Staňte se členem sportovního klubu a získejte možnost sportovat za zvýhodněné ceny a účastnit se zápasů a dalších akcí. Sportovní kluby fotbalové, florbalové, tenisové, badmintonové nebo třeba volejbalové mají k dispozici svá hřiště a další sportoviště.

Trenéři se věnují dětem od šesti let. Zaměřujeme se na atletiku, gymnastiku a samozřejmě na baseballové dovednosti (házení, chytání a odpalování míčů). V mládežnických soutěžích máme zastoupeny všechny věkové kategorie (U 7, U 8, U 9, U10, U 11, U 13 a U 18). Muži A hrají nejvyšší baseballovou soutěž v ČR - baseballovou extraligu. Muži B hrají ...

Tatran - tělovýchovná jednota, s.r.o.: - ubytovna - tělovýchovná jednota

IN LIFE - půjčovna lodí Morava -půjčovna lodí -kemp -restaurace -letní park -dětské centrum zábavy a sportu

Roman Frank nabízí v rekreačním středisku Radíkov - Chata pod věží ubytování. V areálu se nachází restaurace. Ubytování: - 52 lůžek v hlavní budově - 96 lůžek v chatkách.

Tělovýchovná jednota: - fotbal - stolní tenis - volejbal - badminton.

Sportovní klub Loštice. Hlavní náplní Tri klubu Loštice jsou vytrvalostní sporty: triatlon, duatlon, cyklistika, běh, plavání. V naších řadách jsou závodníci od kategorií benjamínků po veterány.

Sportovní klub zaměřený na střelbu z kuše: - sportovní střelba z kuše - rekreační střelba z kuše.

Unikátní projekt pro mladé hráče. Program a metodická náplň pod vedením profesionálního trenéra. Pořádání letních kempů.