Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
Hledáte spolehlivou firmu pro přípravné a dokončovací práce v oblasti realizace staveb? Firma Badin s.r.o. pro Vás zajistí veškeré přípravné práce pro stavby, vybudování kanalizace, opravy cest i demoliční práce kladivem. Nabízíme také nákladní a kontejnerovou dopravu na dovoz štěrků, písku, odvoz stavební sutě i komunálního odpadu.
Kompletní zemní, výkopové a přípravné práce pro stavby
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
Společnost ELEKTROVASURY s.r.o. se zaměřuje na realizace zemních prací a také montáž elektrických zařízení. Provádíme práce na stavbách veřejného osvětlení, telekomunikačních a silových kabelových vedení VN a NN, kanalizací, přípojek či vodovodních řádů. Naše stroje umožňují práci i ve svažitých horských terénech.
ELEKTROVASURY  - montáž elektrických zařízení a zemní práce
RYBÁRIK, s.r.o.
Stavební společnost RYBÁRIK, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště se specializuje na dopravní stavby – výstavbu komunikaci a zpevněných ploch různého typu. Dále provádíme hrubé terénní úpravy, zemní, výkopové, bourací práce pro klientelu z regionu UH, Zlín, Kroměříž, Veselí nad Moravou, Hodonín, Kyjov a, Břeclav. Hlavní stavební činností je ...
RYBÁRIK, s.r.o.
Stavební a obchodní činnost. - realizace, rekonstrukce rodinných domů - tesařské práce - fasádní práce - obkladačské práce - stavební práce - zemní práce - instalatérské práce - sádrokartony - okna, dveře, žaluzie - prodej stavebního materiálu - dovoz a odvoz sypkých materiálů, stavební suti

Regionální stavebniny. Prodej štěrků, písků a kameniva s dopravou od 100 kg do 26 tun. Stavební materiál, ztracené bednění, studniční skruže, beton, izolace, SDK, cement, lepidla, stavební chemie, nářadí, a další. Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, svahování i nakládku materiálů pásovým minibagrem.

Autodoprava sklápěcími vozidly Tatra a Scania. Výkopové a zemní práce, demolice.

Stavební práce: - realizace staveb - rekonstrukce - demolice, odstraňování staveb. Zemní a výkopové práce. Půjčovna nářadí a drobné mechanizace. Autodoprava suti, písku, kameniva - vozem MB Atego.

Práce: -zemní práce -přípravné pod stavby -skladování zboží -manipulace s nákladem. -Technika: -rypadlo -nakladač kolový -autojeřáb Služby: - poskytování technických služeb - zasilatelství - ubytovací služby - realitní činnost.

Zednictví, zednické práce. Zemní a výkopové práce. Úklidové práce - pravidelné i jednorázové úklidy. Balicí práce, balení zboží.

Stavební firma: - VODOHOSPODÁŘSKÉ STAVBY - revitalizace toků, rekonstrukce stupňů a jezů, opravy hrázních těles, protipovodňová opatření - práce spojené s údržbou a výstavbou rybníků, mokřadů a přehrad - EKOLOGICKÉ STAVBY - rekultivace a sanace skládek komunálního odpadu - výsadba zeleně a jejich údržba v blízkosti toků - ...

Výroba, prodej: - hliníkové žebříky. Zemní a výkopové práce. Kontejnerová doprava.

Stavební a obchodní firma TUFÍR, spol. s r.o. působí v okrese Uherské Hradiště a Zlínském kraji. Zaměřuje se na občanské, průmyslové, vodohospodářské stavby, pozemní stavitelství, komunikace, zpevněné plochy. STAVEBNÍ A OBCHODNÍ FIRMA ISO 9001:2001 ISO 14001 Stavební činnost, výstavba, stavba, stavby, rekonstrukce: -staveb pozemního ...

Činnost: - výkopové a zemní práce - kontejnerová autodoprava

Stavební firma. Výstavba, rekonstrukce, modernizace: -stavby na klíč -zateplení, zateplování fasády -realizace střechy - klempířské a pokrývačské práce -inženýrské sítě. Práce -demolice -zemní a výkopové -kompletní stavební práce.

Stavební firma. Realizace, výstavba, stavby, pokládka, pokládání, rekonstrukce, : -chodníky -pozemní komunikace -parkoviště -vozovky -kanalizace -inženýrské sítě -zámková dlažba (dlažby) - mozaika, žula a žulový materiál a desky. Práce: -zemní a výkopové. Prodej, montáž: -prvky zahradní architektury -zámková dlažba.

Truhlářství, podlahářství -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Stavební firma. Stavební práce: - občanská, bytová výstavba - rekonstrukce objektů - zateplování fasády. Dodávky a montáže: - hliníkových a plastových oken a dveří. Zemní a výkopové práce, demolice. Obchodní činnost - prodej stavebního materiálu.

Práce: -zemní a výkopové -výkopy základů -terénní úpravy -nakládání a přemísťování zeminy -výkopové a zhrnovací práce -demolice objektů -UNC, bagr, autokontejner. Zlínský, Jihomoravský kraj.

Práce: -strojní zemní: -specializace golfová hřiště: -hrubé zemní výkopové práce, navážky, tvarování terénu -tvorba odpališť, greenů, přes bankry až po přípravu terénu k osetí travinami -zakládání staveb -speciální vrtání - Omega piloty.

Práce: -strojní zemní: -specializace golfová hřiště: -hrubé zemní výkopové práce, navážky, tvarování terénu -tvorba odpališť, greenů, přes bankry až po přípravu terénu k osetí travinami -zakládání staveb -speciální vrtání - Omega piloty.

Zahradnické služby: - realizace a údržba zahrad - zakládání trávníků - vč. pokládky travních koberců - stříhání stromů - i ovocných - čištění zanedbaných pozemků - odstranění ruderálního porostu - alejové výsadby - úpravy svahů - drenáže RD a BD vč. izolací - výkopové práce a další související činnosti.

Komplexní řešení staveb: - realizace staveb - projekty staveb - developerská činnost - zděné pasivní domy. Služby: - technický dozor investora - autorský dozor - stavební dozor - developerská výstavba - projekty staveb - realizace staveb - vodo topo - zemní práce - zateplování budov - vyřízení dotace pečovatelské byty - vyřízení ...

Kontejnerová doprava odvoz a dovoz - písek - kamenivo - beton - trámy Zemní práce pomocí stroje UNC 060

Práce: -komplexní stavební, zemní, výkopové -obkladačské, obklady, dlažby. Stavba, výstavba, rekonstrukce, opravy, modernizace: -domy, byty -nástavby, půdní vestavby -stavby na klíč -koupelny, interiéry.

Provádíme strojové kopání a čištění studní: - zapojení domácích čerpadel a ponorných čerpadel -zemní a výkopvé práce -zapojení vodovodních rozvodů.

Provádíme: - zemní a výkopové práce (bagr) - terénní úpravy (čelní nakladač) - nakládku materiálů a jiné - rozvoz, dovoz a odvoz písku, hlíny, suti, betonu atd. (nákladní vozidlo) Prodej: -dřevěné brikety z čistého dřeva s vysokou výhřevností -ekopaliva, ekologické palivo.

Člen skupiny REC Group s.r.o.. Komplexní služby v oblasti demolic, zemních prací, recyklací stavebních odpadů, zpracování bioodpadu, odpadového dřeva a velkoobjemového odpadu. Služby: - demolice stavebních objektů včetně vyklízení a odstraňování odpadů - recyklace - výroba a prodej stavebních recyklátů - vyklízení domů, bytů, ...