Vyberte si snubní či klasický prstýnek, řetízek, náušnice, přívěsek, hodinky ze zlata, stříbra anebo jakéhokoliv jiného materiálu. Bižuterie však zahrnuje i různé korálky, sponky, náhrdelníky, brože a další produkty, ze kterých si zaručeně vybere každý.

Společnost Zepter International vyrábí, prodává a po celém světě distribuuje exkluzivní, vysoce kvalitní spotřební zboží formou přímého prodeje prostřednictvím svých zástupců čítajících více než 120 000 osob, a také v maloobchodních prodejnách. 19 zastoupení po celé ČR.¨A možnost nakoupit přes náš eshop. Výrobky ZEPTER MEDICAL Výrobky a ...

Velkoobchod, eshop. Čajovna u Velblouda - maloobchod: Orientální obchod. -tabáku do vodní dýmky -vodní dýmky -čaj, káva, prince molasses -čajovna, čajovna u velblouda -šperky -egyptský papyrus -orientální parfémy -orientální potraviny.

Zabýváme se prodejem bezpečnostních zámků a vložek. FAB, GUard, Mut-lock, GeGe základní, bezpezpečnostní 3, 4 bezpečnostní třída. V našem sortimentu výrobků naleznete: - bezpečnostní kování - designové kliky - zámky visací nábytkové, zadlabávací, na kola, s kódem, - poštovní schránky - nábytkové úchytky - domovní čísla - přídavné ...

Autorizovaný prodejce luxusních hodinek, šperků a doplňků. Autorizovaný hodinářský servis.

Zlatnictví, prodej: - šperky - prsteny, náušnice - kožená galanterie, kabelky, peněženky.

Zlatnictví. Prodej: -klenotnické zboží -zlatnické. VIKI, TONI, ZLATNICTVÍ GOLD ORO.

Prodej zbraní pro sportovní účely, lovecké, k ochraně, sběratelské zbraně a příslušenství I.a II.světové války, předválečné a poválečné, nové, ale i znehodnocených a řezů. Střelivo tuzemské a dovozové do loveckých, sportovních a sběratelských zbraní. Komisní prodej a výkupy za hotové. Pyrotechnické a ohňostrojné práce. Výroba loveckých šperků.

Zprostředkování obchodu s kovy Prodej snubních prstenů na míru Šperky

Výhradním distributorem kosmetických značek, šperků a hodinek pro Českou a Slovenskou republiku.

Prodej: - briliantové šperky - snubní prsteny

Služby, maloobchod: -výkupu materiálu z drahých kovů -prodej investičního zlata a stříbra, polotovarů a šperků ze zlata a stříbra -analytická laboratoř.

E-shop. Výroba a prodej ze dřeva: - dárky - dřevěné šperkovnice - dřevěná bižuterie - reklamní a dekorativní předměty - domácí potřeby - doplňky pro byt - vlasové spony, přívěsky - svícny - stojánky na mobilní telefony - kancelářské potřeby - stojánky na dálkové ovladače - stojánky na vizitky - technické krabice - ...

Výroba šperků z chirurgické oceli a kamenů. Broušení minerálů-materiál pro výrobu šperků. Odlévání z cínu nebo zinku.

Velkoobchod vlasové bižuterie HAIR: - spony - skřipce - gumičky - čelenky - prolamovačky - hřebeny - pinety - ozdoby do vlasů.

V našem zlatnictví pracujeme se zlatem, stříbrem, drahými kameny, perlami a také s obecnými kovy. Naše dílna je spíše rodinného typu, a proto mohu vyjít vstříc každému požadavku a přání, nabízím konzultace i vypracování návrhů šperků pro jakoukoliv příležitost. Samozřejmostí je výroba sériových šperků a opravy. Veškeré námi nabízené šperky s ...

Zlatnictví. Maloobchod, prodej: - šperky - opravy šperku - výroba na zakázku dle předlohy - výroba snubních prstenu.

Prodej hodinek, šperků a hodin. Nabízíme dámské, pánské i dětské hodinky TIMEX, NAUTICA, CASIO, FESTINA, PRIM, NOWLEY, LORUS, ELLE a další. Dodáváme zlaté, stříbrné a ocelové šperky, dětské náušnice, prsteny, přívěsky, řetízky a náramky. Najdete u nás stopky, krokoměry, senzory a řemínky na hodinky.

Internetový obchod, e-shop: - bižuterie - náhrdelníky, náramky, náušnice.

Internetový prodej a kamenná prodejna bytových doplňků a dekorací a drobných dárků. Zahradní centrum. Nabízíme: obrazy, fotorámečky, sklo, keramiku a porcelán v různých stylech. Nechybí oblíbené víly, andělé, ručně vyrábděné šperky a další drobné dárky. Velký výběr svícnů a luceren. Kvalitní svíčky Bartek, Bolsius, Yankee Candle, Party Lite, ...

Výroba, prodej: - hedvábné doplňky - drátované šperky - korálky, bižuterie - materiál pro tvoření (hedvábí, barvy, dráty, minerály, korálky, komponenty, návlekový materiál) - kreativní kurzy.

Fotodoma.cz - databáze vlastních fotografií pro použití v reklamě i k dalším účelům použití. Svatební oznámení - tisk a internetový prodej. Snubní prsteny - zlaté vyráběné na zakázku, z chirurgické oceli k okamžitému dodání.

Prodej: -korálky, komponenty, Swarovski Crystals komponenty, rokajly Preciosa, rokajl Toho - bižuterní kovodíly a příslušenství: - nylonová lanka v různých barvách - zamačkávací rokajl, kaloty - vlasce čiré i černé - paměťový točený drát na náramky, náhrdelníky i prsteny - kožené šňůrky a řemínky - drát vázací - ...

Velkoobchod a internetový obchod: - šperkovnice Velkoobchod a internetový obchod, prodej: - dámská konfekce - opasky - peněženky - dokladovky - tašky - doplňkový sortiment - kabelky - galanterie.