Kominické práce jsou nezbytné pro udržování dobrého stavu komínů. Zahrnují revize spalinových cest, jejich čištění a celkové kontroly komínů. Rozsáhlejší služby zahrnují i technické návrhy komínů, rekonstrukce průduchů, vložkování a montáže systémů.

Prodej, e-shop - komíny - krby - kamna. Kominictví, kamnářství.

Kominictví. Kominík. Nabízím kontrolu a čištění komínů včetně vložkování, montáže komínových systémů a měření účinnosti spalování zdrojů do 200 kW.

Kominictví - vložkování, čištění a revize komínů - montáž krbových kamen - revize a kontroly odběrných plynových zařízení a tlakových nádob stabilních - servis regulačních stanic plynu a plynových hořáků - montáž a servis detektorů plynů, kalibrace tlakoměrů. Prodej - krby, krbová kamna - grily - čerpací technika.

Kominictví Rychlé a kvalitní kontroly komínů Provedeme kompletní kontrolu komínového tahu, průduchu, stavu kouřovodu a spalinových cest.

Vodo topo plyn: - montáže, - revize, - havárie. Měříme spotřebu energie. Kominictví.

Kominictví, komíny. Výškové práce.

Kominictví. Provádíme: - vložkování komínů - stavby nových komínů - čištění komínů

Kominictví a práce s tím spojené. Čištění a vložkování komínů pro všechny druhy paliv. Nabídka prohlídek komínů inspekční kamerou včetně vystavování revizních zpráv.

Dobré Kominictví Nabízíme čištění a vložkování komínů, pravidelné kontroly spalinových cest, rekonstrukce i realizace komínů, jako i další kominické práce. Vše v souladu s platnými předpisy a normami.

Kominické služby: -vložkování komínů -čištění a kontroly komínů -kolaudace komínů -opravy a výměny komínových lávek.

Kominictví - kominické práce - čištění komínů - stavba komínů (keramické, nerez, zděné, ..) - vložkování a frézování komínů (kovové a keramické vložky) - rekonstrukce komínů - strojové odstraňování dehtu - kontroly dle NV 91 2010sb - revize komínů - měření tahu komína - 4PA test - instalatérské a topenářské práce Prodej: - kamna ...

Kominictví. Práce: - revize komínů - vložkování, frézování komínů - měření emisí spalinových cest

Práce: -kominictví -frézování, vložkování, revize, realizace komínů -měření spalin

Práce: -kominické -čistění a revize komínů -opravy komínů

Služby: - kominictví - vložkování, revize, měření spalin a frézování komínů - stavba teplovzdušných a teplovodních krbů - topenářské práce

Kominictví: - čištění komínů - revize komínů - vložkování komínů

Služby: -kominické -výstavby, vložkování a revize komínů -čištění komínů -čištění kouřovodů, kotlů -vložkování komínů -stavba komínů -výpočet komínových průduchů -prohlídky kamerou -kominík.

Kominictví. Práce: - kominické - čištění, revize komínů

Kominictví a plynařství. Opravy, revize, montáže - plynová zařízení - plynové kotle - elektrická zařízení. Kominické práce - vložkování komínů, revize, čištění. Topenářské práce - rozvody topení.

Elektroinstalační, horolezecké, komenické, instalatérské práce.

Kominictví: - čištění komínů - rekonstrukce - frézování - vložkování - revize komínů. Působnost v Moravskoslezském kraji: Ostrava, Karviná, Havířov, Bohumín, Frýdek-Místek, Třinec, Český Těšín, Nový Jičín, Kopřivnice, Opava, Hlučín.