Využijte zaměstnanecké benefity ve formě poukazu na rekreaci, wellnes či dovolenou, nebo ve formě stravenek. Dárkové poukazy jsou skvělým způsobem, jak obdarovat Vaše známé - vyberte jim poukaz k nákupu oblečení a kosmetiky nebo zážitkové poukazy.

Mikeš a spol s.r.o. Jídelna Mikeš
Společnost Mikeš a spol s.r.o. je nově zrekonstruovaná jídelna v Opavě, která se stará o rozvoz a dovoz jídel. Rovněž rozváží obědy po Opavě a okolí do domácností a firem. Preferuje zdravou výživu a poskytuje racionální stravu v rámci denního menu. Specializuje se na výroba obložených baget a následně jejích rozvoz. Specializuje se na výrobu ...
Pavlína Davidová - Žídková Úklid domácností Opava
Pavlína Davidová-Žídková zajišťuje úklid všeho druhu. Uklízíme domácnosti, restaurace, kanceláře, školky, školy, obchody, firmy, byty a rodinné domy. Provádíme profesionální předvánoční úklid či úklid před všemi svátky vánoční, velikonoční, před rodinnými oslavami, před a po svatbě). Čištění koberců strojem VORWERK a mokrou cestou strojem. ...
Prodej stravenek a volnočasových benefitů. Služby: - systém Cafeteria - dárkové poukázky.

Mladé vinařství, které vyrábí vína v harmonii s přírodou. Vína mají jedinečnou charakteristickou chuť díky oblasti, kde dozrála - podhůří Bílých Karpat. Vína můžete ochutnat u vinohradu vinařství nebo je možné si je objednat přes e-shop. Prodáváme degustační sety nebo dárková balení vín a také dárkové poukazy na nákup vína.

Služby - věrnostní systém pro držitele karet - čerpání slev v síti partnerských firem - věrnostní marketing

Online Imperium, s.r.o. provozuje specializovaný internetový portál se slevovými kupóny.

Firma Elis Spodní prádlo A - H nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej dámského a pánského spodního prádla známých značek. Prodej: -dámské a pánské spodní prádlo v obvodu 65-100, vel. košíčků B-M -značky Donna, DKaren, GUESS, Lormar, Parfait, Leilieve, Timo, Werso, After Eden, Calvin Klein, Sielei, Mustang atd. -kompletní stahovací ...

Vytváříme atraktivní benefitní programy. Specializujeme se na lidské zdroje a personální poradenství, ale nabízíme rovněž inovativní řešení v oblasti marketingu a strategického rozvoje firem.

Restaurace se nachází na úpatí železných hor a rekreačních lesů Podhůra, nedaleko Chrudimi. Pořádání akcí, oslav, rodinných i firemních večírků a svateb. Přichystáme i catering. Možnost zakoupit i dárkové poukázky.

Vytváříme atraktivní benefitní programy. Specializujeme se na lidské zdroje a personální poradenství, ale nabízíme rovněž inovativní řešení v oblasti marketingu a strategického rozvoje firem.

Dárky v podobě zážitků: - adrenalinové sporty - relaxace - sport... a další.

Úklidová firma HOMY - Josef Horák provádí jednorázový i pravidelný úklid bytů, kanceláří, nemocničních zařízení, škol i hotelů. Mezi naše aktivity patří také služby pro seniory jako je dovoz k lékaři či na nákupy, úklid a drobné opravy v domácnosti. Naši kancelář najdete na ulici Střelecká v Hradci Králové. Úklidové služby, práce: - ...

Slevato je nákupní galerie, která přehledně prezentuje zlevněné zboží českých e-shopů na jednom místě.

Služby - slevový portál - slevové pobyty, vouchery - akční letáky.

Jízdy, poukazy na jízdy: - sportovní automobily (Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera, Ford Mustang GT500, Ferrari 458 Italia...).

Služby - klientské a věrnostní programy - reklama a marketing - webové prezentace - promotion a PR - televizní produkce, videa, reklamní spoty.

Masáže, masáže rekondiční, masáže relaxační - aroma, reflexní masáž plosky nohy, manuální lymfodrenáže, masáže pro firmy, masáže v pohodlí domova, dárkové poukazy.

Provozujeme slevový portál kam4SLEVU.cz. Nabízíme slevy z celé České republiky na adrese www.kam4slevu.cz. Pyšníme se osobním přístupem a vstřícným zacházením. U nás se nemusíte bát nakupovat.

Multikina CineStar se nachází v rámci celé České republiky. Nabízíme pronájem konferenčních prostor pro firemní akce, dárkové poukázky pro zaměstnance a obchodní partnery, možnost kinoreklamy. Služby pro firmy: - pronájem sálu, konferenčních prostor ve 12 multikinech po celé České republice pro firemní prezentace a školení, vč. zajištění ...

Činnost: - provoz webové stránky s databází všech kategorií a typů ubytovacích zažízení - bonusové programy pro zaměstnance Event servis – organizace, zajištění: - konference, školy, workshopy, firemní a kulturní akce