Chcete poznat muže či ženu svých snů? Seznamovací agentury a služby zprostředkovávají seznámení s muži ze zahraničí, zahraniční pobyty pro nezadané anebo klubové seznamovací akce. Je možné využít i speciální křesťanské seznamky nebo numerologické rozbory.

Svatební agentura. Nabízíme organizace svateb, mezinárodní internetovou seznamku, vyhlídkové lety letadlem i horkovzdušným balonem.

Služby: - mezinárodní seznamovací agentura - seznámení evropských žen s cizinci.

Seznamovací agentura zaměřená na seriózní, vážné seznámení.

Seznamovací večery. Během večera Vás seznámíme až s 10-ti protějšky. Vše probíhá v útulném prostředí restaurace Historie. Nabízíme: - autenticitu - solidnost - diskrétnost - příjmenou atmosféru.

Seznamovací agentura - seriózní seznámení s muži ze Švýcarska, Rakouska, Německa

Služby: -seznamovací agentura pro křesťany. -křesťanská seznamka.

Nejde vám seznámení v seznamce?. Najděte si vysněného nápadníka v seznamovacím klubu. ClubSeznamka.cz . Zde máte ukázaný postup krok za krokem. A tak jste v obraze, víte, co děláte dobře a co bylo jen náhodné nedopatření.

Bezpečnostní a detektivní agentura. Prodej, výkup: -zlato -diamanty Pronájem: - nebytové prostory Pořádání: - volnočasové aktivity pro firmy (konferenční aktivity, ...)

Datum zániku:08.06.2013 Služby: -úklid domácností a firem -expresní přeprava balíčků -kurýrní služba -seznamovací, partnerská seznámení.

Seznamovací agentura: - seznamovací večery (speed datingy) - seznamovací výlety pro nezadané a tematické seznamovací aktivity.

Pomáháme lidem najít životní lásku. Love4Life je moderní a uživatelsky příjemná seznamka, která od počátku klade důraz na maximální serióznost.

Psychotronická seznamovací agentura Poradna - psychotronická - regenerace sil přírodními prostředky Poradenství - redukce nadváhy