Chcete bydlet v novém domě či bytě? Výstavba bytových jednotek a řadových domů se v dnešní době realizuje zejména na okrajích měst nebo ve vesnicích. Každá bytová jednotka většinou zahrnuje také samostatné místo na parkování a vlastní zahradní pozemek.

STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Dlouholetou tradici ve výrobě a výstavbě montovaných rodinných domů má společnost STRADE CZ spol. s r.o. Výrobní program naší firmy spočívá v dodávce staveb na klíč, hrubých staveb nebo staveb ve zvoleném stupni dokončení. Doba výstavby domu na klíč trvá přibližně 3 - 4 měsíce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně.
STRADE CZ spol. s r.o. - montované rodinné domy
Landia Management s.r.o. je významná inženýrská a investiční společnost, která se soustředí na developerskou činnost. Zaměřujeme se na rezidenční, rozvojové a volnočasové projekty na území města Prahy. Nabízíme komplexní služby, od vypracování projektové dokumentace, přes vyřízení legislativy, až po výslednou realizaci, prodej nebo pronájem ...

Stavební činnost, výstavba: - rodinné domy - rekonstrukce - zateplování - projektová činnost

Lešení. půdní vestavby rekonstrukce budov stavby rodinných domů

Výstavba čerpacích stanic s palivy a mazivy

Zateplování rodinných a panelových domů. Rekonstrukce budov. Sanace panelových konstrukcí. Provádění staveb

Provádění staveb, jejich změn a odstraňování Kompletní sortiment potřeb pro veškeré sádrokartonové konstrukce: - desky, tmely, lepidla, konstrukce, spojovací a uchycovací předměty - tepelné izolace - kazetové podhledy a příslušenství - zárubně - revizní dvířka - dveře křídlové a zašupovací - kování, a mnoho dalších předmětů ...

Nabídka komplexních služeb v oblasti investiční výstavby.

Stavební činnost - výstavba rodiných domů - nebytová výstavba - rekonstrukce budov - technický dozor investora.

Stavbní činnost - bytová výstavba - rekonstrukce budov - zemní práce - zpracování projektkové dokumentace.

Stavební a developerská činnost - projektová a inženýrská činnost ve výstavbě - bytová výstavba - developer.

Stavební činnost - bytová výstavba - rekonstrukce objektů - bourací a demoliční práce - zednické práce.

Stavební činnost - výstavba rodinných a bytových domů na klíč.

Stavební činnost, stavitelství - bytová výstavba, stavba rodinných domů na klíč - rekonstrukce objektů - realizace zahradních a interiérových bazénů - zděné ploty a oplocení rodinných domů.

Stavební činnost - bytová výstavba, stavba rodinných domů - průmyslová výstavba, staveby pro zemědělství - rekonstrukce objektů - demoliční práce.

Dodávka - železobetonové montované konstrukce hal a skeletů Projekční činnost

Stavební činnost - provádění staveb, bytová výstavba - projekční činnost - znalecká činnost.

Stavební činnost: - realizace RD - rekonstrukce - modernizace objektů - nástavby - přístavby - dispoziční úpravy - dodávky vč. projektových a inženýrských prací - konzultace záměru s architektem - zpracování dokumentace - jednání s úřady.

Služby: - inženýrská činnost - realizace pozemních staveb - technický dozor a znalecké posudky z oblasti vad a poruch.

Stavební činnost - výstavba rodinných domů na klíč - rekonstrukce budov - rekonstrukce bytových jader - půdní vestavby - sádrokartonářské práce - zateplování objektů.

Stavební činnost - bytová výstavba, rodinné domy - nebytová výstavba, administrativní budovy - rekonstrukce budov - dodávka, montáž tepelných čerpadel, solárních panelů.

Reklamní a marketingové služby - webdesign - PPC kampaně - reklama na sociálních sítích. Stavební činnost - bytová výstavba - průmyslové stavby - demolice - výkopové práce - výstavba a rekonstrukce srubů.

Stavební činnost - bytová výstavba, rodinné domy na klíč - rekonstrukce objektů.