Sběrny druhotných surovin vykupují od firem i jednotlivců ocel, nerez, kabely, elektromotory, barevné kovy, měď, bronz, hliník a železo. Výkupní ceny jsou individuální a liší se u jednotlivých sběren. Platby za výkup jsou účtovány na kilogramy.

Kovošrot, výkup barevných kovů BŘEMUS, spol. s r.o.
Vykupujeme barevné kovy, hliník, měď, olovo, cín, bronz, kovový šrot, elektrošrot, chladiče, elektromotory i odpadní kabely. Zajišťujeme také výkup a následnou ekologickou likvidaci autovraků, vraků nákladních vozů, autobusů a také zemních strojů. Naše sběrné dvory najdete ve městech Nový Bydžov, Nová Paka a Městec Králové.
Kovošrot, výkup barevných kovů BŘEMUS, spol. s r.o.
Metalšrot Tlumačov - Váš partner pro výkup železa a barevných kovů
Výkupem a zpracováním odpadů, zejména autovraků, kovového odpadu, papíru a plastů se zabývá společnost Metalšrot Tlumačov a.s. Zabezpečí likvidaci odpadů, sběr, výkup a třídění odpadů. Zlikviduje Vám i staré autovraky. Zabývá se recyklací odpadu a také prodejem upraveného kovošrotu, železného šrotu i barevných kovů.
Metalšrot Tlumačov - Váš partner pro výkup železa a barevných kovů
Technické služby města: -odvoz odpadu, nakládání s odpady -veřejné osvětlení -údržba komunikací -doprava a mechanizace -správa hřbitova -ISO 9001; ISO 14001; OHSAS 18001

Sběrné suroviny. Výkup: - železného šrotu, kovošrotu - barevných kovů - papír

Služby: - sběr, odvoz, třídění dopadu Výkup: - druhotné suroviny - papír - železný šrot - barevné kovy

Výkup: - plastového odpadu vzniklého při výrobě

Prodej, maloobchod, výkup: -akumulátory -autobaterie

Služby: - revize plynových zařízení

Služby: -výkup šrotu a barevných kovů -vlastní odvoz včetně nakládky -likvidace ocelových celků -sběr, výkup kovového odpadu -velkoobjemový, nebezpečný odpad -výkup autobaterií -likvidace autovraků. Sběrný dvůr: -objemný odpad -nebezpečný odpad -bioodpad -sběr papíru, skla a plastu.

Pronájem: -kontejnery. Svoz, likvidace a výkup: -průmyslové a živnostenské odpady. Výkup a prodej: -europalety. Skartace dokumentů. Vážení silničních vozidel. Pronájem: - skladovací haly. Provozovna: - Aš, Studentská 2886

Recyklace druhotných surovin: -papír -textil. Výroba, e-shop, velkoobchod: -nosné pásy pro asfaltování -lepenka -surová hadrová, ROOFING FELT, Rohfilzpappe -surová střešní -prokládací. Výkup sběrového papíru. Skartace písemných dokumentů.

Výkup, zpracování: - železný šrot - barevné neželezné kovy - papír

Služby, práce: - kovošrot (výkup a zpracování), - demolice a demontáž objektů, - zemní práce, - kovovýroba.

Oprava, servis, revize: - akumulátorové baterie Výkup: - olověné akumulátorové baterie

Likvidace odpadů. Výkup surovin. Přeprava odpadů.

Služby: -autoservis, autoopravna -pneuservis -odtah vozidel Autovrakoviště: -likvidace autovraky -prodej náhradních dílů Výkup, sběr: -druhotné suroviny Nákladní autodoprava.

Služby: -výkup a svoz kovového odpadu -bezplatné zapůjčení kontejnerů k uložení a vyvážení odpadu. Pobočky: -Dolní Rychnov, Revoluční 1108, tel.352628190.

Nákup, výkup, zpracování: - kovového odpadu, kovový odpad, kovošrotu, kovového šrotu.

Služby, ukládání: -výkopové zeminy -stavební sutě, beton Překládka komunálního odpadu. Kompostování.

Výkup a zpracování kovového odpadu: -likvidace ocelových konstrukcí -vlastní nakládka a odvoz odpadu.

Zpracování - odpady Výroba - drcené kamenivokamenolom

Kontejnerová doprava - odvoz suti a odpadu - 4t Nákladní autodoprava - do 3,5t - do 12t Provoz - výkupna kovového šrotu Odstraňování staveb - pásový bagr 3t Zemní a výkopové práce Stavební činnost

Výkup, zpracování - barevné kovy - železný odpad

Podnikání v oblasti nakládání s nebezpečnými odpady Zednictví Zámečnictví, nástrojářství -Ubytovací služby -Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných) -Výroba, obchod a služby jinde nezařazené -Realitní činnost, správa a údržba nemovitostí -Velkoobchod a maloobchod -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební ...