Lisování je základ pro strojní technologie, jako je zápustkové kování, tváření za studena i za tepla a mnohé další důležité operace s materiály. Využijte proto služeb firem pracující s lehkými a těžkými lisy s využitím kovových i nekovových materiálů.

Nástrojárna, lisovna, výroba: - výroba strojních dílů - lisovací nástroje - ozubení - ohýbací, upínací, polohovací přípravky - renovace forem

Lisovna. Řemeslnické práce: - lisování plechů (rotor-stator plechy pro elektromotory) - výroba součástí pro elektromotory - kovovýroba - zámečnické práce.

Prodej: -sortiment elektro: brusky, ventilátory, relé -hliníkové schůdky, žebříky, lešení -sušáky, Al kráječe knedlíků, příslušenství k bruskám.

Výroba: -hliníkové skládací schůdky -skládací vozík UNICAR -relé automobilové -univerzální skládací stahovák -vratidla na kruhové závitové čelisti. Galvanovna.

Výroba: -drátěný program Služby: -ohýbání, lisování, svařování a popřípadě i povrchová úprava drátu.

Strojírenská výroba, oprava, servis: - zvedací, manipulační a dopravní zařízení pro hlubinné doly, důlní stroje. Tváření, lisování a ohýbání za studena, kovoobrábění, řezání, svařování a pálení.

Výroba: -CNC stroje a vertikální obráběcí centrum MCV 1000 a 1016 -vrtání, lisování a řezáním na pásových pilách. Zabezpečujeme: -strojní obrábění kovů v rámci kooperační výroby -svařování oceli a nerez oceli -broušení -řezání -tepelné zpracování a povrchové úpravy (zinkování, chromování, niklování, černění, eloxování) zajištění v ...

Sériová výroba: - komponenty pro automobilový průmysl. Lisování: - střešní sytémy - sedadlové systémy - výztuže - nosníky přístrojové desky - dvěře a dveřní systémy. Svařování. Povrchová úprava. Kontrola kvality, testování.

Kovoobrábění svařování, lisování pro automobilový průmysl

Kovovýroba. Vývoj, výroba i zakázková, dodávka, servis, náhradní díly: -páračka kabelové izolace BOBR a PK60 (odizolování elektrokabelů, loupačka) -pásová bruska Gekon Maxi, Gekon Mini, Gekon Mikro, Gekon Alfa, Gekon 100, Gekon 150 (ruční broušení materiálů) -univerzální lisovací jednotka, jednotky velikostí C8, C12, C20, C40 ...

Servis a revize manipulační techniky - vysokozdvižné vozíky - skladovací, stavební a zemědělská technika. Činnost - řezání plazmou - soustružení - frézování - lisování hydraulických hadic.

Práce: - obrábění na CNC strojích - lisařské práce - kovoobrábění - zámečnické práce - výroba a montáž vozidla Elbee pro tělesně postižené

Služby: - kovoobrábění - frézování - 3D měření - soustružení - lisování - dělení materiálu

Lisované výrobky ze železných a barevných kovů (hliník, mosaz, měď). Výroba lisovaných výrobků z kovu: -plech, drát, tyčovina, profily. Úpravy: -lisování -ohýbání -děrování Zajišťujeme: -zinkování -černění -chromování

Kovovýroba, zakázkové práce: -lisování -plechařské prací -konvenčního obrábění a svařování -svařování neželezných kovů a nerezu metodami TIG* a MIG*.

Kovovýroba: - zábradlí, schodiště, mříže, ocelové konstrukce. Drobné zámečnické práce. Lisování. Ohraňování na CNC lisech-3m 180T 2m 100T Svařování-nerez, hliník.

Strojírenská výroba. - výroba obytných a kancelářských kontejnerů 10´ - 30´ - výroba sanitárních kontejnerů 10´ - 30´ - svařence podsestav - lisařské práce na lisech 100 t - práce na ohraňovacím lisu

Výroba: -díly a výrobky pro automobilový a stavební průmysl -jiné výrobky běžné spotřební povahy. Výroba, zpracování polyuretanu vypěňováním do forem - PUR* systémy: -pěny integrální -polotuhé -tuhé -měkké -studené -kombinace: -vlastní polyuretan -polyuretan - kov - folie -uplatnění: -automobilový průmysl ...

Kovovýroba: -cnc obrabeni, lisovani, roboticke a rucni svarovani

Práce: -kovoobrábění -soustružení -dělení materiálu -frézování -svařování -broušení na kulato -lisování až 200t, tlaková výška 2000mm -cnc obrábění až do průměru 500mm -možnost skladových prostor venkovních i vnitř.

Kovovýroba: - lisování kovových dílů - svařování v ochranné atmosféře - vrtání, vyvrtávání otvorů - broušení kovů - montáž dílů - zámečnické práce - kovové konstrukce pro nábytkářský průmysl a stavebnictví.

VERO-HYNEK - kovoobrábění a obchod - soustružení - frézování - výroba ozubených kol a hřebenů - rovinné broušení a broušení hřídelů - výroba nástrojů a přípravků - lisování - zámečnické práce - sváření - tepelné zpracování - povrchová úprava

Lisování. Svařování. Práškové lakování.

Výroba: -formy prototypové na plasty -výroba forem na plasty -výroba prototypových forem ze slitin hliníku -nástrojárna -lisování plastu -výroba pro automobilový průmysl. Řemeslo: -nástrojař.