Potřebujete pomoci s úklidem bytu, domu, kanceláří, firem, prostorů po stěhování, škol, komerčních prostor nebo třeba s úklidem po stavbě? Přizvěte si k sobě úklidový tým, který se postará o údržbu a čištění objektů, prostorů a povrchů všech typů.

ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.
Profesionální jednorázový i pravidelný úklid firem, kanceláří i domácností svěřte do rukou firmy ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o. ze Zábřehu. Pozvěte si domů naši profesionální uklízečku, která s nepořádkem zatočí účinně a rychle. Postaráme se o běžný úklid domácností, žehlení prádla i úklid kolem domu. Uklidíme po malování, umyjeme okna ...
ALFA - BETA servis úklidové služby s.r.o.
FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným
Úklidové služby nabízí společnost FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným již od roku 1990. Používáme lety prověřenou vysoce kvalitní úklidovou techniku. Specializujeme se na úklid bytových i nebytových prostor včetně mytí oken, strojního mytí podlah a výškových prací.
FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným
AB Prokir, s.r.o.
Společnost AB Prokir, s.r.o. se specializuje na úklidové služby již od roku 1990. Provádíme úklidové práce bytů, domů, komerčních prostor, hotelů, zdravotnictví, obchodních prostor, bank a dalších prostorů. Poskytujeme garanci spokojenosti a službu 24 hodin denně. Jsme držiteli osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu speciální ochranné ...
AB Prokir, s.r.o.
Apelika s.r.o. se zaměřuje na jednorázové a pravidelné úklidy, čištění koberců a čalounění.

Ubytování: -penzion s celoročním ubytováním. Možnost půjčování kol. Hostinská činnost: -občerstvení s posezením v blízkosti rybníka. Prádelna - Strachotín, Družstevní 226.

REEHAP s.r.o. - úklidová firma - úklidové práce

Potřebujete uklidit byt či kancelář jednou týdně? Nebo jen jeden velký úklid? Cokoliv budete potřebovat, Magnolia se přizpůsobí přesně Vašim potřebám. Naším cílem je poskytovat nejvyšší standart úklidových služeb kanceláří i bytů v Praze. Naši zruční, profesionální a důvěryhodní zaměstnanci, kteří pracují rychle a efektivně, vám usnadní život.

Čistírna a prádelna: - prádelna pro firemní zákazníky - praní a čištění oděvů a textilií. - čištění textilních žaluzií Pobočka: - čistírna a prádelna - Nezvalova 987/1, Olomouc - Hodolany.

Společnost DERONA deratizace s.r.o. se specializuje na deratizace: - štěnice, švábi, mravenci - blechy, sršně, vosy, mouchy - hlodavci, plísně, viry, bakterie

HomeForLiving se zaměřuje na realitní a právní služby, financování a úklid nemovitostí.

Společnost DELTA servis, s.r.o. poskytuje úklid domácnosti - hospodyně: - kompletní péče o dům a zahradu. Ubytování Horní Lideč: - ubytovna blízko hlavního nádraží ČD - pokoje dvoulůžkové - krátkodobé i dlouhodobé vhodné pro dělníky, skupiny i jednotlivce - cena od 150, -Kč noc/lůžko.

Soukromá bezpečnostní agentura: -ostraha objektů a podniků -ochrana osob -pult centralizované ochrany -přeprava finančních hotovostí a cenin -pořádková, patrolovací služba -poradenská služba -zabezpečovací systémy. Úklidové služby.

Oprava, čištění, barvení: - kožené povrchy - koženka - EKOkůže - čištění kůže, usně.

Úklidové služby - úklid firem i domácností - úpravy a realizace zeleně - mytí oken a výloh - čištění koberců. Hodinový manžel - údržbářské práce - čištění odpadů - stěhování nábytku.

Úklidové služby pro veřejné budovy, výrobní haly, kanceláře, byty a venkovní prostory.

Úklid. Hospodyňské služby pro domácnosti: -kompletní úklid - prach, luxování, mytí oken -praní a žehlení prádla -vaření - upečení jednoduchého moučníku -nákupy -venčení psa -dohled nad řemeslníky ve Vašem bytě Průmyslové úklidy: -pravidelné a jednorázové úklidy kancelářských, skladových a výrobních prostor, bytových domů -mytí ...

Stavební firma působící po celém Jihomoravském kraji. Rekonstrukce nemovitostí, stavba rodinných domů na klíč, výroba nábytku na míru, poskytování úklidových služeb.

Společnost BMS 1, spol. s r.o. provádí: - revize, opravy, kontroly čerpacích stanic - průmyslové čištění speciálními technologiemi - čištění nádrží na ropné látky - prodej, montáž stojanů, měřidel a dalších technologií pro čerpací stanice.

Společnost DAMA, spol. s r.o. zajišťuje úklidové služby domů, bytových jednotek, kanceláří a zdravotnických zařízení.

Papírenská společnost Papírna Moudrý, s.r.o.poskytuje výrobu a prodej: -předměty z papíru a lepenky -patří mezi největší výrobce mucholapek na světě: -ochrana květin před škůdci -ochrana květin, keřů a stromů před škůdci -ochrana stromů před lezoucími škůdci -okenní sítě, balkónové sítě -feromonový lapač potravinových ...

Činnost: - vymáhání, správa, odkup pohledávek - detektivní služby - ostraha osob, majetku - úklidové služby - energetické poradenství - realitní činnost.

Deraservis s.r.o., deratizace, dezinsekce, dezinfekce, hubení hlodavců, hmyzu a jiných škůdců. Hubíme štěnice, mravence, vosy, sršně, šváby, rusy, blechy, faraony, mouchy, myši, krysy, hraboše, potkany a další.

Lukaz, s.r.o. zajišťuje půjčovnu aut. Dodávají stavební stroje všech typů, kamiony, autobusy a ostatní techniku.

Společnost ROKO service plus s.r.o. se již od roku 1995 zabývá činností v oblasti úklidových a čistících prací. Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidy domácností, komerčních prostor a také poskytujeme úklidové a čistící služby pro státní organizace. Své služby jsme schopni provádět po celé České republice. Převážně působíme v ...

Úklidové služby - úklid firem, kanceláří a domácností - pravidelné i jednorázové úklidy - čištění koberců, mytí oken. Hodinový manžel - výškové práce - rekonstrukce koupelen - bourací práce - rizikové kácení stromů.

J&H facility group s.r.o. se zaměřuje na čištění sedaček, koberců, mytí oken, čištění interiérů vozidel a úklid domácností i firem.

Úklidové služby - úklid domácností, kanceláří a menších firem - pravidelné, jednorázové i generální úklidy - mytí oken, žehlení.

Velkoobchod, maloobchod, prodej, výroba: -drogerie -hygiena komunální -deratizační přípravky LANIRAT Z, PG *** -přípravky pro hubení hmyzu.