Výkopy kanalizací, demolice, hloubení základů rodinných domů, výkopy pro inženýrské sítě, úpravy terénů nebo třeba hloubení pro bazény? Tyto všechny činnosti spadají do zemních a výkopových prací, které jsou prováděny pomocí bagrů, minibagrů či rypadel.

ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
Hledáte firmu, která provádí zemní a výkopové práce ve Zlínském a Olomouckém kraji? Obraťte se na společnost ROBICONT. Provádíme terénní úpravy pozemků, kopání základů, přípojek a všech inženýrských sítí. Dále také demolice a odstraňování drobných staveb. Práce provádíme strojně i ve vnitřních prostorách a za ztížených podmínek. Mimo to pronajmeme ...
ROBICONT: zemní práce, demolice i odvoz stavebního odpadu
RYBÁRIK, s.r.o.
Stavební společnost RYBÁRIK, s.r.o. z okresu Uherské Hradiště se specializuje na inženýrské stavby a dopravní stavby – výstavbu komunikaci a zpevněných ploch různého typu a vodovody, kanalizace. Dále provádíme hrubé terénní úpravy, zemní, výkopové, bourací práce pro klientelu z regionu UH, Zlín, Kroměříž, Veselí nad Moravou, Hodonín, Kyjov a, ...
FAINSTAV, s.r.o.
Stavební společnost FAINSTAV, s.r.o. se zabývá širokým spektrem stavebních prací se specializací na revitalizaci bytových domů. Mezi naše činnosti patří také rekonstrukce budov, výstavba nízkoenergetických a pasivních rodinných domů i zhotovení pozemních komunikací či chodníků. Naše provozovny najdete v Uherském Hradišti a v Praze. Zakázky ...
Práce: - zemní - demoliční.

Stavební a obchodní činnost. - realizace, rekonstrukce rodinných domů - tesařské práce - fasádní práce - obkladačské práce - stavební práce - zemní práce - instalatérské práce - sádrokartony - okna, dveře, žaluzie - prodej stavebního materiálu - dovoz a odvoz sypkých materiálů, stavební suti

Regionální stavebniny. Prodej štěrků, písků a kameniva s dopravou od 100 kg do 26 tun. Stavební materiál, ztracené bednění, studniční skruže, beton, izolace, SDK, cement, lepidla, stavební chemie, nářadí, a další. Provádíme zemní a výkopové práce, terénní úpravy, svahování i nakládku materiálů pásovým minibagrem.

Autodoprava sklápěcími vozidly Tatra a Scania. Výkopové a zemní práce, demolice.

Stavební práce: - realizace staveb - rekonstrukce - demolice, odstraňování staveb. Zemní a výkopové práce. Půjčovna nářadí a drobné mechanizace. Autodoprava suti, písku, kameniva - vozem MB Atego.

Práce: -zemní práce -přípravné pod stavby -skladování zboží -manipulace s nákladem. -Technika: -rypadlo -nakladač kolový -autojeřáb Služby: - poskytování technických služeb - zasilatelství - ubytovací služby - realitní činnost.

Zednictví, zednické práce. Zemní a výkopové práce. Úklidové práce - pravidelné i jednorázové úklidy. Balicí práce, balení zboží.

Stavební firma: - VODOHOSPODÁŘSKÉ STAVBY - revitalizace toků, rekonstrukce stupňů a jezů, opravy hrázních těles, protipovodňová opatření - práce spojené s údržbou a výstavbou rybníků, mokřadů a přehrad - EKOLOGICKÉ STAVBY - rekultivace a sanace skládek komunálního odpadu - výsadba zeleně a jejich údržba v blízkosti toků - ...

Výroba, prodej: - hliníkové žebříky. Zemní a výkopové práce. Kontejnerová doprava.

Stavební a obchodní firma TUFÍR, spol. s r.o. působí v okrese Uherské Hradiště a Zlínském kraji. Zaměřuje se na občanské, průmyslové, vodohospodářské stavby, pozemní stavitelství, komunikace, zpevněné plochy. STAVEBNÍ A OBCHODNÍ FIRMA ISO 9001:2001 ISO 14001 Stavební činnost, výstavba, stavba, stavby, rekonstrukce: -staveb pozemního ...

Činnost: - výkopové a zemní práce - kontejnerová autodoprava

Stavební firma. Výstavba, rekonstrukce, modernizace: -stavby na klíč -zateplení, zateplování fasády -realizace střechy - klempířské a pokrývačské práce -inženýrské sítě. Práce -demolice -zemní a výkopové -kompletní stavební práce.

Stavební firma. Realizace, výstavba, stavby, pokládka, pokládání, rekonstrukce, : -chodníky -pozemní komunikace -parkoviště -vozovky -kanalizace -inženýrské sítě -zámková dlažba (dlažby) - mozaika, žula a žulový materiál a desky. Práce: -zemní a výkopové. Prodej, montáž: -prvky zahradní architektury -zámková dlažba.

Truhlářství, podlahářství -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti

Stavební firma. Stavební práce: - občanská, bytová výstavba - rekonstrukce objektů - zateplování fasády. Dodávky a montáže: - hliníkových a plastových oken a dveří. Zemní a výkopové práce, demolice. Obchodní činnost - prodej stavebního materiálu.

Práce: -zemní a výkopové -výkopy základů -terénní úpravy -nakládání a přemísťování zeminy -výkopové a zhrnovací práce -demolice objektů -UNC, bagr, autokontejner. Zlínský, Jihomoravský kraj.

Práce: -strojní zemní: -specializace golfová hřiště: -hrubé zemní výkopové práce, navážky, tvarování terénu -tvorba odpališť, greenů, přes bankry až po přípravu terénu k osetí travinami -zakládání staveb -speciální vrtání - Omega piloty.

Práce: -strojní zemní: -specializace golfová hřiště: -hrubé zemní výkopové práce, navážky, tvarování terénu -tvorba odpališť, greenů, přes bankry až po přípravu terénu k osetí travinami -zakládání staveb -speciální vrtání - Omega piloty.

Zahradnické služby: - realizace a údržba zahrad - zakládání trávníků - vč. pokládky travních koberců - stříhání stromů - i ovocných - čištění zanedbaných pozemků - odstranění ruderálního porostu - alejové výsadby - úpravy svahů - drenáže RD a BD vč. izolací - výkopové práce a další související činnosti.

Komplexní řešení staveb: - realizace staveb - projekty staveb - developerská činnost - zděné pasivní domy. Služby: - technický dozor investora - autorský dozor - stavební dozor - developerská výstavba - projekty staveb - realizace staveb - vodo topo - zemní práce - zateplování budov - vyřízení dotace pečovatelské byty - vyřízení ...

Kontejnerová doprava odvoz a dovoz - písek - kamenivo - beton - trámy Zemní práce pomocí stroje UNC 060

Práce: -komplexní stavební, zemní, výkopové -obkladačské, obklady, dlažby. Stavba, výstavba, rekonstrukce, opravy, modernizace: -domy, byty -nástavby, půdní vestavby -stavby na klíč -koupelny, interiéry.