Malířské a natěračské práce nezahrnují pouze malování interiérů a exteriérů, ale také tapetování, nátěry fasád, drobné zednické práce, sádrové omítky a nátěry oken, dveří a radiátorů. Na všechny tyto úkony jsou používané kvalitní barvy v mnoha odstínech.

-Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Pěstitelské pálení -Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Výroba a zpracování skla -Výroba strojů a zařízení -Stavba a výroba plavidel -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Přípravné a dokončovací stavební práce, ...

Práce: - malířské - natěračské - lakýrnické

Práce: - natěračské - zednické - výškové práce.

Naše firma Michal Kubový má dlouholetou tradici. Poskytujeme kvalitně provedenou malířskou, natěračskou a zednickou práci v Brně a okolí.

Kompletní rekonstrukce Stavební a zednické práce Pokládka podlah Obkladačské práce Malířské a natěračské práce.

Práce: - malířské - natěračské.

stavební firma: - zakládání staveb a betonáž - zemní práce a výkopy - úpravy fasády, omítky - sanace zdiva - tesařské práce - pokrývačské práce - klempířské práce - instalatérské a topenářské práce - malířské práce - výměny oken a dveří - zasklení lodžií a balkonů

Práce: - malířské - lakýrnické - natěračské

Činnost: - hodinový manžel - úprava zahrad - zednické, malířské, vodoinstalační či topenářské práce.

Práce: - zednické - malířské - obkladačské.

Izolace, izolování: -rozvody: -vodo, topo, plyn, páry -solárních rozvodů. -chladicích rozvodů: -chladících a klimatizačních zařízení, klimatizace -podlahového vytápění a topení. Provádění, realizace, stavba: -vnitřních izolací: -příčky, podkroví, stropy, podhledy. Práce: -instalační: -vodo-topo, vodoinstalační, ...

Práce: - natěračské - průmyslové nátěry - metalizace - sanace betonových konstrukcí - údržba ochranných pásem (produktovody, VVN).

Činnost: - pískování - mobilní pískování (tryskání) - metalizace (šopování) - antikorozní, ochranné, protipožární a dekorativní nátěry.

Práce: - malířské - natěračské

Služby: preventivní antigraffitické nátěry.

Natěračské práce Malířské práce Realizace - veletrhy - výstavy - expozice Montáž - sádrokartony.

Práce: - natěračské - malířské.

Práce: - malířské - natěračské

Sádrokartony – Zednické práce - sádrokartonové a protipožární konstrukce - minerální podhledy - půdní vestavby - podlahy - střešní okna - rozvody vody, elektro, topení - malířské práce

Stavební práce: - rekonstrukce budov - zateplování - fasády, vnitřní omítky - sádrokartony - malířské, natěračské práce - ploty, terasy.

Činnost - uměleckořemeslné malířské práce - pozlacovačské práce.

Práce: - malířské - natěračské - akrylátové, silikonové i silikátové fasády

Stavební činnost - rekonstrukce domů - zednické práce - elektrikářské práce - instalatérské práce - topenářské práce - malířské práce.