: -pojišťovací makléř, pojišťovací agent -pro podnikatele, firmy, státní správu, města, obce, kraje -tvorba pojistných smluv, optimalizace, správa -likvidace pojistných událostí -školení zaměstnanců klienta -VIP servis pro majitele a management.

Makléřská společnost-pojišťování rizik při podnikání: -pojišťovací makléř, pojišťovací agent -pro podnikatele, firmy, státní správu, města, obce, kraje -tvorba pojistných smluv, optimalizace, správa -likvidace pojistných událostí -školení zaměstnanců klienta -VIP servis pro majitele a management.