Mít strach o svůj majetek je přirozené. Sjednejte si proto pojištění majetku, kam řadíme havarijní pojištění, živelné pojištění a pojištění proti odcizení. Pojistit si můžete svůj dům, byt, chatu nebo chalupu, celou domácnost, jízdní kolo nebo automobil.

Pojišťovna. Nabídka komplexních služeb v oblasti pojištění občanů, podnikatelů a organizací.

Nabídka produktů: -životní pojištění -důchodové pojištění -úrazové pojištění -pojištění budov -pojištění majetku v domácnosti -pojištění odpovědnosti za škody -pojištění motorových vozidel -pojištění podnikatelů -zemědělské pojištění -cestovní pojištění -pojištění majetku obcí -pojištění majetku ...

Pojišťovna, pojištění: - staveb - domácnosti - odpovědnosti - úrazové - životní - povinné ručení

INSTITUT STRATEGICKÉ PODPORY, a.s. se zaměřuje na zprostředkovávání pojištění a poradenskou činnost.

Činnosti společnosti HAZI Brno s.r.o. jsou: - pojišťovací služby - pojištění vozidel, majetku, životní, úrazové, odpovědnosti...atd.

FND Finance s.r.o. se zaměřuje na hypotéky, úvěry, pojištění, finanční služby a na refinancování hypoték.

J & J, spol. s r.o. je společnost, která Vám zprostředkuje pojištění.

IP Solution for your living s.r.o. se zaměřuje na služby týkající se financování bydlení, na majetkové a úrazové pojištění a realitní služby.

Společnost EZ INVEST, s.r.o. je samostatný pojišťovací zprostředkovatel se zaměřením na pojištění hospodářských rizik firem, nemocnic a hospodářských zařízení v oblastech Brna, Olomouce a Jihlavy. Na českém pojišťovacím trhu působíme již od roku 2001 a náš tým tvoří zkušení a kvalifikovaní odborníci s dlouholetými zkušenostmi. Služby: - ...

Obchodní zástupce - Českomoravská stavební spořitelna

Předmětem činnosti firmy Mgr. Lenka Malá jsou pojišťovnictví, sociální služby a působí také jako investiční poradce.

Služby: -makléřské -realitní -pojišťovací.