Chcete poznat muže či ženu svých snů? Seznamovací agentury a služby zprostředkovávají seznámení s muži ze zahraničí, zahraniční pobyty pro nezadané anebo klubové seznamovací akce. Je možné využít i speciální křesťanské seznamky nebo numerologické rozbory.

Už 13 let seznamujeme páry zdarma. Seznamka online.

Rodinná kavárna: - s dětským koutkem - se zahrádkou - nekuřácká - určena pro děti 0 - 10 let v doprovodu dospělého. Herna pro děti. Možnost uspořádání narozeninové oslavy.

Služby: - mezinárodní seznamovací agentura - seznámení evropských žen s cizinci.

Seznamovací agentura zaměřená na seriózní, vážné seznámení.

Seznamovací agentura - seriózní seznámení s muži ze Švýcarska, Rakouska, Německa

Služby: -seznamovací agentura pro křesťany. -křesťanská seznamka.

Nejde vám seznámení v seznamce?. Najděte si vysněného nápadníka v seznamovacím klubu. ClubSeznamka.cz . Zde máte ukázaný postup krok za krokem. A tak jste v obraze, víte, co děláte dobře a co bylo jen náhodné nedopatření.

Bezpečnostní a detektivní agentura. Prodej, výkup: -zlato -diamanty Pronájem: - nebytové prostory Pořádání: - volnočasové aktivity pro firmy (konferenční aktivity, ...)

Pomáháme lidem najít životní lásku. Love4Life je moderní a uživatelsky příjemná seznamka, která od počátku klade důraz na maximální serióznost.

Psychotronická seznamovací agentura Poradna - psychotronická - regenerace sil přírodními prostředky Poradenství - redukce nadváhy

Seznamovací kancelář: -tuzemské, zahraniční pobyty pro nezadané.

Zprostředkování - investice Seznamovací akce Zprostředkování - obchod - služby - obchodování na světových burzách včetně zaškolení Zprostředkování - práce přes internet

Mezinárodní seznamka, inzerce a chat zdarma v 8 jazycích. Filtrování osob dle kategorie, pohlaví a věku. Možnost vyhledávání partnerů, galerie, hodnocení, seznam přátel, seznam oblíbených i neoblíbených a komunikace.