Stavba studny není jenom o prostém vyhloubení otvoru do země. Je nutné provést další činnosti, mezi které patří práce hydrogeologa a realizace projektové dokumentace, po kterých již následuje vrtání anebo kopání studny v určitých rozměrech.

Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Široké spektrum služeb v oboru studnařství, jako hledání pramenů s určením hloubky a vydatnosti, realizaci ražených studní v nesourodých podložích, vrtání studní do středně tvrdých a tvrdých podloží vrtnou soupravou, dodávku a instalaci šachet, prohlubování a čištění kopaných studní, montáž čerpadel a zemní práce pásovým minibagrem.
Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Studnařství, studnařské práce. Vyhledávání zvodnělých vrstev a geopatogenních zón. Znalectví a stavební dozor. Vrtné práce. Projekce, realizace studní - vrtané, kopané studny. Stavební práce.

Ekologie Posuzování vlivu na životní prostředí EIA, SEA Geologické práce Studnařství

Služby: - čištění, dezinfekce, opravy, prohloubení studní - protlaky pod komunikací do průměru 310mm - řezání živičných, betonových povrchů - práce s mikrorypadlem.

Protlaky pod komunikacemi do průměrů 2000mm s ocelovou chráničkou. Mezi další naše činnosti patří vrtané studny. V této oblasti poskytujeme služby pro jejich komplexní realizaci. Vrtáme studny do skály v průměru vrtu 180, 195 a 205 mm a do štěrkopísku v průměru vrtu 170 mm.

Pozemní a inženýrské práce. Studnařské práce.

Řemeslnické práce: - vodo-topo-plyn, voda, topení, plyn - vodoinstalatérské, instalatérské práce - plynařské práce - topenářské práce, vytápění, topení - vrtané studny, čističky - ČOV, vodoměrné šachtice.

Vrtané studny S&K a Hydroizolace. Vrtáme studny pro pitnou i užitkovou vodu a vrty pro tepelná čerpadla do hloubky 100 m. Vyhledání pramene provádíme zdarma. Kompletně vypracujeme veškerou dokumentaci potřebnou pro vodoprávní řízení a stavební povolení včetně hydrogeologického posudku. Vypracujeme vám projekt studny. Vyvrtáme studnu do max. ...

Služby: -aplikace foukané minerální tepelné izolace. Vrtání studní: -vrtané studny -prodej a instalace čerpací techniky -vyhledávání vodních pramenů.

Vrtání studní: -veškerá potřebná dokumentace pro vrtanou studnu -práce s odlehčenou vrtací technikou -celeroční vrtání -předběžná kalkulace.

Studně, studny : - veškeré práce - čištění studní - opravy, vrtání, kopání, prohlubování, hloubění Voda, vodní zdroje : - vyhledávání - posouzení - rozbory Výškové práce : - opravy - nátěry horolezeckou technikou střechy, fasády, komíny

Vrtané i kopané studny, čištění vrtaných studní, vrty pro tepelná čerpadla, montáže čerpadel, hydrogeologické posudky.

Instalace - čerpadla Instalace - vodojemy Studny - čerpací zkoušky - čištění - opravy

Práce: - ve výškách pomocí horolezecké techniky (bez lešení) - řezání stromů a větví s motorovou pilou - nátěry, nástřiky - střechy, fasády. Montáž, demontáž: - lehké konstrukce. Tmelení a spárování. Rozvěšování reklam. Bourání a spárování komínů. Kompletní čištění studní. Bakteriologický a chemický rozbor vody.

Služby: Kompletní studnařské práce na klíč, vrtání studní, hledání pramene vody, hydrogeologický posudek, vrty pro tepelná čerpadla, čištění vrtaných studní.

Projekce, stavební činnost, komplexní práce, stavby na klíč, bytové, pozemní, inženýrské: -vrtné práce: -odvodňovací vrty, indikační vrty skládek TKO -speciální zakládání staveb -průzkum hydrogeologický, ložiskový, geologický -průzkumné vrty -pilotové základy vrtané -mikropiloty -stavba, čištění, rekonstrukce studní -sanace sesuvů svahů, ...

Trhací práce Prodej - čerpadla - vodárny Studny - hloubění - čištění.

Čištění, desinfekce a rekonstrukce - kopané studny

Studnařství - kopání studní včetně vystrojení - prohlubování studní - čištění a opravy starších studní - demontáže potrubí

Čištění studní: - vyčištění vrtaných i kopaných studní - regenerace a dezinfekce zdrojů pitné vody. Studnařství: - čištění studní - desinfekce studny - renovace - vrtaná studna - vrtané a kopané studny - vrtání a výstavba studní - vyhledávání pramene -kopaných studní, vodojemů - opravy a čerpací zkoušky - výměna sacích ...

- studnařské práce - opravy studní - prohlubování kopaných studní - čištění a dezinfekce studní - nátěry pomocí horolezecké techniky - čištění a nátěry střech - nátěry a izolace plochých střech - výkopové a bourací práce

Služby: - vytyčení pramene se zárukou na hloubku a vydatnost vodního zdroje - vrtání studní až do hloubky 120m - vrty pro tepelná čerpadla o průměru 160mm s osazením kolektoru - zakládání staveb od 150mm do průměru 480mm - prohlubování studní - doprava nákladní i osobní - záruka na provedení prácí.

Práce: - vrtané studny průměr 155 mm - vyhledávání vodního zdroje - vrtové práce v lomech - atestované pažnice na pitnou vodu - vrty pro tepelná čerpadla - nákladní doprava - montáže čerpadel.

Studnářské práce - vrtání studní