Realitní společnosti vám v čele s realitními makléři pomohou prodat váš dům, byt, rekreační objekt, komerční objekt či pozemek. Prodat tedy můžete svůj dům, chalupu, chatu, svou stavební parcelu, les, louku, kancelářské prostory, výrobní haly nebo sklady.

TESMA Jaroměřice s.r.o. - technické služby a správa nemovitostí
Již od svého vzniku roku 1999 se naše společnost zaměřuje na poskytování technických služeb městu i jiným subjektům. Naše služby zahrnují úpravy veřejných prostranství, práce se stavebními mechanismy, údržbu nemovitostí, komunikací a také veřejné zeleně. Dále se specializujeme na podnikání v oblasti nakládání s odpady.
TESMA Jaroměřice s.r.o. - technické služby a správa nemovitostí
Penzion Svět - útulné ubytování v Třinci
Penzion Svět poskytuje útulné a stylové ubytování ve zrekonstruovaném penzionu v Třinci. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkovém, třílůžkovém či čtyřlůzkovém pokoji nebo v apartmánech. Každý pokoj je oázou klidu a pohody, ideální pro odpočinek po dni plném objevování. Součástí penzionu jsou dvě kuchyně včetně jídelního koutu.
Penzion Svět - útulné ubytování v Třinci
Hodinový manžel: - drobné opravy v domácnosti - opravy vody, odpady, elektro, malování, nátěry - skládání nábytku - stěhování - zahradní práce a další. Akutní opravy i o víkendech a svátcích dle domluvy. Sídlo: - nám. T. G. Masaryka 1281, 760 01, Zlín .

Stavební bytové družstvo, činnost: -údržba, opravy a rekonstrukce bytového fondu, domu a nebytových prostor.

Prémiová realitní společnost pro náročnou klientelu. Nabízíme atraktivní nemovitosti, jak v České Republice, tak i v zahraničí (Španělsko).

TRAION HOLDING s.r.o. je investiční skupina, která působí na českém trhu již od roku 2006. Se svým sídlem v srdci Brna se věnuje široké škále činností, od developerských projektů přes realitní služby až po finanční poradenství. Hlavní oblasti činnosti: - Developerské projekty: TRAION HOLDING stojí za realizací úspěšných projektů, které nejen ...

Společnost Agrární půdní fond s.r.o. je tým realitních makléřů a obchodníků se zemědělskou půdou, specializují se především na investice do zemědělské půdy. Jsme členem skupiny společnosti APF Group.

IDEAL REALITY Pardubice s.r.o. se zaměřuje na prodej a pronájem nemovitostí. Poskytují komplexní služby v oblasti realit, včetně poradenství a zprostředkování obchodů.

-Vydavatelské činnosti, polygrafická výroba, knihařské a kopírovací práce -Výroba chemických látek, vláken a přípravků a kosmetických prostředků -Výroba plastových a pryžových výrobků -Výroba dalších výrobků zpracovatelského průmyslu -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem ...

PaedDr. Jindřich Jansa se zaměřuje na realitní činnost a s tím související poradenství.

Ščerba reality s.r.o. je realitní společnost zaměřující se na oblasti realitního trhu, úvěrů, investic, dotací, právních služeb, financí a pojištění.

Realitní kancelář a realitní služby : Zprostředkování - prodej, pronájem: - rodinné domy - byty - rekreační objekty - chaty, chalupy - skladové prostory, kancelářské prostory - zahrady, pozemky.

Prodej rodinných domů Stavby rodinných domů na klíč Půjčovna lešení

Dehas Investment s.r.o. se zaměřuje na služby v oblasti realit, oceňování nemovitostí, právní servis a s tím souvisejí služby.

Realitní činnost: Prodej, pronájem: - nebytové prostory - pozemky - rodinné domy - kancelářské prostory - garáže - průmyslové areály. Poradenství v oblasti realit.

Pracovná zdravotná služba Sprostredkovateľská činnosť Reklamná a propagačná činnosť Prekladateľské a tlmočnícke služby Činnosť ekonomických a účtovných poradcov Sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným ...

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše stavební projekty? Ing. David Doskočil - Stavby od A do Z je vaše řešení! Nacházíme se na adrese Dašická 1769, Pardubice, a jsme připraveni vám nabídnout kompletní služby ve výstavbě pozemních staveb. Od plánování přes realizaci až po prodej, my vás provedeme celým procesem s maximální pečlivostí a ...

Pronájem prostor ve Zlíně. Komerční, výrobní, sportovní prostory, sklady, obchody a kanceláře Zlín.

Realitní makléřka. Zajištění odhadu ceny nemovitosti, propagace, právní servis. Pomoc se zajištěním financování koupě nemovitosti. Online odhad ceny nemovitosti zdarma.

H&Rmoney reality s.r.o. provozuje realitní kancelář a zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí.

Služby: -pronájmy obchodních prostor -nabízí nemovitosti k prodeji, k rekonstrukci Výroba: -vizitky, kalendáře, letáky -potisk reklamních předmětů -textilie dle požadavků s logem zákazníka -nápisy z fólií - polep výloh, aut -webové prezentace, www. Výroba, prodej: -tradiční selský nábytek TIROLIA -materiál-dubové a smrkové ...

MIRA expert s.r.o. je progresivní společnost, která nabízí širokou škálu služeb a řešení pro své zakázky v různých oblastech a činnostech. Zaměstnanci společnosti mají více než 20 let profesionálních zkušeností po celé České republice. Každá zakázka je individuální a společnost jí věnuje maximální péči, počínaje počáteční konzultací, přes ...

Vševesele s.r.o. se zaměřuje na služby jako správa nemovitostí, údržba zeleně, úklidové služby a vyklízení nemovitostí.

Služby v oblastech stavebnictví, teplárenství, reality.

Galerie bydlení Praha. Ateliér architektury a bytového designu. Bytový architekt. Design a návrhy interiérů. Realitní činnost.

Společnost INSTAV stavební práce s.r.o. je renomovaná stavební firma, která byla založena v roce 1992 Miloslavem Kakosem a Pavlem Novákem v Jablonci nad Nisou. Původně jako sdružení fyzických osob, se společnost transformovala v roce 2005 na společnost s ručením omezeným a od té doby výrazně rozšířila své služby. Hlavní činnosti firmy ...

Realitní kancelář. Prodej, pronájem: -nemovitost -dům, domy -byty -chata, chaty, chalupa -pozemek, zahrada.