Ochutnejte nabídku zelených čajů, bílých a černých čajů, červených a dodatečně fermentovaných Pu erh čajů v příjemném a uklidňujícím prostředí čajovny. Užijte si posezení s relaxační hudbou a vychutnejte si vodní dýmku v různých příchutích.

Rychlé občerstvení. Prodej: - domácí uzeniny - zabíjačkové výrobky.

Potraviny a bistro Na Husinci. Bistro: - elektronické šipky - kulečník - pořádání oslav - salónek do 15 míst. Maloobchod, prodej: - poraviny, smíšené zboží.

Čajovna - možnost pořádání společenských akcí

Rychlé občerstvení. Provozovna: - stánek u supermarketu GLOBUS - Těšínská, 74601 Opava.

Cukrárna. Maloobchod, prodej: - cukrovinky, zákusky - nápoje. Dorty na objednávku.

Večerka. Proidej: - potraviny, smíšené zboží.

Občerstvení, bufet. Výroba, prodej: - chlebíčky - zákusky - saláty. Centrála: - Hlavní 148/13, 74728 Štěpánkovice - tel: 553675672 - výroba a zpracování zemědělských produktů.

Pohostinství: -cukrárna,kavárna. Prodej,zprostředkování objednávek a výroby: -cukroví,zákusky,dorty.

Hotel ***, ubytování ve tříhvězdičkovém hotelu. Ubytování v Jizerských horách, ideální pro školy v přírodě, sportovní kluby, firemní akce, večírky, svatby, rauty, školení, konference apod. Sál konferenční s mnohostranným využitím, s plátnem a dataprojektorem - ozvučení - možnost discoték. V areálu je k dispozici posilovna, sauna, ...

Ubytovna. Levné a nadstandardní ubytování v 2 lůžkových pokojích. Vybavení pokojů: - každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC, TV + SAT, možnost připojení na internet. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Objekt je 24 hodin střežen, vlastní parkoviště. Stravování: - bistro Decorka (přímo v objektu).

Kavárna nabízí velký výběr kávy českou kuchyni a příjmné posezení.

Čajovna,nabídka: -piterie -bohatá nabídka čajů -orientálně laděné prostředí,pěkné a tiché prostředí -vodní dýmky -knihy o čaji -koncerty. Maloobchod,prodej: -čaj*,sypané čaje,čisté čaje -čajová keramika,nádobí,porcelán. Internetový obchod. Čajový klub: -volné sdružení přátel čaje.