Vyberte si z velké nabídky hudebních, zábavních, konverzačních anebo také dokumentárních rozhlasových anebo televizních stanic. Staňte se posluchači nebo diváky tuzemských i zahraničních stanic a sledujte tak živé televizní i radiové přenosy.

Alf servis, s.r.o.
Poskytovatelem bezdrátového připojení k internetu včetně servisu pro firmy i domácnosti v Blansku a okolí je firma Alf servis, s.r.o. Zapojíme Vám bezdrátovou televizi a poskytujeme VOIP volání. Díky bezdrátovému internetu naší společnosti získáte vysokorychlostní připojení v domě nebo bytě. Na výběr máme ze několik balíčků: - HECTIC 35 - ...
Rádio. Soukromá rozhlasová stanice (FM 103).

Rádio. Veřejnoprávní rozhlas pro celou ČR se samostatnými regionálními vysílači. Vysílání na frekvencích: -Brno 106, 5 FM, Hodonín 93, 6 FM, Uherský Brod 107, 3 FM, Zlín 97, 5 FM, Znojmo 97, 3 FM.

Soukromá televize Brno. Produkce audiovizuálních děl. Pronájem a provoz technického zařízení nahrávacího studia.

Rádio: -rozhlasové vysílání na frekvenci 103, 4 FM. Rádio Petrov začalo vysílat 1.1.2002. Jeho název se váže k nejvyšší brněnské dominantě, ke katedrále Sv.Petra a Pavla, nazývané Petrov. Reklama v tomto médiu je účinnou formou komunikace produktů a obchodních akcí, které realizujete v průběhu celého roku.Neméně důležitým ziskem pro Vás ...

Reklamní agentura Výroba, vysílání rozhlasové a televizní reklamy, propagačních, dokumentárních a PR pořadů.

Soukromá rozhlasová radiostanice. Služby: -rozhlasová reklama.

Regionální vysílání TV brněnská 1: -celodenní zpravodajství -publicistika -informační kanál -televizní reklama.

Výroba,zpracování,provoz regionální kabelové televize.

Výroba, vysílání: - televizní reklamy - dokumentární cestopisné pořady.

Pronájem - technika Videoklipy - firemní prezentace - záznam akcí - TV produkce - postprodukce Výroba - televizní a rozhlasová reklama - dabing Vysílání - zpravodajství pro TV PRIMA.

Regionální rozhlasové vysílání FREE rádio, Freečko.

Filmové studio. Výroba: - videoklipy - dokumentární i hrané filmy - znělky - reklamní spoty.

Online televizní vysílání.

Výstavba a provoz televizních kabelových sítí. Zajišťujeme provoz infokanálu TKW-info a provoz kompaktní kabelové sítě.

Tvorba a výroba: - filmy - videoprogramy - multimédia - rozhlasové a TV spoty.

Člen asociace AKA. Reklamní a komunikační agentura. Komplexní reklamní servis: - komunikační strategie - kreativní řešení - DTP práce/grafické návrhy - plánování a nákup médií, mediální strategické plánování - public relations - výstavní expozice - produkce: zabezpečení tisku, laseru, výšivky, gravírování, polepy, 3D předměty, ...

Výroba zpravodajských reportáží. Výroba prezentačních filmů měst, obcí a regionů. Výroba reklamních spotů. Návrh a správa webových stránek.

Video, videostudio: -natáčení a střih videa -podpora pro internet -výroba, promo-DVD a reklamních spotů -digitalizace 8mm filmů, VHS, S-VHS, Hi8, 8... -převody videoformátů. Realizace: -výstavní a veletržní expozice: -3D vizualizace -zajištění hostesky -doprovodné akce. Návrhy, realizace interiérů.