Vodní elektrárny

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1

Výstavba i následný provoz vodních elektráren s možností šetřit životní prostředí je ekologickou volbou. Výroba i distribuce ekologické vodní energie do domácností a firem je umožněna díky výstavbě elektrárny a následné instalaci turbín a alternátorů.KAZEP kamenické a zemní práce

KAZEP kamenické a zemní práce

Nabízíme služby: -práce s kamenem -vodohospodářské stavby: -zpevňování koryt, břehů, hrází rybníků, zídky, veškeré zděné kamenné prvky, gabiony -opravy splavů, jezů a vyústních objektů na vodních tocích. Zahradní stavby: -realizace zahrad dle našeho návrhu.

FVK Global a.s.

FVK Global a.s.

Společnost je držitelem certifikátu dle ISO 9001:2009. Projekce, realizace, dodávka, poradenství, komplexní záruční i pozáruční servis, optimalizace, vzdálená správa, nezávislý audit, pravidelné revize elektro: -střešní, fotovoltaické elektrárny. Střešní instalace FVE na klíč pro výrobní haly, hospodářské budovy, sklady, bytové a rodinné ...

AQUA SYSTEM s.r.o.

AQUA SYSTEM s.r.o.

Dodávka a montáž, servis: -automatické tlakové stanice -tlakové stanice pro vodní systémy -čerpadla -úpravny vod -filtrace vody -tlakové nádoby -čerpadla pro zasněžování -expanzomaty.

STAVEKO, s.r.o.

STAVEKO, s.r.o.

Provádění staveb (stavby) na klíč. Držitel certifikátu kvality ISO 9002 Provádění, výstavba: -inženýrské stavby -vodohospodářské stavby -vodovody a kanalizace -úpravy toků (toky), odstraňování povodňových škod (škody) -výstavba vozovek (vozovky), lesních cest (cesty), zpevněných ploch (plochy) a mostů (mosty) -výstavby ...

STAVEKO, s.r.o.

STAVEKO, s.r.o.

Pila. Dřevovýroba, prodej, montáž: -pergoly, ploty Prodej: -hranoly, desky, střešní latě.

Vodní elektrárna Spytihněv - ČEZ, a.s.

Vodní elektrárna Spytihněv - ČEZ, a.s.

Vodní elektrárna, energetika. Výroba, rozvod, dodávka: -elektřina.

THERMOSYSTEM, s.r.o.

THERMOSYSTEM, s.r.o.

Autodoprava, doprava, přeprava: -nákladní doprava. Zprostředkování: -dopravy, služeb, stavebnictví. Služby, úpravy, poradenství: -sadovnické a krajinářské. Stavební firma. Provádění, odstranění: -stavby.

JAPO-STAV, s.r.o.

JAPO-STAV, s.r.o.

Stavební firma. Práce: -bytová výstavba. Velkoobchod. Pozemní a inženýrské stavitelství.

BÖPE Petr Böhm

BÖPE Petr Böhm

Stavební firma. Práce: -komplexní stavební -udržovací práce na stavbách -demolice.

GEEL STAV Josef Gerža

GEEL STAV Josef Gerža

Soukromá stavební firma. Stavba,výstavba: -průmyslová výstavba -občanská výstavba -rodinné domky na klíč -rekonstrukce objektů.

VARIOS PLUS Petr Hoffmann

VARIOS PLUS Petr Hoffmann

Stavební firma. Realizace,stavba,výstavba,rekonstrukce: -byty,domy,průmyslové stavby. Práce: -provádění staveb včetně jejich změn -udržovací práce na stavbách -demolice staveb. Autodoprava,doprava,přeprava: -nákladní: -vnitrostátní,mezinárodní.

BOOZ Zlín,s.r.o.

BOOZ Zlín,s.r.o.

Stavební firma. Vedení a realizace staveb. Činnost: -návrhy a realizace interiéru -projekční a inženýrská ve stavebnictví -investorská -architektonické návrhy -počítačová vizualizace a animace v architektuře.

SATU,spol. s r.o.

SATU,spol. s r.o.

Stavební firma. Stavba,výstavba,realizace: -stavby: -občanské -bytové -průmyslové -rodinné domky (domy) na klíč -nástavba -stavební rekonstrukce -atd.

REALSTAV, s.r.o.

REALSTAV, s.r.o.

Stavební firma. Stavba,výstavba. Práce: -komplexní stavební -stavební zámečnictví,zámečnické, zámečník: -kovová okna,dveře,schodiště,zábradlí, vrata,ploty,mříže. Velkoobchod,maloobchod,prodej: -stavební materiál,stavebniny. Provozovna: -Bílovice 475,68712 tel.:572587353.

Krček Cyril

Krček Cyril

Stavební a obchodní činnost. Práce: -stavební projekce,projektování -inženýrská činnost v investiční výstavbě -komplexní stavební práce. Výstavba,stavba,rekonstrukce: -stavby občanské (domy,byty) -průmyslové na klíč.

Kaninga,s.r.o.

Kaninga,s.r.o.

Projekce,projektování: -vodohospodářské stavby: -vodovody -kanalizace -čistírny odpadních vodovod -odlučovače ropných látek -plynovody -místní komunikace -navrhování úprav vodních toků -vypracování řešení vodního hospodářství obcí i firem -odborné výpočty ve vodním hospodářství. Inženýrská ...

ALEX Ing. Tomáš Kalina

ALEX Ing. Tomáš Kalina

Prodej,montáž: -solární systémy SunTOC: -pro ohřev teplé užitkové vody, přitápění v objektu,ohřev vnitřního i venkovního bazénu -tepelná čerpadla: -pro nízkoteplotní vytápění,předhřev teplé užitkové vody,ohřev bazénu -fotovoltaika: -pro výrobu elektrické energie ze slunce: -v podmínkách ČR je fotovoltaický ...

(záznamy 1/18 z 18)  strana 1 / 1