Zvýšit bezpečí ve vašem objektu vám pomohou bezpečnostní zámky, vrata a dveře, docházkové, kamerové, zabezpečovací, stravovací či jiné systémy anebo pokladní či turniketové aplikace. Mechanické i elektronické zabezpečení nachází uplatnění naprosto všude.

Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Montáže a servis EZS + CCTV, střežení objektů prostřednictvím pultu centrální ochrany a fyzickou ostrahu majetku a osob - to vše Vám spolehlivě zajistí bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. z Prahy 8. Služby poskytuje pro firmy, domy, byty i objekty s vyšší mírou důležitosti v centru Prahy. Diskrétní přístup, solidní jednání, skvělé ceny!
Bezpečnostní agentura ELZA-TECH s.r.o. Praha 8
Dodávka - elektronické zabezpečovací systémy - systémy kontroly vstupu - systémy průmyslové televize Dodávka - elektronická požární signalizace Dodávka - telekomunikační technika STA, NET

Výrobce a dodavatel dopravních informačních a řídících systémů: - elektronické orientační a informační systémy pro nevidomé a slabozraké - řídící a kontrolní systém pro MHD(rikos) - technické a programové prostředky dispečinků řízení - systém pro sledování vozidel pomocí družicové navigace GPS (columbus) - hlásiče zastávek a doprovodných ...

Služby: - zabezpečení a monitoring domů, bytů, chalup, chat, komerčních prostor

Inteligentní slaboproudé systémy, montáž, instalace, servis - bezpečnostní, řídící a audiovizuální technologie

Bezečnostní technika: - bezpečnost majetku - požární a osobní bezpečnost - osobní bezpečnost - prodej bezdrátových termostatů.

Dodávka, montáž: - technické systémy sloužící k zabezpečení a ochraně majetku i osob.

Výroba a prodej zrcadel. Dopravní zrcadla: - kruhová - obdélníková - obdélníková s výhřevem - nerozbitná zrcadla - z polykarbonátu Průmyslové zrcadla vhodná pro bezpečný provoz v průmyslových, bytových, velkých skladovacích prostorech a v průmyslových objektech. Kontrolní zrcadla, inspekční zrcadla: - jednoduché - osvětlené ...

E-shop: - domovní telefony - videotelefony - přístupové systémy - fotopasti

Oprava, servis: - elektronika - domácí spotřebiče Výroba jednoduchých elektronických zařízení

Prodej, instalace - elektronické a elektromechanické zboží a vstupní systémy - kamery, čtečky - videotelefony - parkovací systémy - turnikety, branky - elektrické zámky.

Dovozce bezpečnostních zařízení značky GUARDYS. GPS lokalizátory pro bezplatné satelitní sledování, IP kamery a další digitální bezpečnostní systémy. Automobilové kamerové systémy. Italská kavárna LA BADIA, www.labadia.cz

Instalujeme elektronické zabezpečovací a kamerové systémy. Zabezpečení bytů, domů, firem. Spolehlivé alarmy od firmy PARADOX. Docházkové, vstupní systémy, telefonní ústředny, požární systémy, videotelefony. Projekce, montáž. Návrh zabezpečení zdarma.

Pronájem montážní plošiny.

Montáže, dodávky, servis elektronických zabezpečovacích systému, kamerových systémů - CCTV, systémy EPS - elektrická požární signalizace, počítačových sítí a slaboproudých rozvodů.

Instalace a servis: - kamerový systém - docházkový systém - požární signalizace - požární hlásiče - vratové systémy - vjezdové závory - parkovací automaty - domácí telefony - videotelefony - anténní systémy - EZS - SAT, TV.

Návrh, montáž, oprava, servis: - garážová vrata - závory, brány - sloupky - parkovací systémy

Prodej a montáž - kamerové systémy - elektronické zabezpečovací systémy - přístupové a docházkové systémy - systémy na ochranu zboží - požární systémy

Dodávka, montáž - elektronické zabezpečovací systémy - kamerové systémy - domácí videosystémy a zvonky

Zabezpečení majetku a osob. Dodávka a montáž - kamerové a elektronické zabezpečení objektů - kontrola vstupu, biometrické čtečky, - komunikační systémy, videotelefony, ozvučení objektů - bezpečnostní systémy ROKONET, DSC, PARADOX, GALAXY - kamery profesionální, analogové i IP technologie, skryté, termovizní, s nočním viděním s ...

Montáž a servis - bezpečnostní dveře a zárubně - požární dveře a zárubně - okna - kování.

Vyrábíme řídicí a pokladní systémy a veškerou elektroniku pro čerpací stanice pohonných hmot, LPG a olejů. Našimi produkty jsou řídicí a pokladní systémy pro veřejné čerpací stanice.

Prodej, montáž, oprava, servis: -zabezpečovací zařízení JABLOTRON. Maloobchod, prodej: -aktivní, pasivní prvky pro elektroniku. -reproduktory. -měřící technika. -tiskárny OKI včetně příslušenství. Služby: -barevné kopírování. E-shop.

Mikročipový identifikační systém TROVAN: - značení majetku a zvířat - centrální evidence ČR - národní i nadnárodní registry. Monitoring a evidence označených zvířat, výzkumné projekty. Systém pro čipování psů Narkotizační zbraně + střely a jehly Veterinární a odchytová technika pro zvířata Chovatelské potřeby.

Revize - požární systémy Montáž - požární systémy Elektroinstalační práce