Díky hotovým jídlům můžete ušetřit spoustu času díky nenáročné přípravě. Mezi nejoblíbenější polotovary patří obalované výrobky, zeleninové směsi, vegetariánské směsi, bramborové polotovary, pokrmy z kuřecího nebo hovězího masa a z mořských ryb.

CORNiCO Company, s.r.o.
Firma CORNiCO Company, s.r.o. je specializovaný internetový e-shop s působností po celé České republice, který se zaměřuje na programy jako jsou nachos, ledová tříšť, cukrová vata, palačinky, vafle, pražený popcorn - zajistíme nejen pronájem, ale také prodej včetně servisu. E-shop je zaměřený pro kino bary, občerstvení, bufety, bistra, ...
Drago, spol. s.r.o.
Prodejem postřiků, sadbových brambor, hnojiv, osiv, hub, jablek a dřevěných udíren, se zabývá společnost Drago spol. s r.o. Naši prodejnu a výdejní místo e-shopu naleznete v Olomouci. Skladem máme širokou škálu sortimentu a potřeb pro zahrádkaře. Zaměřujeme na prodej sadbových brambor ve stupni množení B, ale také brambor ...
Výroba hluboce zmraženého pečiva - určené k domácímu dopečení - kaiserky - raženky - bagety - bulky - chleby.

Výroba: - lahůdky inspirované původními recepturami z období první republiky. Nabízíme poctivé zavařeniny a masové delikatesy.

Služby: - restaurační a jídelní stravování / H club - jídelní stravování /Jídelna Lg Postřelmov - rozvoz jídel - chlazená jídla - ubytování chata Ztracenka - rauty, svatby, oslavy, catering - koncerty a vystoupení/ H club - zajištění závodního stravování a provoz kantýn

Výroba dehydratovaných potravin pro catering.

Výroba, prodej, dovoz: - obědové saláty, polévky - dezerty. Objednávky on-line. Catering na míru: - svatby - oslavy - firemní večírky.

Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí -Zprostředkování obchodu a služeb -Velkoobchod a maloobchod -Zastavárenská činnost a maloobchod s použitým zbožím -Poradenská a konzultační činnost, zpracování ...

Pronájem nemovitostí. Výroba, export: -ovocné koncentráty -křenové pasty -křen -všechny druhy hořčice. Velkoobchod, export-import: -ovoce pro konzervárenství.

Amaranth patří mezi pseudoobilniny: -vhodný pro malé děti, sportovce, starší generaci, osoby se zvýšenou hladinou cholesterolu v krvi, celiaky (alergiky na lepek) -upravuje peristaltiku střev (výborná stravitelnost) -obsahuje -kvalitní bílkovina, olej s vysokým zastoupením nenasycených mastných kyselin (jsou důležité pro ...

Výroba: - ovocné koncentráty - jablečné náplně pro pekařské výrobky - hořčice - křenové pasty.

Krabičková strava s rozvozem - Olomouc, Prostějov, Přerov.

Jihoamerická vína: - ochutnávky vín - Familia Schroeder - Santa Ema. Speciality: - pochoutky k vínu - džemy, marmelády - ovocné, zeleninové zavařeniny, kompoty - olivové oleje.

Zabýváme se výhradním dovozem kvalitních potravin z Itálie. Zaměřujeme se na potraviny zdravotně nezávadné a potraviny u nichž je známá informace o původu. Většinou se jedná o regionální speciality.

Zajištění služeb v oblasti závodního stravování. Cateringové služby. VIP catering. Organizace společenských akci.

Výroba, velkoobchod, eshop: - chipsy - instantní polévky a luštěninové pochoutky - instantní kaše - ovocné tyčinky - bezlepkové suroviny - ovocné bonbony bez cukru.

Výroba: - konzervárenské výrobky - zelenina jednodruhová - zeleninové směsi a saláty - kompoty - přípravky k nakládání. Podniková prodejna otevřena úterý až pátek 9.00-13.30 hodin.

Výroba, dodávky: - hotová jídla - catering - svatební hostiny - rodinné oslavy - závodní stravování.

Distribuce, prodej: - pekařské droždí pro pekárny a malospotřebitele - pekařské směsi - zlepšující přípravky - další suroviny pro pekaře (margaríny, náplně)

Internetový obchod: - omáčky - koření - polévky

Potravinářská výroba / vakuované balení: - loupané brambory - vařené brambory - loupaná cibule - loupaná mrkev - loupaný celer - loupaná petžel.

Velkoobchod, prodej: - potraviny - nealkoholické, alkoholické nápoje - cigarety - káva - brambůrky, chipsy, křupky - cukrovinky - čínské polévky.