Koberce z umělého vlákna, dětské koberce, kusové koberce, koberce z přírodního vlákna, metrové nebo zátěžové koberce – sortiment koberců je široký, a proto se hodí do všech interiérů. Zajišťují tepelnou izolaci, zamezují šíření zvuků a chrání podlahu.

PODLAHY POKER s.r.o.
Společnost PODLAHY POKER s.r.o. se v rámci své činnosti věnuje prodeji a pokládce různých druhů podlahových krytin, ale také renovaci podlah. V našem širokém sortimentu naleznete vinylové podlahy, PVC, Novilon, korkové podlahy, Marmoleum, koberce, parkety a také samozřejmě plovoucí podlahy laminatové či dřevěné. Naši prodejnu můžete navštívit na ...
Velkoobchod, maloobchod: - podlahoviny - koberce - dřevěné podlahy - laminátové podlahy - korkové podlahy - vinylové podlahy - celovinyl, linoleum - PVC podlahy - školící centrum

Prodej: - podlahové krytiny - dveře - koberce - PVC - vinyl. Realizace pokládky - dřevěné, korkové, laminátové Dveře - vchodové, interiérové.

Prodej bytového textilu a spolupráce s architekty, dekoratéry a interiérovými studii. Maloobchod, velkoobchod: - bytový textil - tapety - koberce - nábytek.

AC Podlahy. Prodej, pokládka - podlahové krytiny - dřevěné podlahy - vinylové podlahy - koberce - PVC. Podlahářské práce.

Prodej, pokládka - podlahy - PVC - koberce - lino - laminátové polovoucí podlahy - dřevěné podlahy. Podlahářské práce.

ORIENTÁLNÍ KOBERCE PARÁK Prodej orientálních koberců: -ručně vázané koberce z Íránu (Persie), Afghanistánu, Pákistánu, Indie, Nepálu, Číny, Kavkazských zemí -pravé perské koberce prvotřídní kvality -klasické i moderní vzory vyrobené výhradně z přírodních materiálů (vlna, bavlna, hedvábí)

Prodej: -koberce měřené a kusové všech druhů -čisticí zóny -PVC krytiny -koupelnové lehčené krytiny -běhouny -rohožky -laminátové a dřevěné plovoucí podlahy -izolační a podložný materiál pod plovoucí podlahy -obkladový a podlahový korek -přechodové a ukončovací lišty -molitany -matrace klasické a zdravotní ...

Zastoupení společnosti DLW Flooring (Armstrong), Desso, Chilewich. Podlahářské práce, pokládka podlahových krytin. Prodej: - podlahový materiál.

Italský výrobce a velkoobchod koberců pro hotely, komerční centra, kanceláře, domácnosti z 100% PA, vlny, včetně možnosti výroby designu na přání již od 100 m2. Výrobce sportovních a dekoračních trávníků.

Firma DIONE se sídlem v Olomouci je odborníkem v oblasti pokládky a renovace podlah. Svým zákazníkům zajistíme kompletní servis od prodeje a pokládky podlahové krytiny, odborného poradenství, cenové nabídky a také záručního i pozáručního servisu. Vyberete si u nás dřevěné, vinylové, korkové, plovoucí, PUR lité i epoxidové podlahy. Jaké služby ...

Dodávka, montáž, prodej: - podlahy, dveře. Vzorková prodejna. Podlahy: - koberce - linoleum - vinylové podlahoviny - antistatické podlahoviny - plovoucí podlahy. Dveře: - bezpečnostní - protipožární - interiérové.

Podlahové centrum BROUK centrum s.r.o. Vám nabízí kvalitní dřevěné, vinylové i laminátové podlahy, koberce, lina a PVC. Mezi naše komplexní služby se řadí: - realizace zakázek dle přáni zákazníka - pokládka všech typů podlah a koberců - montáž dveří - lití anhydritových podlah - servis ke všem nabízeným produktům Naše centrum Brouk ...

Podlahářské práce včetně stěrkování podkladu: - prodej a pokládka vinylových podlah, PVC, zátěžových i bytových koberců - plovoucí podlahy.

PODLAHY a INTERIERY. Prodej, montáž: - plovoucí podlahy - laminátové podlahy - korkové a dřevěné podlahy - vinylové podlahy - PVC - novilon - koberce - čistící zóny - interiérové dveře.

Prodej: - podlahové krytiny - koberce - interiérové dveře. Služby: - pokládka podlah - montáž dveří.

V našem studiu svítidel a designu se soustředíme především na splnění požadavků našich klientů, kterým chceme dopřát příjemné prostředí pro spokojené žití. Zaměřujeme se na návrhy a realizace luxusních interiérů či exteriérů. Návrhy, realizace, prodej, montáž: - výroba nábytku - nábytek - kuchyně - jídelny - obývací pokoje - dětské ...

Realizace objednávek přímo u Vás doma.Dovezeme vzorky koberců, PVC i tapet. Vyměříme a objednané zboží dovezeme zdarma.

Prodej, servis: - zahradní technika - zahrádkářské potřeby - potřeby pro chovatele - textil, obuvv, koberce.

Návrhy, prodej, pokládka, montáže, servis: - podlahové krytiny - PVC, vinyl, přírodní linoleum, koberce, korky, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, venkovní terasy, čistící rohože, schodiště.

Maloobchodní a velkoobchodní prodej: - podlahových krytin a příslušenství, koberce, PVC - plovoucí podlahy QuickStep, BerryFloor, Egger, Steier Parket - interiérové dveře a zárubně PRÜM, LipBled a Dextüra, Invado - dveřní kování - schodiště, obklady schodišť, zábradlí - vinylové podlahy - dřevěné podlahy - laminátové podlahy.