Nemáte čas na úklid? Využijte úklidové služby zahrnující mytí oken, schodišť a zrcadel, čištění koberců, podlah i sedaček, utírání prachu, žehlení, mytí nádobí, generální úklid koupelny a kuchyně, desinfekci a impregnaci povrchů a další potřebné služby.

Úklidové služby, práce. -obytné domy, dům, domácnosti -administrativní budovy -kompletní kolaudační úklid -péče o travnaté plochy a křoviny -montáže, opravy a čištění žaluzií -úklid po malířské, podlahářské práci -malířské práce.

Úklidová firma. -úklidové práce -ubytování.

Divize stavební činnosti: -stavební činnost, stavba, výstavba -výstavba průmyslové a občanské stavby, dopravní stavby, komunikace a inženýrské sítě -doprava a mechanizace. Divize správy a údržby nemovitostí: -úklidové služby, čistící práce -úklid, čištění interiéry a exteriéry budov, areály v letním i zimním období -dodávky a ...

Služby: - umělecký ateliér - malba - design - architektura

Správa a údržba nemovitostí, velkoobchod čistící a úklidové techniky zajišťuje úklid na českém trhu od roku 1993. Naše firma je schopna Vám poskytnout veškeré úklidové a správní služby na celém území ČR.

Firma Martin Ledvina provádí veškeré služby v oboru deratizací. Zajistíme odbornou likvidaci hlodavců, potkanů, štěnic, blech, mravenců, vos i dezinfekci různých prostor. Sídlíme ve městě Tachov. Nabídka našich služeb: - deratizace: - hubení a odchyt hlodavců, myší, krys, potkanů - dezinsekce: - likvidace hmyzu, štěnic, blech, ...

Úklid domácností, firem a bytových domů: Nabízím úklid bytů, domů, bytových domů i firem v Praze a jejím okolí. Příznivé ceny 150, - až 200, - na hodinu. Dále nabízím žehlení, mytí okem a další úklidové práce. Jednorázové, pravidelné i generální úklidy.

Úklidové práce - strojní čištění koberců, PVC, čalouněného nábytku - čištění interiérů vozů - mytí oken, obkladů - úklid po malířích - kolaudační úklid.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti průmyslového úklidu a čištění

Developerská činnost, výstavba: - rodinné domy Úklidové služby.

Úklidové služby - profesionální kompletní úklid komerčních, veřejných a bytových prostor - údržba zahrad.

Elektroinstalace, elektromontáže: -montáž, oprava, údržba silnoproudých elektrických zařízení -hromosvody -elektrická instalace, revize, oprava a údržba v bytech a domech. Fotovoltaika, solární systémy, stavební činnost, vzduchotechnika, vytápění, infratopení, úklidové práce.

Služby: - úklidové - úklid domů, bytů - mytím oken - čištění koberců, čalouněného nábytku - mytí, čištění interiérů vozidel.

Úklidové práce - úklidový servis - mytí oken a výloh - údržba zeleně. Pobočka - adresa: Hálkova 886 Doksy.

Společnost Mohlis Brno - je ryze českou společností, která se na českém trhu pohybuje již od roku 1993 a poskytuje už 25 let profesionální služby v oblasti ochrany Vašeho majetku. V kompletním sortimentu služeb najdete bezpečnostní agenturu, online ostrahu, zabezpečení objektů nebo úklidové služby a facility. Společnost má své hlavní sídlo v Brně, ...

Firma Václav Hummel z České Lípy se specializuje na mytí oken a přilehlých fasádních ploch jakékoliv druhu, v libovolné výšce. Okna Vám umyjeme z vnější i vnitřní strany, včetně rámu. K mytí oken ve výškách používáme plošiny i závěsné lávky. Zakázky realizujeme v rámci celé České republiky. Naše služby: - mytí oken - výškové mytí oken - ...

Činnost - podlahářské práce, pokládka koberců - čištění koberců.

Služby: - tryskání suchým ledem

Zabýváme se úklidy administrativních budov, obchodních center, společenských prostor, výrobních a skladových areálů, činžovních domů, domácností a to jak ve formě pravidelné tak i jednorázové. Další výraznou sférou naší činnosti je poskytování služeb v automobilovém a leteckém odvětví.

Služby: - úklidové - mytí oken - odkup, správa, vymáhání pohledávek - realitní služby.